Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bu vatanı CHP bile bölmeye çalışıyor. Atatürk’ün kemikleri sızlıyordur. O olsa hdp işe CHP’nin ismi yan yana anılamazdı bile. Bir de şu ana bakın ikisi de aynı bayrağa selam veriyor. Birbirlerini övüyorlar birbirlerini savunuyorlar bizim halkımız da uyuyor.
Bir şey yapabiliyorsanız İndirin şu ince ile bay Kemal’i... yoksa vatan bölünecek. Geçen oylama da oy attınız da ne oldu. Doğu karıştı bir sürü şehit verdik. Konuşturmayın şu hdp yi ayağa kaldırmayın. Yazıktır günahtır..
400 milletvekili verin şehit haberi almayın diyende Chp idi değil mi ?!

400 milletvekili verin şehit haberi almayın diyende Chp idi değil mi ?!
Sizin gözünüz kör olmuş. İlk önce kendi öz eleştirinizi yapın içinize dönümde bir bakın. Hdp ile el ele vermişsiniz resmen. Seçmeninde zihniyeti aynı. Muhalefet olalım da ne olursa olsun. Ypg terör örgütü değildir. Çıkarın demirtaşı da daha çok şehit verelim. Daha ne duymak istiyorsunuz merak ediyorum. Ne olursanız olun ama ilk önce vatan sever olun.

Gerçekten yazıktır günahtır.

Evet şehit haberleri nüksetti. Bakın siz de söylediniz. Sonra milletimizin belli kesmi dedi ki “aa bak Erdoğan düşerse daha fazlası olacak en iyisi biz Erdoğan’a verelim”. Erdoğan yeniden başa geldi haberler falan kesildi bir dönem. Nedense artık?
Nedense artık değil mi? Çamur at izi kalsın.

Sizin gözünüz kör olmuş. İlk önce kendi öz eleştirinizi yapın içinize dönümde bir bakın. Hdp ile el ele vermişsiniz resmen. Seçmeninde zihniyeti aynı. Muhalefet olalım da ne olursa olsun. Ypg terör örgütü değildir. Çıkarın demirtaşı da daha çok şehit verelim. Daha ne duymak istiyorsunuz merak ediyorum. Ne olursanız olun ama ilk önce vatan sever olun.
Ih ıh yanlış
Ele ele veren Chp değildi
Megrilerle sınır kapısında halaya dönen Erdoğandı :KK66:

Nedense artık değil mi? Çamur at izi kalsın.
Bir önceki mesajınıza ithafen; kimin vatansever olup olmadığına siz karar veremezsiniz ki vatansever de birleşik yazılır zaten. Yazamadığınız kelimenin anlamını, o güzel anlamını, icra ettiğinizi düşünüyorsanız düşünebilirsiniz. Ama bence vatanseverliğin koşullarından biri aktif olarak kullanılan dili düzgün okuyup-yazmaktır.

Çamur at izi kalsın, cümlenize gelecek olursak: Varsayalım ben çamur attım. Zaten çamur içinde debelenen bir insana dokunmaz diyerek saygılarımı sunuyorum.

Biz vatanımızı seviyoruz zTen , zaten bu toprakları Atatürk kazandı ve karış karış ülkenin her bir yerini kım sattı? Şimdi mi toprak bütünlüğü diyorsun kürt,sunni,alevi ayrım yapmadan yaşamak amaç.. insanız sonuçta

Bir önceki mesajınıza ithafen; kimin vatansever olup olmadığına siz karar veremezsiniz ki vatansever de birleşik yazılır zaten. Yazamadığınız kelimenin anlamını, o güzel anlamını, icra ettiğinizi düşünüyorsanız düşünebilirsiniz. Ama bence vatanseverliğin koşullarından biri aktif olarak kullanılan dili düzgün okuyup-yazmaktır.

