Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Kıyasıya mücadelede yorum yapmak adrenalinli oluyor.
Her gün ankete bakmak hobim oldu :)
Şimdi de yorumlara bakınca 1 cümle yazayım diyor insan sonra uzadıkça uzuyor.
Beyin fırtınası güzel şey biraz nöronlarımız çalışsın :)

Nereden biliyorsunuz Orduya da kapısının o zamanlar aralanmadığını
Orduya o zaman girmis olsalardi 1996da 28 subat olmazdi. Ergenekon, Balyoz davasinda generalleri, pasalari bosuna mi topladilar, 5 yil hucrelerde curuttuler saniyorsun? Kimler gecti onlarin yerine?

Benim anlamadigim Muharrem ince iyi adamdir vesselam cumhur adayi olacak tiii chp genel kurulunda bu adam aday oldu 1 gun kala adami genel baskaninadayligindan cektirdiler harala gurele eee hani lider potansiyeliyse once parti basina getirseydiniz ya mubarekler
Reis Muharrem ince zayif kalir Demirtasi hic saymiyorum Meral Hanim mhpdeyken evet ama ayristiginda saf mod durus degisince is degisti Karamollaoglu yok be dedem siradakii

Ne güzel bir söylem, burada hep aynı şeyleri okumaktan yorulmamışlar ama şahsen ben diğer adayların vaadlerinin de masaya yatırılmasını isterim, 2 aday yok seçimde, seçmenlerde sanki 2 aday varmış gibi davranmasın, demokratik eşitlikçi, objektif bir seçmenim diyorsanız hepsini dinleyin, adayınız belli olsa da yapın bunu, diğerlerine kulak tıkamak demokrasiyi yok saymaktır, demokrasiyi yok sayacaksanız kendiniz içinde eşitlik, demokrasi ve objektiflik istemeyeceksiniz, o zaman herkes birbirine kulak tıkasın, burada da birbirinize konuşmayın, tıp oynayalım

Geçen sene daha Meral i kim bakan yapmaya çalıştı... Ya da partilerin başına seçilen kişiler acaba çok iyi yönetiyor diye mi seçiliyordu??? Kendileri bile başkan yapmadı diyorsunuz...eee bu ülkede başbakan niye durup dururken değişiyor mesela??? Demek ki yanlış seçimler olabiliyormus. Aaa bak sen... Mesela yıllardır bir kulübün başkanı seçilen birisi niye ezici bir maglubiyetle kaybetti iki gün önce. Yani geçelim kendileri bile başa secmedi muhabbetini. İnsanlar o günlerde en iyisi kim olur diye düşünmüyor kendi çıkarını düşünüyor bence... heee ne demiştik geçen sene bakan yapalım gel otur demislerdi diyordum.

Herkese cümleten iyi geceler. Sonuçta burası sosyal bir platform Mune hanımın dediği gibi sakince tartışmak hepimiz için ideal olandır. Güzel fikir ve tartışmalarınız için takipte olacağım. Sinirlerimize hakim olmak dileğiyle. Esenle kalın. :)

Ve iyi hal indirimi kaldıracağız diyordu. Bu da çok önemli. Kimse kravat takip takım elbise giyip hakim karşısına çıktı diye birden pişman görünmesin değil mi?

Evet bu başlık biraz öyle oldu. AKP-CHP, Erdoğan-İnce tartışılıyor hep. Çok seslilik her zaman iyidir, hatırlatmanız ve ilgiyi başka yerlere çekip ortamı yumuşatmanız çok iyi oldu :)
Ve iyi hal indirimi kaldıracağız diyordu. Bu da çok önemli. Kimse kravat takip takım elbise giyip hakim karşısına çıktı diye birden pişman görünmesin değil mi?

Kadının halinden en iyi kadın anlıyor gerçekten :)

Dolardaki yukselisi dis mihraklara baglayanlar, TL sadece dolar karsisinda deger kaybetmiyor. Nerdeyse butun dunya paralari karsisinda deger kaybediyor. SAvastaki yanmis yikilmis Suriye'nin yerlere yapismis lirasi bile gecen yildan bu yila TL karsisinda %27 deger kazandi. Cunki ekonomi iflas, insaata dayali ekonomi buraya kadar. Sata sata satacak birsey de kalmadi, kamu binalarini satip memurlari kiraya cikartiyorlar, o da ilave vergi yuku halk icin.. Bir de devlet daireleri icin kira odeyecez yani..

Rusya bugday satmasa yiyecek ekmegimiz yok, o denli disa bagimliyiz. Herseyi disardan aliyoruz dolar ile.. Dolar arttikca maliyetlere yansiyor, yakinda hepsi size faiz artisi ve zam olarak yansiyacak. Kredi borcu olanlara Allah yardim etsin. Cocuk okutanlara Allah yardim etsin. AKPnin 16 yilda ekonomiyi getirdigi nokta bu. Kriz patlamadan, baska bir deyisle halka kadar inmeden tekrar secilmenin hesabini yapiyorlar.

Velhasıl sevgili KK,

Kavga olmayan her tartışma güzeldir. Arada bir girip bu şekilde kafa dağıtmak güzel oluyor.
Her parti kendi çıkarını gözetir tabi ama inşallah bu seçimle en çok yararımıza olacak olan bir seçim yaparız millet olarak.
Desteklediğim parti kazansa bile sonuçları pek de güzel olmayacaksa
"kendim ettim kendim buldum" şarkısını mırıldanmak istemem :)

Hadi hayırlı sabahlar olsun hepinize.
Hoşça kalın

Hal indirimi kalkacak ve yerine komple bir af getirilecek.
O cezaevi kaçkınları umarım af çıkaranlara oy verenlere zarar versin diyemeyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…