239.121 Ya Fettah Hatimi

Celesun yazdıklarını gördünüz mü bu tavır niye Arife’den bir gün önce başladık bayramın 3. Günü olacak daha bitmedi anlayamıyorum önce bilgisayarım sorunlu takip edin dedi etmeye başladık bu sefer tavır aldı neyse Allah herkesin yolunu açık etsin.

Uzatırsa kesin ban yerim

Evet haksızlık yaptı kaç gündür onun sayısını tamamlamaya uğraştınız o bitmeden geçmeyelim diye siz uğraştınız neyse boşver in yapacak bir şey yok nerde çokluk derler zaten biraz öyle oldu orası

Mübarek gun imtihan oldu resmen bana, benim 2 yasında cocugum var ve hamileyim onun listesini takip ediyorum yaptıgına bakın

Boşverin kızlar Rabbim bizide kalbimizi de görüyor oda gerçek niyetini gösterdi İnşaAllah bu grupta öyle sorunlar olmayacak çünkü bu iş iyi takip gerektirir. Sorumluluk ister kul hakkına girer.

Tamam kızlar hiç bir şey yazmayın artık nelerle uğraştık kaç gündür vallahi bayramdan anlamadım neyse isabet oldu böylesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…