Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
https://www.facebook.com/273776019343072/posts/1725908874129772/

Şileden kum marmarise:) itibardan tasarruf olmaz.. Biz millet olarak öderiz.. Hiç sıkıntı değil... Ben marmarise tatile gidemiyorum.. Niye? İşte bu yüzden... Siz daha çoooooook ağlarsınız dış güçler diye.. O dış güçler değil anacım.. Tayyip Erdoğan gücü... Yiyin efendiler yiyin... Devletin malı deniz çünkü .. Bu ekonomik sıkıntıda nu çok zaruri idi... Ne diyeyim...insaf mı diyeyim.. Ne desek bilemiyorum artık..

50 bin agac kesildigi, protesto etmek isteyen koyluleri jandarmalarin engelledigi, buyuksehir belediyesinin itirazlarina ragmen 20 hektar alan az bulundugu icin 65 hektara cikarildigi soyleniyor.
Itibardan tasarruf edilmezmis evet.

50 bin agac kesildigi, protesto etmek isteyen koyluleri jandarmalarin engelledigi, buyuksehir belediyesinin itirazlarina ragmen 20 hektar alan az bulundugu icin 65 hektara cikarildigi soyleniyor.
Itibardan tasarruf edilmezmis evet.

İtibar oksijenden önemli... Ne kadar masraf o kadar itibar... Anlayış bundan ibaret....

Bu ülkeye belki Atatürk gibisi gelmeyecek ama düşüncelerini yapabılecek tek aday o da Muharrem İncedir. Adam her mitinginde bilimden,eğitimden,gelişimden bahsediyor bu ne guzel bir şey ilerlemek yurdumuza faydalı biri olması çok güzel olacak ümid ediyorum ki inşallah sen kazanacaksın.15 yilda ancak yol yapıldı o yollardan geçmek içinde ücret alındı,ceza kesildi...

Saraylim Saraylim HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir daxi daxi Mune Mune

Gençler hatırlamaz bunu ama belki siz hatırlarsınız.

Akşam akşam iyi güldüm valla:
"Bir zamanlar Özal seçimden önce o dönemdeki komünistlerle konuşuyormuş (bu arada reyis TRT deki liderler buluşuyor tarzı canlı yayın programından bahsediyor, 83 seçimleri öncesi, komünist dediği de rahmetli Necdet Calp, cunta kurulan her partiyi yasakladığı için bi tek onun partisi sol dan seçime girebildi Halkçı Parti adıyla, Calp de komünist filsn değil İsmet Paşa döneminden kalan bir chp li idi), neyse bu komünistler demiş ki, köprüyü satarız, Özal da demiş ki sattirmam arkadaş ve sattirmamis da, yaa bay İnce biliyor musun bunları sen?" dedi.

Valla hala ara ara gülüyorum, olay tam tersi cereyan etmişti ve rahmetli Calp in köprüyü sattirmam diyerek masaya vurduğu sahneyi dün gibi hatırlıyorum, Calp in o çıkışı gündeme damga vurmuştu, ama RTE nin olayı böyle anlatmasina bakınca gerçekten de çok yorulmuş bu yahuu dedim.

Saraylim Saraylim HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir daxi daxi Mune Mune

Gençler hatırlamaz bunu ama belki siz hatırlarsınız.

Akşam akşam iyi güldüm valla:
"Bir zamanlar Özal seçimden önce o dönemdeki komünistlerle konuşuyormuş (bu arada reyis TRT deki liderler buluşuyor tarzı canlı yayın programından bahsediyor, 83 seçimleri öncesi, komünist dediği de rahmetli Necdet Calp, cunta kurulan her partiyi yasakladığı için bi tek onun partisi sol dan seçime girebildi Halkçı Parti adıyla, Calp de komünist filsn değil İsmet Paşa döneminden kalan bir chp li idi), neyse bu komünistler demiş ki, köprüyü satarız, Özal da demiş ki sattirmam arkadaş ve sattirmamis da, yaa bay İnce biliyor musun bunları sen?" dedi.

Valla hala ara ara gülüyorum, olay tam tersi cereyan etmişti ve rahmetli Calp in köprüyü sattirmam diyerek masaya vurduğu sahneyi dün gibi hatırlıyorum, Calp in o çıkışı gündeme damga vurmuştu, ama RTE nin olayı böyle anlatmasina bakınca gerçekten de çok yorulmuş bu yahuu dedim.
Ben paylaştım bugün o videoyu :) bak istersen :)

Bu ülkeye belki Atatürk gibisi gelmeyecek ama düşüncelerini yapabılecek tek aday o da Muharrem İncedir. Adam her mitinginde bilimden,eğitimden,gelişimden bahsediyor bu ne guzel bir şey ilerlemek yurdumuza faydalı biri olması çok güzel olacak ümid ediyorum ki inşallah sen kazanacaksın.15 yilda ancak yol yapıldı o yollardan geçmek içinde ücret alındı,ceza kesildi...
Apolet somuyor, trt basiyor he bunlar reklam kokan hareketler demiiii!!!!

Kk ya da bu zihniyet oyle diyordu ne beyefendi yok soyle kibar yok boyle naif ne oldu simdi???
Ama zeki adam isi isi anladi yem olarak M.İ yi kullaniyor zaten kaybedecek ama onn koltuk sağlam :KK66:

Ataturk ten sonra vayy beee vayyyy ;(

Bizim ulkede dayanamadigim birsey var .. parti fanatikliği.. sanki biz bu adamlar icin yaşiyoruz ..hicbiri bizi umursamiyor ..ama bakiyorum x kisi y kisi icin millet birbirine girecek ...bız onemliyiz ..secim zamani sanki dilenciyiz elimizi aciyoruz adam vaat ediyor ...zaten devlette bizim para da ..sanki lutfedecekler ..birgun bu millet sadece kendi icin yasayip kim olursa olsun ulkeyi soyanlara tavir alir o gun kurtuluruz...