Çamur at izi kalsın, cümlenize gelecek olursak: Varsayalım ben çamur attım. Zaten çamur içinde debelenen bir insana dokunmaz diyerek saygılarımı sunuyorum.
Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. Teşekkürler fakat Siz karşınızda ki insanı küçümseme cüretini nereden buluyorsunuz? Soru işareti de koyayım da soru cümlesiydi demeyin.
Şimdi geçeyim sanal konuşmaya. Vatanımı sevmeyi de sizden öğrenecek değilim. Cahil cühela da değilim... cahilliği okumuşlukla ölçen biri de değilim. Anladığım kadarıyla tahsilinize falan güveniyorsunuz fakat tahsil yarışına girmeyin zararlı çıkarsınız. Sizi hiç mi hiç ilgilendirmeyen şeylere girişmeyin. Savunacak tarafınız kalmayınca zihniyet olarak karşınızdaki siyasi görüşleri yobazlıkla cahillikle küçümsemeyi sizler çok iyi biliyorsunuz. ( bazılarınızı tenzih ediyorum.)
CHP’li olmanıza da saygı duyuyorum eleştirim sadece başkanlarınızaydı ama maalesefki koyu fanatik görüşlüler en ufak eleştiriyi kabul etmiyor hemen karşı atağa geçiyorlar sizin gibi...
Beni tanımadan eleştiremezsiniz. Bazı değerleri farklı şeylere ölçüt yapamazsınız. Sizi saygıya davet ediyorum. Size cevap vermeye tenezzül bile etmeyeceğim. Kendinizi belli ettiniz. Yeterlidir.

Ince Televizyonda tartismaya cagiriyor Erdogan'i.. Hayatta cikmaz..:dondurma:
GOT’u izlediniz mi bilmiyorum. Robb Stark diye bir karakter var. Bir ülkenin başına geçtiğinde bu ülke için savaşan askeri korumak senin görevin, yeri silen kadını korumak senin görevin, oynayan çocukları korumak senin görevin bu yüzden kafanı yastığa rahat koyamazsın gibi bir şey söylüyordu. (Aşağı yukarı böyle, net bir alıntı değildir.) Bizim ülkemizin başındakiler, zaten mağdur olmuş birine neden “Ananı da al git” diyor? Neden “İsrail dölü” diye bağırıyor? Milletine(?) böyle mi sahip çıkıyor?

Bir tarafta da İnce diye bir gerçek var tabii. Üzeriniz kokar diyen çobana daha çok sarılasım geldi diyen... Eyyorlamam bu kadardır.

Biz vatanımızı seviyoruz zTen , zaten bu toprakları Atatürk kazandı ve karış karış ülkenin her bir yerini kım sattı? Şimdi mi toprak bütünlüğü diyorsun kürt,sunni,alevi ayrım yapmadan yaşamak amaç.. insanız sonuçta
Bakın bunu bende savunuyorum. Kesinlikle ayrıma karşıyım ama bulaşamadığımız tek nokta sanırım. Bizler yapmadığını savunuyoruz sizler yaptığını savunuyorsunuz. Maalesef saygı duymaktan başka elimden birşey gelmez. Kimse kimseyi ikna çabasına girişemez zaten. Sadece bana hdp CHP bir değil kolıçyaroğlu böyleşeyler demedi kimse demiyor Yada diyemiyor. En basit örnekle bu bile soğumama yetiyor. Üzülüyorum CHP’nin başında çok farklı bir lider olmalı en azından Atatürk’ün izinden giden biri.

