Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Hanımefendi ben Chp'yi eleştirdiğim kadar sizler medense akp'yi bu kadar taşlamıyorsunuz farkıdamısınız..

Teyze hanım avrupalı gibi yaşıyorum dedi,tabi bizde yedik bunu demi..
Bende gergin ve öfkeli yaşıyorum hadi buyrun bakalım..

Kardelen şu ağzından salyaları akıtarak konuşan amca haklı demi sen ancak din konusu rada reis oldumu böyle celallenirsin..
Pardon ya sen reis sevdalısıydın demi öyle okumuştuım bir mesajında..

Söyleyecek birşeyi olmadığı için değil gözünün zevkini bozduğu için dişlerini fırçala demiştir bence :))
Sen söyleyince videoyu aklı selim bir daha izledim amcayla üslubunuz da pek benziyor özellikle 2. röportajında

Son düzenleme:
Evet de haklısın sonuna kadar . Bu ülkeye faydası olan kimse için kimse laf edemez . Ederse isteyen isteğini desin sesim çıkmaz .
Teyzem Allah razı olsun senden ..

Ağzından çıkan her kelima noktasına , virgülüne doğru ..
Allahım Devletıme zeval vermesin .

Şuan oyumu vereceğim tek kişi AKP..

Oyumu hakeden başka kimse yok . Sırf Erdoğanı indirmek için bol keseden atanlara oy vercek değilim..
K.kartını borç.larını silcekmiş . Yok Öğrencilere verilen borçlar silincekmiş .

Biz borçlarını gunu gunune ödeyenler Salaktık çünkü !!!

AKP nin çıkardığı vergi afları da bizleri salak yerine koymak değil mi? Birde şimdi hapishanelere af çıkaracaklar. Bu Türk milletine bir küfürdür.

Refarumda EVET diyince terör bitecekti demi..
İşte insanları böyle uyutup kandırıp oy istiyorlar...

Hayor dedik diye ben vatan haini sen vatan kurtarıcı oldun..

Siz çok güzel açıklama yapıyorsunuz. Bir de şu habere bir açıklama yaparmısınız. Çünkü daha iyi aydınlanmak istiyorum sizin açıklamalarınızla.
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/egemen-bagisa-kopek-soku.812827/

AKP nin çıkardığı vergi afları da bizleri salak yerine koymak değil mi? Birde şimdi hapishanelere af çıkaracaklar. Bu Türk milletine bir küfürdür.
Af dediler vergi borcum vardı yapılandırma yaptırdım hiçççç indirim olmadı olan borcu taksit yaptılar okadar bu aftan kim yararlanıyor anlamdım

Benim bunda açıklama yapacak bir durumum yok. Allah ve ayetleri ile dalga geçen bir adam iki bavul para çıkarmış yurtdışına. Gözümle görmedim ama inanırım. Ben hep diyorum paranın olduğu yerde adalet beklemek hak yememeyi beklemek bu zamanda biraz saflık oluyor. Keşke olmasa. Keşke herkes de biraz vicdan ve kul hakkı korkusu olsa. Herkes kendi inancına göre hocalardan fetva alıp iş yapar olmuş. Ki şu var kul hakkı ile karşıma gelmeyin diyor Rabbimiz ,hele ki kamu hakkı yendiğinde 80 milyonun hakkına girilmiş oluyor. O yüzden Egemen Bağış bavullarla gitmiş gitsin Rabbim soracak zaten.

Çok teşekkür ederim. Sizi rahatsız ettim özür dilerim.

Sen borçlarını ödeyebiliyosun ama biz ödeyebiliyo muyuz acaba biz salak mıyız peki siz günü gününe öderken seninkide ohali kaldrcakmış doları düşürcekmiş bizde inandık SALAKTIK çünkü

10 kere okudum anlamadım

Sanırım günümde değilim

---Sıra şimdi bende Bıyrınn efenımmmm
K.kartını borç.larını silcekmiş . Yok Öğrencilere verilen borçlar silincekmiş .

Biz borçlarını gunu gunune ödeyenler Salaktık çünkü !!!
demişsin ya hani bende diyorum ki senin durumun iyi olabilir günü gününe ödersin iyi olmayan bizler gibisi diyelim napalım peki silinsin millet rahat eder kim bilir ne zorluklarla geçinmeye çalışıyolar da kredi borçları zor ödüyolar bunu hiç düşündünüz mü

Ben bu yorumun altına imzamı çakarım arkadaşım süper tespitler :)

Biride çıkıp şu hizmetinden memnunum demez.çamur at izi kalsın.
Yeter ki erdoğan indilsin yerine apo bile gelse ses çıkarmazlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…