Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bizde suni kar var sende yokmu hala :olamaz: yemekleri ona gömüyoruz :KK53:

Al işte 2 yaşlı üye değilmiyiz cancağızım neler gördü bu gözler demi :KK5:

Çok kınadım çok nasıl buzdolabı olmaz dayıngillerde :KK37:
Bende artı derin dondurucu var nekadarda nankörüm demi tüh yazıklar olsun bana:KK48:

Umarım şakadır.
Çünkü benim ülkemde zar zor emekliye 1000 TL bayram ikramiyesi veriliyor. Bunda da seçim hayrı var zaten yoksa nerdeeeee.
Tamam Suriyeliye yardım yaparsın da bu saçmalık niye yani. Bize 1000 tl onlar 1500 TL
Türkiye çok mu zengin senin sayende diye sorarlar adama?!
Üniversitede burslu okuyan Suriyeli öğrencilerle okurken ben devletten burs alamazken onlar bursun âlâsını alıp kafelerden çıkmıyorlardı.
Ben bu gibi durumları hiç unutmayacağım!
Hâlâ konuşup dursunlar.
Çok şükür beynim uyumuyor benim.
Rabbim haklının yanında olsun inşallah 24 Haziran kurtuluş günümüz olsun.

Benim baş örtülü bacım neden doktor oldun ki sen hele ? Bu da şakadır umarım ...

Eklentiler

• 34604300_522301544839591_5452599125600108544_n.jpg
    34604300_522301544839591_5452599125600108544_n.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 103
Umarım şakadır.
Çünkü benim ülkemde zar zor emekliye 1000 TL bayram ikramiyesi veriliyor. Bunda da seçim hayrı var zaten yoksa nerdeeeee.
Tamam Suriyeliye yardım yaparsın da bu saçmalık niye yani. Bize 1000 tl onlar 1500 TL
Türkiye çok mu zengin senin sayende diye sorarlar adama?!
Üniversitede burslu okuyan Suriyeli öğrencilerle okurken ben devletten burs alamazken onlar bursun âlâsını alıp kafelerden çıkmıyorlardı.
Ben bu gibi durumları hiç unutmayacağım!
Hâlâ konuşup dursunlar.
Çok şükür beynim uyumuyor benim.
Rabbim haklının yanında olsun inşallah 24 Haziran kurtuluş günümüz olsun.

Şakadır inşallah,kaynak nerden acaba onuda deseler keşke..
Bunlar ancak konuşur,sırf oy için vatandaşın cebini delerler..
Nasılsa yutan çok,buna ne diyecekler acaba..

İnşllah doğru değildir az önce haberleri izlerken Türkiye’nin %4.5 i Suriyeli diyordu hatta Kilis’te Türk den çok Suriyeli varmış şaka gibi ama gerçek oy için yapıyorlar işte garantiliyorlar sözde birde ATV de ki haber anlayışını da anlamış değilim yandaş kanal ya yerden yere vuruyorlar yandaşı dışındaki tüm partileri insanlar korkuyor yorum yapmaya eleştirmeye bile içeri atarsa diye

İnşllah doğru değildir az önce haberleri izlerken Türkiye’nin %4.5 i Suriyeli diyordu hatta Kilis’te Türk den çok Suriyeli varmış şaka gibi ama gerçek oy için yapıyorlar işte garantiliyorlar sözde birde ATV de ki haber anlayışını da anlamış değilim yandaş kanal ya yerden yere vuruyorlar yandaşı dışındaki tüm partileri insanlar korkuyor yorum yapmaya eleştirmeye bile içeri atarsa diye
Dağılma var.

Daha önce Beyaz TV öyleydi. Şehitlere daha önce dalga geçen Tuğçe kazaz; Akp den ve Erdoğan dan soğudum demişti.

Bende ''Acaba onu tv sine çıkaran kanal sahibi mi soğudu_?'' diye yorum yapmıştım. Ve kanal sahibi bir ay sonra Ankara Belediye reisliğinden alınmıştı.

