239.121 Ya Fettah Hatimi

Bismillahirrahmanirrahim

1. Zeyno19
2. @ChillOutt(9963 OKUDU)❤
3. Matchteacher
4. @Sunay9876
5. Busssraa
6. @MevsimlerdenSonbahar(9963)❤
7. ferdaw
8. @Masal17
9. @Masal17 Annesi❤
10.@Bademmm388
11.@Gulll098
12.@dreamy07
13.@Kbdemirel❤
14.@sera44
15.@Kurkmantolumdnn
16.@kevsersoylu
17.@Saadetim33
18.@Pofuduk786
19.@gly23
20.@Clementine__
21.@Hurma99❤

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”
Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver.
Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.
“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”

Not:
Arkadaşlar 21 kişiyiz. Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 11.536 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse 11.547adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız Balanne26 okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Dua Sırası: Clementine__
Duası: Eşim Fatih’in beklediğimiz kadrolu işinin hayırlısıyla olması. Amin.

Okuyan herkesten Allah razı olsun.

Dua süresi 2 gün kızlar en geç Çarşamba günü saat öğlen 24.00’a kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın

Rabbim Peygamber efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v) hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin

Bismillahirrahmanirrahim

1. Zeyno19
2. @ChillOutt(9963 OKUDU)❤
3. Matchteacher
4. @Sunay9876
5. Busssraa
6. @MevsimlerdenSonbahar(9963)❤
7. ferdaw
8. @Masal17
9. @Masal17 Annesi❤
10.@Bademmm388
11.@Gulll098
12.@dreamy07
13.@Kbdemirel❤
14.@sera44
15.@Kurkmantolumdnn
16.@kevsersoylu
17.@Saadetim33❤
18.@Pofuduk786
19.@gly23
20.@Clementine__
21.@Hurma99❤

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver.
Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.

Not:
Arkadaşlar 21 kişiyiz. Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 11.536 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse 11.547adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız Balanne26 okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Dua Sırası: Clementine__
Duası: Eşim Fatih’in beklediğimiz kadrolu işinin hayırlısıyla olması. Amin.

Okuyan herkesten Allah razı olsun.

Dua süresi 2 gün kızlar en geç Çarşamba günü saat öğlen 24.00’a kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın

Rabbim Peygamber efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v) hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin

@gyl23 için sabah bitirdim. Yeni girebildim siteye. Diğer arkadaşa başladım, bitirince yazarım. Biraz geriden geleceğim, sanırım. Sıkıntı olmaz sanırım
Balanne26

Geriden gelmen sıkıntı değil canım ama duaları sürümcemede bırakmadan teslim edelim çünkü sizin sıranız geçti aynı hoşgörüyü kalanlarada gösterelim, toplu duanın amacı en kısa sürede bitirip teslim etmektir. Okuyunca hemen bildirelimki dua sahibi de okunduğunu bilsin

Yok canım, sıram geçti diye öyle bir durum söz konusu bile olamaz ben de. Fakat şu aralar çok şey üst üste geldi, psikolojik olarak yıkıldım ve toparlamaya çalışıyorum. Aksaklık oradan doğdu. Biraz geriden geleceğim ama kimsenin duasını yarım birakmak gibi bir durum söz konusu olamaz. Az çok bilirsin, geçen haftalara kadar dikkatli takıp ediyordum, şimdiki durumu da artık maruz görün.

Okudum Clementine__ için. Allahım kabul etsin Balanne26

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…