Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Tamam da peki hdp liler neden gelmiş o mitinge? O rahatlığı nereden bulmuşlar yani neden niçin.. Harfiyen katılıyorum vatanımızı bölmeye kimsenin gücü yetmeyecek. Allah onlara fırsatta vermesin inşallah. Söyleyecek söz yok herkes ateş olmuş püskürüyor ne yazık ki.. Tek temennim ülkemiz için hayırlısı neyse o olsun.
Su hdp ile chp yo yakistiryorsunuz ya cok guluyorum tayyip onaylamasa demirtas baskanlik icin secime katilip odenek alamayacakti bunu biliyormusunuz? Yada otobus basinda davul caldiracak rahatlik nerden gelmis yada apo ile hergun gorusmeye neden godiliyordu bunlari kim yapti yada siz secmeni olarak tepki verdiniz mi ozaman

Vay be 24 Haziran dedik yarın gidiyoruz seçime.
Tek temennim karışıklığın çıkmaması.
TV'den rahatça seçim sonuçlarını izlemek istiyorum.
:KK51:
Amin. Sayın Akşener’ in dediği gibi sadece seçime gidiyoruz. Sonuçlar bizi üzebilir, mutlu da edebilir ama bu aynı ülke insanlarının birbirine kin güdüp şiddet uygulamasına neden olmamalı.
Allah kazasız belasız bir seçim geçirmemizi nasip etsin:dua:

Hanımlar şu fotoğraflara bakmanızı istiyorum, seçilme olasılığı yüksek adaylar olduğu için sadece bu 3 adayın fotoğrafını koyuyorum, bakınız hangisinin geleneksel aile yapısı diğerinden farklı?

Sadece ünvanları siyasi, onlar da sizin gibi halk, siyasilere kendinizden ayrı, kendinizden ayrıcalıklı, kendinizden farklıymış davranmayın, inanç mı? Bakınız fotoğraflara, aile hayatı mı? Bakınız fotoğraflara.

Sizden, sizin aile yapılarınızdan, sizin değerlerinizden farklılar mı?

Anneler ve oğulları, eşler, torunlar, kayınvalideler.

Onlarda bizim gibi tavuk yumurtası yiyor, kuru fasulyenin suyuna ekmek banıyor.

Bugün buradalar, yarın emekli olurlar yerlerine başkaları gelir, o yüzden kavgalarınız manasız.

Eki Görüntüle 2160481 Eki Görüntüle 2160482
Eki Görüntüle 2160483
Eki Görüntüle 2160485 Eki Görüntüle 2160486
mune ablacim ben muharrem incenin annesinin konusmasina bayilmistim.hatta o kadinin konusmasindan sonra fikrimi degistirdim.bana cok icten ve samimi geldi

Hdp yi destekleyen olabilir siyasi bir parti neticede. Devletin organı değil mi Ysk. Hdp nin seçime girmesine müsade ediyorsa sıkıntı yoktur!
Hdp içinde ki millet vekillerinin bazılarının söylemlerini duydum onlar kesinlikle pkk ya destek vermekten tutuklanmalı ancak demirtaş ın son konuşması pkk ile bağımız yok amacımız adalet diyor. Buna bir kürt ya da bir başkası inanıp oy verebilir. Devlet tarafından yasal olarak görülmüş ve seçime giren bir partiye ne denilebilir ki? Ama şunolsa güzel olurdu teröre destek veren , suç işleyen milletvekilleri görevinden alacak ve yasal işlem yapılacakları mahkeme çıkartacak bir yasa olsa keşke! Şu dokunulmazlık herkes için kalksa!