Çok doğru bir tesbit yapmışınız. Peki biz neden bu hale geldik hiç tahlil ettik mi düşündük mü_?
Sizle tartışmak isterim ama bu kavga etmek için değil karşılıklı fikir alışverişi doğrultusunda olmalı.
Benim gibi düşünen derken ben onun gibi düşünmüyorum. Onu her kim yaptıysa terbiyesizlik yapmış. Benim öyle bir yazım yok. Ben o kişinin adına da özür dilerim.
Estağfurullah siz özür dilemeyin.
O kişi tabii siz değildiniz,kimdi hatırlamıyorum doğrusu,Tayyip Erdoğanı sevdiğini söyleyen onunla ilgili olumlu yorum yapan bir üyeye "ıyy seni gözardı edeyim de,yanlışlıkla başka forumlarda beğenmeyeyim" minvalinde bir yorum yaptı.
Demekki birbirlerini beğenme ihtimalleri var.
Elbette var.
Aynı göğün altındayız.
Aynı yemekleri yapıyoruz.
Aynı filmlere ağlayıp gülüyoruz.
Vs vs

Ben milli ve dini kimliğime kötü yorum yapılmadıkça kimseye siyasi düşüncesinden ötürü kin beslemem,beslemiyorum
Bu kadar ayrışmamızın nedeni ne? dersek bana göre 'a' parti sana göre 'b' parti der,yine anlaşamayız :)
Şurda 19 gün sonra başımıza kim gelirse gelsin bütün halkı kucaklasın,herkesi memnun etsin, refah içinde yaşayalım kafii.
Sonra yine bizler barışır,bir olmayı öğreniriz.

Ayyyyyy yazmayım yazmayım diyorum çatlattıniz beni:silah:kasarlanmissin başka yani ustalasmissin manasinda ki bunuda sen kadına diyemezsin hele ki cb adayi isen hiç diyemezsin onun bide abaza hikayesi vardı ama gerçekliğini bilmiyorum.Ve ar ediyorum paylaşmaya. Yav el insaf el insaf her attığım linki aklamaya paklamaya calismissiniz.Bizden daha ı AK♡ cısınız ne sizi siziiiii:super::-)Saraylim attigin ikinci promter olayına tamam bozulmuş ve kalmış olabilir. Kalır yani normal kalmış susmuş tamam. Kilicdaroglunun korkma sönmez bu safaklarda yüzen al sancak (buradaki yanlışlığını hatırlatır susarım) benim dilim varmıyor yanlışını burada dile getirmeye!Istiklal marsimiz yahu :)başka birşeydir a yanlışlık yapsa anlarım .Koca mitingte olsa anlarım insanlık hali olabilir. Ama grup toplantisinda oldu sanirim .Amac yalandan uzak durun belli gazete ve medyanin tek işi neresinden kessek, kirpsakta algi yapsak!ki bu ak parti sevenler içinde ayni daha ne linkler, ne videolar var ama paylasmiyorum inandiriciligi yok benim penceremde çünkü. o_OBirde bazılarınızın dili ne öyle hayır cümlelere gellll.(aman boşver, dilini yorma,aman iste hayyam sunu demis ,nesin bunu demis)hayır yani yoruyosa kendini yoruyor sen ne demeye uyarıyon aklı sıra eziklemecemi yapıyor anlamıyorum ki:-)kendi yorulsa yazmaz zaten aklımı yok:-)ki yazanlarida seviyom kız saraylım sana bilem ısındım:confused:ama şu su sunu demis yorma kendini diyenlere acayip gıcık oldum:-):KK71:neyse velhasılı kerim bi arkadas yazmış hepsi diğerinin laciverti ama en iyisi tabikiiiiii Erdooooo baskaaaaannnn:KK73:
Ohhhh pek sevinmissiniz yazayım yine diye ama... adam cinsiyet belirtmemiş
Kaşar gazeteciler demiş.... haaa siz o kişi nagehan dir ya da onu kast etmiştir diyorsanız sizin bileceğiniz şey tabi...
Zaten aynı benzetmeyi Faruk Çelik daha önce siyasiler için yapmıştı.
Ona da böyle sevinmiş miydiniz ?o_O
Ben de yazmayayım da savunmuş olmayayım diyorum a her seferinde olsun olmasın yazılınca mecbur kalıyorum.

X