Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Yazılanları yogunluktan okuyamadim sadece şunu diyeceğim burayı antitayyipciler doldurmuş hemen laf peşindeler. Boş laf ama . cevap yazmakla değerli vaktimi harcayamam . reisin sözüyle bitiriyorum. la galibe illallah

Ramazan bayramımızı Atatürke borçluysak şu ezanın,Kuranın,başörtüsünün yasaklandığı yılları kime borçluyuz acaba?
Chp zihniyetine değil mi?
Bu ne yaman çelişki anneee

Oof ooff..
Allahım sen esirge.

Yazılanları yogunluktan okuyamadim sadece şunu diyeceğim burayı antitayyipciler doldurmuş hemen laf peşindeler. Boş laf ama . cevap yazmakla değerli vaktimi harcayamam . reisin sözüyle bitiriyorum. la galibe illallah
Komiksin vesellam:) evet biz her yerdeyız ,laf atmıyorz :) o zaman girme siteye :)

Ramazan bayramımızı Atatürke borçluysak şu ezanın,Kuranın,başörtüsünün yasaklandığı yılları kime borçluyuz acaba?
Chp zihniyetine değil mi?

Oof ooff..
Allahım sen esirge.
Sizin yazdıklarınıza çok gülüyorum anlamadan yorum yapıyorsunuz biraz araştırın öyle yorum yapın derim:) TAMAM

Bıktım yemınle her şey din üzerinden..ister içer ister içmez bu kimseyi ilgilendirmiyor sanki onlar içmio:) insanlar çıldırmış olmalı
Ayrıca kendilerinden olmadığımız için bizim inancımızı bile sorgulamayı kendilerinde hak görüyorlar. Başörtümüzü ibadetinizi bile sorguluyorlar ne hakları varsa.

Ayrıca kendilerinden olmadığımız için bizim inancımızı bile sorgulamayı kendilerinde hak görüyorlar. Başörtümüzü ibadetinizi bile sorguluyorlar ne hakları varsa.
Çok takmamak gerek konuşur konuşur susarlar herkes kendi dininden,görüşünden sorumlu :) boş eleştiri yapmak iyi değil:)

Ya burası çok eglenceliymis daha önce nasıl kesfedemedim :KK76: vallaha yeni vakit buldum şekerim . Ya sana hesap vermek zorunda değilim ama BİZ HERSEYİN HESABINI VERMEYE HAZIRIZ YA SİZ ?????????

Ya ince kim ya aaaa ince ince yaseminceyle rtemi kiyaslamaz yan yana bile koyamazsin. Zaten gelseler utancindan ince mince ortaliga cikamaz bence fazla ısrar etmeyin emi

X