Aaaaa..
Vallahi ofiste video izleyemiyorum.
Aksamda unutuyorum. Tv de konuşmaya denk gelince kulak kabarttım.
Ne anlatsam kabul görüyor diyor nasılsa.
Daha ölmedik hatırlıyoruz En Büyük TÜRKİYE

Biraz kanal d de erdoğanı izledim.. Gerçekten dinleidm ama.. Hastanelerden bahsetti... Ambulanslar dedi.. Hava ambulansı dedi.. Evet bunlar gerçekten çok güzel şeyler... Fakat icraatte yok.. Neden mi? Anlatayım.. Eşimşn dedesi beyin kanaması geçirdi.. Geçen sene... Artvinin bir ilçesinde yaşıyorlar.. Önce ambulansla ilçe hastanesine götürüldü.. Pretisyen doktor var.. Yoğun bakım haliyle yok... Sonra kalktılar ambulansla iki saatlik şehir merkezine götürüldü o adam.. Şehir de doktor yok.. Yoğun bakım da yok haliyle...Sonra çevre illere Erzuruma, Ardahan'a, Kars.a bakıldı.. Yoğun bakım yok ya da dolu... Sonra o adamı taaaaaa Artvinden Giresuna ambulansla götürdüler.. Bakın giresuna gidene kadar kaç şehie geziyorsunuz .. Hiçbirinde yer yok... Hava ambulansı dedik... Biiiiiir sürü bürokratik işlem... Belli şartları varmış... Bakanlığa yazı gitmesi gerekiyormuş... Falan filan.. O adamı o halde ambulansla giresuna yolladılar.. Ve öldü zaten adam... Oradaki doktor çoook geç kalınmış... İlk bir saatte müdahake edilseydi ihtimal olabilirdi.dedi.. Türkiye de hastane var evet ama icraat yok... Boş hastaneler... Doktor yok... Yepyeni binalar... Temiz evet ama bakın bir insan işte böyle ölüyor... Kşm bilir daha neler var biz bilmiyoruz...

Son yerli milli yatırım
Millet kıraathanesi
Çay var kek var okumak isteyene kitap var.
İşsiz genç kalmayacak
Allahım biri uzay mühendisliği derken gençler için diğeri kıraathane diyor :/
Uzay mühendisliği bilim sanat dedin mi reklam kokan hareketler oluyor.
Kapalı kapılar arkasında anlaşmaları imzalayip sırtını sivazladigin İsrail e meydanlarda eyyyy israil diye cemkirme ikiyüzlülüğü alkışş alıyor... kabul görüyor.. nasıl bir lanet varsa üzerimizde...

Apolet somuyor, trt basiyor he bunlar reklam kokan hareketler demiiii!!!!

Kk ya da bu zihniyet oyle diyordu ne beyefendi yok soyle kibar yok boyle naif ne oldu simdi???
Ama zeki adam isi isi anladi yem olarak M.İ yi kullaniyor zaten kaybedecek ama onn koltuk sağlam :KK66:

Ataturk ten sonra vayy beee vayyyy ;(
Valla yazdığından bir şey anlamadım,nerelisin?yurtdışında falan mı???? Evet şu anki adaylar arasında en iyisi o:)

Biraz kanal d de erdoğanı izledim.. Gerçekten dinleidm ama.. Hastanelerden bahsetti... Ambulanslar dedi.. Hava ambulansı dedi.. Evet bunlar gerçekten çok güzel şeyler... Fakat icraatte yok.. Neden mi? Anlatayım.. Eşimşn dedesi beyin kanaması geçirdi.. Geçen sene... Artvinin bir ilçesinde yaşıyorlar.. Önce ambulansla ilçe hastanesine götürüldü.. Pretisyen doktor var.. Yoğun bakım haliyle yok... Sonra kalktılar ambulansla iki saatlik şehir merkezine götürüldü o adam.. Şehir de doktor yok.. Yoğun bakım da yok haliyle...Sonra çevre illere Erzuruma, Ardahan'a, Kars.a bakıldı.. Yoğun bakım yok ya da dolu... Sonra o adamı taaaaaa Artvinden Giresuna ambulansla götürdüler.. Bakın giresuna gidene kadar kaç şehie geziyorsunuz .. Hiçbirinde yer yok... Hava ambulansı dedik... Biiiiiir sürü bürokratik işlem... Belli şartları varmış... Bakanlığa yazı gitmesi gerekiyormuş... Falan filan.. O adamı o halde ambulansla giresuna yolladılar.. Ve öldü zaten adam... Oradaki doktor çoook geç kalınmış... İlk bir saatte müdahake edilseydi ihtimal olabilirdi.dedi.. Türkiye de hastane var evet ama icraat yok... Boş hastaneler... Doktor yok... Yepyeni binalar... Temiz evet ama bakın bir insan işte böyle ölüyor... Kşm bilir daha neler var biz bilmiyoruz...
Valla İstanbulun göbeğinde benim de anneme dandik katarakt operasyonuna 7 ay gün verdiler. Yemişim Onlarin hizmetini dedik yaptırdık özelde.
Ama işte herkesin imkanlari bir değil. Keşke olabilse..

Valla İstanbulun göbeğinde benim de anneme dandik katarakt operasyonuna 7 ay gün verdiler. Yemişim Onlarin hizmetini dedik yaptırdık özelde.
Ama işte herkesin imkanlari bir değil. Keşke olabilse..

Evet malesef öyle... Keşke olabilse..

Screenshot_20180608-000937.jpg
Hasta olan insana müşteri gözüyle bakmak
Para hırsı bu olsa gerek !!

X