239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

sepulik sepulik sayı tamamlandı. Duasını okuyup niyetinizle duanızı edin. Allah kabul etsin inşallah tez vakitte hayırlısıyla istediğiniz yere tayininiz olur⚘

Benim niyetime dua eden herkesin ağzına nefesine sağlık, inşallah Allah’ın izni ve hayırlısıyla gönlümüzdekilere kavuşuruz. Amin🙏🤲🌸

Ben ilk kez böyle birşeye katılıyorum ve burdaki sistemi anlayamadım 30kişi seçiminde istekli olanlara eklendi istenmeyenler katılmadı daha önceki yorumlarda ama vaktim olmazsa ve yetiştiremeyeceksem ne yapabilirim.🙋🏻‍♀️ Bir öncekine katılmıştım devamlılık olduğunu bilmiyordum dediğimgibi Listedeki herkesin niyetine mi zikir çekiliyor
Haksızlık olmaması için elbette devamlılık şart, listedeki sıraya göre zikiri çekiyoruz ve sırada kim varsa onun niyetine çekiyoruz. Ebced sayısı önemli büyük hatim yapmış oluyoruz. 239.121 sayısını herkes 2 günde 1 kişiye tamamlamış oluyor ve hiç tanımadığı kişilerden de dua almış oluyor. Yani bu listedeki herkes bitene kadar Ya şimdi liste başkayken çıkmalı yada listenin tamamen bitmesini beklemeli kul halkına girmemek için. Eğer devamlılık sağlayamayacaksanız sizin için geçerli sebepleriniz varsa elbette ayrılabilirsiniz kalıp gönülsüz okumanızdan daha iyidir.

Son düzenleme:
Kızlar namazlarınızda dualarınızda unutmayın nolur 🤲 13 aydır evlat istiyorum ama olmadı. Eşimle çok dua ediyoruz, sabırla duayla bekliyoruz. ❤️ Güzel Rabbim daha çok bekletmeden nasip etsin aminnn

Dualarımda hep olacaksın bende tüp bebekle ilk denemede oldu şükür Rabbim senin ve senin gibi isteyen herkesin kucağını doldursun.

Son düzenleme:
Ben ilk kez böyle birşeye katılıyorum ve burdaki sistemi anlayamadım 30kişi seçiminde istekli olanlara eklendi istenmeyenler katılmadı daha önceki yorumlarda ama vaktim olmazsa ve yetiştiremeyeceksem ne yapabilirim.🙋🏻‍♀️ Bir öncekine katılmıştım devamlılık olduğunu bilmiyordum dediğimgibi Listedeki herkesin niyetine mi zikir çekiliyor
Evet liste baslatilana kadar herkes girip girmemekte tabiki de ozgur. Kimseyi zorla gruba sokamam. Ama basladiktan sonra cikmak...
Ayni sekilde cikmak isteyeni de zorla tutamam. Ancak buda bir vebaldir. Allaha emanet olun....

1. sepulik sepulik
2. K Kirazxyz
3. A R Y A A R Y A
4. selef0111 selef0111
5. debriyajgazfren debriyajgazfren
6. Adige- Adige-
7. Akulina Akulina
8. 5 528mucizemmm
9. Aktif Lora Aktif Lora
10. Life light Life light
11. agustos72 agustos72
12. humanbeings humanbeings
13. @Akulina(annesi)
14. Sevgicik Sevgicik
15. Hemsirecik Hemsirecik
16. M Migrenben
17. Cookiie Cookiie
18. nursevdi nursevdi
19. Balanne26 Balanne26
20. @Btlaydnz23
21. M Mavi Menekse
22. Celikkf Celikkf
23. Aktif Lora Aktif Lora (kardesi)
24. C Cikolataparcacigi
25. E Ecem1628
26. Asiltutku Asiltutku (annesi)
27. duayamuhtaciz duayamuhtaciz
28. gamzelita gamzelita
29. M Meva59
30. hersey_dua_ile hersey_dua_ile

