Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ayyy arkadaş 12 gencin hepsinin devam dediğine inanıyorsun da buna mı takıldın ?
Kurguya kurgu cevap vermiş.. bazen beni çok şaşırtıyorsun.. bazen...
Yalnız bu bölümler halinde çekilmiş diğer bölümlere bakmak lazım bu son bölümüydü. Cevir kazı yanmasın gibi olmuş. #Dokunun lamelife ironi yapsan biraz belli olurdu sanki hangi kazan kapağı o çay kazanımi bende sana yakıştıramadım zaten

Kaynak : https://onedio.com/haber/mimar-sina...azsaniz-elektriginizi-suyunuzu-keseriz-828325

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'ne Tahliye Talimatı: 'Çıkmazsanız Elektriğinizi, Suyunuzu Keseriz
Hadi yaaaa... arkadaşım var orada öğretim görevlisi. Ramazandan önce yemek yedik lokalinde..
Denize sıfır bir lokali var.. demistim ki ;

"Burayı bu kadar zaman nasıl bıraktılar.
Çoktan rant kurbanı olmalıydı...""

Çok üzüldüm şimdi.. Bitirene kadar bırakmayacaklar..talannnn talannnn..

Guya bilerek yapiliyormus etrafinda fetovcu varmis diyorlar :)

Reis başkanlık ofisi yapacakmış ama geç kaldı

Demirtaş büyümesin. Adamın ailesi bağlama ile türkü söylüyor, kızlarını özlüyor diye neredeyse başımızın üstünde taşıyacağız. Tahammülüm yok.
Siyaseten kimin ne hesabı varsa görsün.
Partiden ziyade 10 kişinin 1i tarafında. Destekleniyor olduğuna korkuyorum.

Bence mahsuru yok ince’nin ziyaretinin.
Tam tersi, Akp, hdp oylarının ne olacağına dair hesabını yapar seçime girsin diye düşünür,
İnce de ikinci tura kalırsa destek konusunda söz almaya gider.
Hepsi normal.
Çünkü siyaset.

Cemaatin eski hali için haklısın, daha beterdi, ama şu an etkinliğini büyük oranda kaybetmiş, düşük bir hal aldı.
Ama dediğin doğru. Terör terördür.

Mesela siz patates soganin fiyatindan rahatsiz degilmisiniz dolar euro altin faiz aldi basini gidiyor demiyormusunuz benim halim ne olacak kocaniz yada siz koc sabanci falanmisiniz yahu :)

Vallahi ironi kız.. bir sana kıyamıyorum.. yoksa üslubum fena biliyorsun..
Hiç de üste çıkma öyle.. sen nasıl hesap edemezsin ki böyle bir kurguyu ?
Gayet edersin.. mahcup etme beni şu muhaliflere... öp ablayı bakim..
Üzüleceksen bir daha yazmam

Hayir yani cidden isin pkk/terör tarafinda olunsaydi bu büyüme olayi mesele olmazdi. Pkk baglantilari ispatlanip, parti olmasina engel olunurdu. Ancak is öyle degil. Dedigin gibi siyaset.

Iste bunu akp'liler israr ile kabul etmek istemiyorlar. Kendilerine gelince her sekilde siyaset iyidir. Apo ile görüsmek iyidir. Koalisyon iyidir. Chp yapinca tüh kaka oluyor. Birden milliyetci kesiliyorlar.

Ve Gülen cemaatin o kadar öldügünü sanmiyorum. Bir güc kayibi var evet ama geri gelme ihtimalide var. Erdogan simdi bile koalisyondan bahs ediyor. Gücü azaldi. Amerika Zarrab olayina bide zaten kizgin. Yarin birgün Erdoganin "Amerigada bizi ayirmaya calisti ama biz kardesiz" demesini beklerim. Sonucta bircok Gülen cemaatine yakin insanlar milletvekili adayi oldular.

Izmir yikilmis..
2 milyon varmis diyorlar.. Ustelik sucuk ekmek de dagitmamislar... Doner ekmek bile yok.. Devletin otobusu ile beles tasima yok.. Gelmeyeni isten atariz diye tehdit yok.. Herkes kendiliginden gelmis iyi mi?
Izmir artik iktidar olmak istiyor.. Olacak insallah..

Videodan bakayim biraz dedim, altyazidan yorumlar yagiyordu, biri de demis: "Basaracagiz, Sarayliyi ordan atacagiz" Zaten yeni uyanmisim.. Nooluyo dedim yav.. Sonradan dank etti..

Neyse, insallah yakinda bu ulkenin tek saraylisi gene ben kalacam, cok yakinda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…