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. Teşekkürler fakat Siz karşınızda ki insanı küçümseme cüretini nereden buluyorsunuz? Soru işareti de koyayım da soru cümlesiydi demeyin.
Şimdi geçeyim sanal konuşmaya. Vatanımı sevmeyi de sizden öğrenecek değilim. Cahil cühela da değilim... cahilliği okumuşlukla ölçen biri de değilim. Anladığım kadarıyla tahsilinize falan güveniyorsunuz fakat tahsil yarışına girmeyin zararlı çıkarsınız. Sizi hiç mi hiç ilgilendirmeyen şeylere girişmeyin. Savunacak tarafınız kalmayınca zihniyet olarak karşınızdaki siyasi görüşleri yobazlıkla cahillikle küçümsemeyi sizler çok iyi biliyorsunuz. ( bazılarınızı tenzih ediyorum.)
CHP’li olmanıza da saygı duyuyorum eleştirim sadece başkanlarınızaydı ama maalesefki koyu fanatik görüşlüler en ufak eleştiriyi kabul etmiyor hemen karşı atağa geçiyorlar sizin gibi...
Beni tanımadan eleştiremezsiniz. Bazı değerleri farklı şeylere ölçüt yapamazsınız. Sizi saygıya davet ediyorum. Size cevap vermeye tenezzül bile etmeyeceğim. Kendinizi belli ettiniz. Yeterlidir.
Dkdkdk valla benim bir tahsilim yok :KK70: Lise diplomam var şimdilik :KK70: Ama Türkçe sevdalısıyım. Okuma, öğrenme sevdalısıyım :KK70: Ayrıca bir partinin sempatizanı değilim. İlla bir siyasi görüşüm olacaksa ki siyasi görüş yerine geçer mi bilinmez Ata’mın izindeyim. Yurtta sulh cihanda sulh. Haydi bakalım...

Gözünüz kör olmuş mu diyorsunuz? Hani bir replik var:".... Hepiniz ordaydiniz be." diye. Yani dedikleri laflar belli. Şu kadar verin iş huzur içinde çözülsun dedi mi dedi. Sonrası da malum.hala neden acaba diyorsunuz.

Ta

Ftprafın tarihi var mı? Çözüm sürecinde diye hatırlıyorum.
Çözüm süreci diye illaki elele mi olmak gerekiyordu... Barzani ile kolkola mı olmak gerekiyordu? Gayet pişkinlikle misafircilik oynamışlar işte... Ama muhaeeem ince selahattin demirtaşı ve tüm cumhurbaşkanı adaylarını başarılar dilemek adına ziyaret etti diye hdp ile kolkola olmuş olmuyor.. O zaman akşeneri ziyaret etti diye iyi parti ile kolkola, mollaoğlunı ziyaret etti diye saadet ile kolkola,Erdoğanı ziyaret etti diye erdoğanla kolkola... Var mı böyle bir mantık? Bence Erdoğanın şu vaziyeti muharreö incenin yaptığının yanında epeyyy epeyyy epeeyyyy fazla.. Çözğm süreci diye diye bir sürü asker şehit oldu.. Hendeklere sesler çıkmadı.. Bedeli ağır oldu... Muharrem İnce hdpyi ziyaret etti diye kimse şehit olmaz dert etmeyin...

Bakın bunu bende savunuyorum. Kesinlikle ayrıma karşıyım ama bulaşamadığımız tek nokta sanırım. Bizler yapmadığını savunuyoruz sizler yaptığını savunuyorsunuz. Maalesef saygı duymaktan başka elimden birşey gelmez. Kimse kimseyi ikna çabasına girişemez zaten. Sadece bana hdp CHP bir değil kolıçyaroğlu böyleşeyler demedi kimse demiyor Yada diyemiyor. En basit örnekle bu bile soğumama yetiyor. Üzülüyorum CHP’nin başında çok farklı bir lider olmalı en azından Atatürk’ün izinden giden biri.
Bir değil ki zaten muhalefet tabi ki başta olmak için diğer partilerle birleşecek:)Ataturk”ün izinde hepimiz gitmeliyizz:)) dünyanın dengesini değiştiren tek adam Atatürktür.onun gibisi gelir mi ki hiç bilmem ‍♀️ ama onun izinden gidenler var.hayırlısı olsun milletimiz için

X