Arkadaslar 3. Kisiye bu aksam gececegiz insallah. Ancak eger cikmak isteyen varsa simdi söylesin. Sonra cikmak olmasin. Gruptan ayrilanlar oldu.Yeni olusturulan sayi ile okumaya devam edecegiz.
Baska bir yakını okumak isteyen varsa çıkanlar yerine aladabiliriz

1. sepulik sepulik
2. K Kirazxyz
3. A R Y A A R Y A
4. selef0111 selef0111
6. Adige- Adige-
7. Akulina Akulina
8. 5 528mucizemmm
9. Aktif Lora Aktif Lora
11. agustos72 agustos72
13. @Akulina(annesi)
14. Sevgicik Sevgicik
16. M Migrenben
17. Cookiie Cookiie
18. nursevdi nursevdi
19. Balanne26 Balanne26
20. @Btlaydnz23
21. M Mavi Menekse
22. Celikkf Celikkf
24. C Cikolataparcacigi
25. E Ecem1628
28. gamzelita gamzelita
29. M Meva59

Arkadaslar 3. Kisiye bu aksam gececegiz insallah. Ancak eger cikmak isteyen varsa simdi söylesin. Sonra cikmak olmasin. Gruptan ayrilanlar oldu.Yeni olusturulan sayi ile okumaya devam edecegiz.
Ben katılıyorum canım biraz gec bitiririm yani gününe yetiştiririm ders vs calıstıgımdan ama sorun olmaz sanırım

1. sepulik sepulik
2. K Kirazxyz
3. A R Y A A R Y A
4. selef0111 selef0111
6. Adige- Adige-
7. Akulina Akulina
8. 5 528mucizemmm
9. Aktif Lora Aktif Lora
11. agustos72 agustos72
13. @Akulina(annesi)
14. Sevgicik Sevgicik
16. M Migrenben
17. Cookiie Cookiie
18. nursevdi nursevdi
19. Balanne26 Balanne26
20. @Btlaydnz23
21. M Mavi Menekse
22. Celikkf Celikkf
24. C Cikolataparcacigi
25. E Ecem1628
28. gamzelita gamzelita
29. M Meva59

Canım kime okunduğunu da etiketle çünkü şuan bana okunuyor. Ben 3.sıradayım

1. sepulik sepulik
2. K Kirazxyz
3. A R Y A A R Y A
4. selef0111 selef0111
6. Adige- Adige-
7. Akulina Akulina
8. 5 528mucizemmm
9. Aktif Lora Aktif Lora
11. agustos72 agustos72
13. @Akulina(annesi)
14. Sevgicik Sevgicik
16. M Migrenben
17. Cookiie Cookiie
18. nursevdi nursevdi
19. Balanne26 Balanne26
20. @Btlaydnz23
21. M Mavi Menekse
22. Celikkf Celikkf
24. C Cikolataparcacigi
25. E Ecem1628
28. gamzelita gamzelita
29. M Meva59

Sayi cogaldiysa ben 2. Arkadasa okuyup cikayim canim

Canım kime okunduğunu da etiketle çünkü şuan bana okunuyor. Ben 3.sıradayım
Yok bu onun icin degil kuzum. Cikmak isteyen varsa soylesin simdiden diye yazdim herkes gorsun diye etiketledim

2 kisi ayrıldı. Birinin yerine ben okuyorum. Digeri sanirim hic okumadi. Bisey söylesin. Onun sayisini da burda 4-5 kisi mutlaka paylasir okuruz sayini tamamlariz merak etme

Yok bu onun icin degil kuzum. Cikmak isteyen varsa soylesin simdiden diye yazdim herkes gorsun diye etiketledim

2 kisi ayrıldı. Birinin yerine ben okuyorum. Digeri sanirim hic okumadi. Bisey söylesin. Onun sayisini da burda 4-5 kisi mutlaka paylasir okuruz sayini tamamlariz merak etme
Gruba girmek isteyen biri vardı liste kapandı demiştiniz onu alabilirsiniz listeye isterseniz

X