Temennine kayılıyorum ülkem için en iyisi olsun. Üniter yapıyı sağlamlaştıracak birlik ve beraberliğimizi kim pekiştirecekse o gelsin başa.
Kesinlikle.. Keşke dediğiniz gibi olsa ama şuan adaletin olduğuna inanmıyorum.. Hayrolur inşallah

Kesinlikle.. Keşke dediğiniz gibi olsa ama şuan adaletin olduğuna inanmıyorum.. Hayrolur inşallah
Bende 16 yildor olduguna inanmiyorum pkk nin en buyuk yandasini uyanmadan sehitlerimizin yanina goturup sarki soylettiler bizde bu yasanilani unutmadi keske herkes sadece bayrak acack kadar saf olsa

Bir şeyler olacak yarın
duruşundan belli
kırdaki atların
bulutların koşuşundan belli
kazışından köstebeklerin toprağı

karıncaların telâşından belli
bir şeyler olacak yarın
belki bir tomurcuk
belki bir ağacın düşen yaprağı
belki de bir çocuk

pek o kadar göremesek de uzağı
kuşların uçuşundan belli
bir şeyler olacak yarın...

Bülent Ecevit

Hepimizin temennizi aynı kardeşim. Allh bu ülkeye zarar verecek insan kılıklılarından korusun. İnşallah ülkemiz için en iyisi olur.( amin)

Bir şeyler olacak yarın
duruşundan belli
kırdaki atların

bir şeyler olacak yarın
belki bir tomurcuk
belki de bir çocuk

kuşların uçuşundan belli

Bülent Ecevit
Nur içinde yat Karaoğlan :KK200:

Bir şeyler olacak yarın
duruşundan belli
kırdaki atların

bir şeyler olacak yarın
belki bir tomurcuk
belki de bir çocuk

kuşların uçuşundan belli

Bülent Ecevit

Yarın ülkeme güzellikler gelir inşallah:dua:

Ne kadar güzel yazmış, duygulandım.:KK61:

Maltepe mitinginin uydudan görüntüsü En Büyük TÜRKİYE
IMG-20180623-WA0011.jpg

Yarın sayfa acik kalacak mi bilmiyorum. Şimdiden ulkemize hayir olsun diyorum. Rabbim kalbinde ulke ve insan sevgisi olana nasip etsin.
Yarin esimin dogum gunu olur mu be :KK43:

500 kişi bile yoktu mitingde demiş RTE.
Hali hal değil ben size deyim.

https://www.gazeteduvar.com.tr/gund...p-erdogan-5-milyon-kisi-dediler-500-kisi-yok/
5 milyon kişi mi???
ya sana atma demiyorum hobi olarak yine at, ama ölçülü at biraz :)
5 milyon kişi olması için metrekareye 50 kişi düşmesi lazım, ELLİ kişi. Sadece alanda değil dışarıdada insanlar var bla bla bla diyeceksin...
tamam bir o kadarda dışarda kalan olsun, hadi senin paşa gönlün olsun diye dışarıda iki katı insan var diyelim, bu sefer metrekareye 17 kişi düşer!
Atıyorsunuz işte bakalım daha ne kadar atacaksınız...
5 milyon diyor yahu. 5 milyon İstanbul nüfusunun üçte biri yapar. Ne yani İstanbulun üçte biri ordamı şimdi? Bol keseden sallıyorsunuz böyle, insanlar umutlanıyor, sonra seçim akşamı hüsran üstüne hüsran.

5 milyon kişi mi???
ya sana atma demiyorum hobi olarak yine at, ama ölçülü at biraz :)
5 milyon kişi olması için metrekareye 50 kişi düşmesi lazım, ELLİ kişi. Sadece alanda değil dışarıdada insanlar var bla bla bla diyeceksin...
tamam bir o kadarda dışarda kalan olsun, hadi senin paşa gönlün olsun diye dışarıda iki katı insan var diyelim, bu sefer metrekareye 17 kişi düşer!
Atıyorsunuz işte bakalım daha ne kadar atacaksınız...
5 milyon diyor yahu. 5 milyon İstanbul nüfusunun üçte biri yapar. Ne yani İstanbulun üçte biri ordamı şimdi? Bol keseden sallıyorsunuz böyle, insanlar umutlanıyor, sonra seçim akşamı hüsran üstüne hüsran.

5 milyon bence de über abartılı bir rakam.
Neyse onu gec 500 kişi demesine ne diyorsun

X