Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Vallahi anneme soracan onu...Geçen ay burdaydı... Ramazan girmeden döndü...Ertesi gün aramış.. Oğlumla whatsapp tan görüşüyorlar.... " Yavruuuuummmm... Anneannesinin kuzusu.....Özledim anneannemmmm" diyo oğlum da anneannesine " ananeeee biz delicez... Denise didicez.. Şnortel al bana.." diyor... Yani böyle bir bağ var aralarında:)

Eki Görüntüle 2158907 Eki Görüntüle 2158908

Bu adam Süleyman Demirel Üni. se prof.. Böyle bir zihniyet... Sonra tepki alınca hesabı korumaya almış... Hastalıklı..!

Kendi patlasın inşallah.Senin anan da gençkızdı, karında.

Ben iki oğluma da söylerim.Asla bir kız için, kadın için arkadan yaşananlar ya da duyduklarınızla

ilgili konuşmayacaksınız.Yarın öbür gün sizin eşiniz ,anneniz için konuşsalar hoşunuza gider mi

diye.

Benim oğlan böyle diyecek paralarım onu. (Ama demez onu ben yetiştirdim.Sadece mesela dedim)

Hahahaha kamu spotunuda sıkıştırdın araya #TAMAM#

Diyorum zaten biraz büyüsün tatlı tatlı küfürler öğretcem diyorum

Ben de erkek evlat annesiyim... Ve tabi ki aynen senin dediğin gibi yetiştireceğimden hiç şüpheö yok... Eşimi annesi üniversiteye yolladığında ilk söylediği cümle şu olmuş.. " senin de ablan, kız yeğenlerin var... Onları gözünün önğne getir ve kimsenin ahını alıp bana gelme.. Sütümü helal etmem bilesin.." bu benim için altın değerindedir...

Böyle annelerin elleri öpülür..

Mhp'ye zaten güle güle denecekte,bununlada vardır bişiler demekki..
Sonucunu en çok merak ettiğim seçimlerden birisi olacak sanırım özellikle MHP nin durumunu merak ediyorum ben bu seçimde MHP millet vekili sayısının artacağını düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz hanımcigim sizi alıntıladım ama genel olarak soruyorum

Şimdi kızçem aradı bebek büyümüş kafa çapı filan dedi,1 hafta sonrada olsa olur demiş..
Ağrıyı bekle demiş olmazsa sezeryana alacak tarih vercekmiş kızçemde..
Vatana millete hayırlı evlat olsun inşallah.
Senin gibi anneannesi var sırtı yere gelmez

Böyle annelerin elleri öpülür..

İşte o yüzden kayınvalidem benim için gerçekten çok değerli.. Bu platformda kayunvalidesi ile sorunlar yaşayan insanları görüyorum... Allaha şükürler olsun... Bana hiç kaynanalık yapmadı... Hiç... İlk tanıştığımız andan itibaren sen benim kızımsın dedi.. O gündür ana kız gibi olduk:)

Benim ailemde çok MHP'li var.
Uzun zamandır MHP'ye oy verir herkes. Hatta bana da sorulur MHP'ye ver diye öğüt verilir :)
Şimdi hiçbiri MHP'ye oy vermeyecek. Benim tanıdığım 6-7 kişi böyle. Şuan MHP'nin bulunduğu durumdan hiç memnun değiller.
Ben İyi parti MHP'den daha fazla milletvekili çıkaracak MHP'nin milletvekili sayısı düşecek diye düşünüyorum.

İyi partiden dolayı bir oy kaybı olacaktır tabiki ama Ak partinin içinden bir kısım MHP kayabilir benimde o yönde tanıdıklarım var daha önce ak Parti'ye vermiş su anda MHP ye verecek olan
Hayırlısı olsun bakalım yaşayıp gorecegiz

Aynen bizler gibi başkalarıda ciddi merak ediyor bu seçimi..
Mhp m.vekili ne olur düşer bence sayıolarak çok ta oy kaybeder diye düşünüyorum..
İttifak kurdular diye parti içinde bile husurzuklar vardır kesin.
Yaşayıp göreceğiz bakalım neler olacak siyaset herşeye gebe denir ya..

Vatana millete hayırlı evlat olsun inşallah.
Senin gibi anneannesi var sırtı yere gelmez

Amin inşallah sağol canım..
Deli fişek anneannesi var zatii.

Allah yardımcısı olsun sağlıkla kavuşun inşallah torununuza

Amin inşallah sağol canım..

Ne mutlu sana inşallah hep böyle devam eder ilişkileriniz

Demisti dersiniz bunlar mrmnun olmayip 6 ay icinde yeniden secime gidecekler

Valla teklif ederler

Fatiha falan nedir ya kim ne okumuş okumamış nasıl polemikler bunlar seçim öncesi. Gına geldi artık .
Teknoloji, bilim, eğitim, ekonomi, sağlık konuşun sataşacaksanız bunlar üzerinden sataşın camiye gitmiş fatiha okumuş bilmem ne kime ne yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…