239.121 Ya Fettah Hatimi

Bismillahirrahmanirrahim

1. K Khvekokusu20
2. C ChillOutt
3. Matchteacher Matchteacher
4. telasememuresi telasememuresi
5. @Sunay9876
6. Busssraa Busssraa
7. M Maviiiii000
8. ferdaw ferdaw ♥️
9. pawlover pawlover
10.@Masal17 Annesi
11.@Bademmm388♥
12.@Gulll098
13.@dreamy07♥️
14.@Pofuduk786♥️
15.@terliksi06♥
16.@sera44♥
17.@Kurkmantolumdnn♥️
18.@Umithepvar
19.@kevsersoylu♥
20.@Saadetim33♥️
21.@Kbdemirel♥️
22.@gly23
23.@Clementine__♥
24.@Hurma99♥️

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”
Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.
“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”

Not:
Arkadaşlar 24 kişiyiz grubumuz alıma kapalıdır. Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 9.963 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse dokuz fazla okuyarak 9.972 adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız K Khvekokusu20 okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası pawlover pawlover arkadaşımızın annesi Nesrin teyzede Duası ahirette iman, dunyada hayırlısıyla mekan, aileme saglık, basarı, huzur ve bereket ♥

Dua süresi 2 gün kızlar en gec persembe ikindine kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın 💙

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin🤲🏻

Bismillahirrahmanirrahim

1. K Khvekokusu20
2. C ChillOutt
5. @Sunay9876
6. Busssraa Busssraa
7. M Maviiiii000
8. ferdaw ferdaw ♥️
9. pawlover pawlover ♥️
10.@Masal17 Annesi♥️
11.@Bademmm388♥
12.@Gulll098
13.@dreamy07♥️
14.@Pofuduk786♥️
15.@terliksi06♥
16.@sera44♥
17.@Kurkmantolumdnn♥️
18.@Umithepvar
19.@kevsersoylu♥
20.@Saadetim33♥️
21.@Kbdemirel♥️
22.@gly23
23.@Clementine__♥
24.@Hurma99♥️

Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!

Not:
Arkadaşlar 24 kişiyiz grubumuz alıma kapalıdır. Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 9.963 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse dokuz fazla okuyarak 9.972 adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız K Khvekokusu20 okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası pawlover pawlover arkadaşımızın annesi Nesrin teyzede Duası ahirette iman, dunyada hayırlısıyla mekan, aileme saglık, basarı, huzur ve bereket ♥

Dua süresi 2 gün kızlar en gec persembe ikindine kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın 💙

Bismillahirrahmanirrahim

1. K Khvekokusu20
2. C ChillOutt
5. @Sunay9876
6. Busssraa Busssraa
7. M Maviiiii000
8. ferdaw ferdaw
9. pawlover pawlover
10.@Masal17 Annesi♥
11.@Bademmm388♥
12.@Gulll098
13.@dreamy07♥
14.@Pofuduk786♥
15.@terliksi06♥
16.@sera44♥
17.@Kurkmantolumdnn♥
18.@Umithepvar
19.@kevsersoylu♥
20.@Saadetim33♥
21.@Kbdemirel♥
22.@gly23
23.@Clementine__♥
24.@Hurma99♥

Not:

Canım daha benim bitmedi

Dikkat 🔊Duası Eksik Olanlar :

Busssraa Busssraa sana okumayan sadece:
1. Matchteacher Matchteacher

M Maviiiii000 sana okumayan sadece:

ferdaw ferdaw sana okumayanlar 3 kişi:
2. C ChillOutt
3. telasememuresi telasememuresi

pawlover pawlover sana okumayanlar 4 kişi:
2. C ChillOutt
4. U Umithepvar

pawlover pawlover (annesi) sana okumayanlar 4 kişi:
2. C ChillOutt
4. U Umithepvar
Kızlar buradan bakın unutmayın eksiklerinizi

Canım sonra ki sayılara bu okumayan arkadaşları çıkar öyle dağıt istersen tüm herkesin eksik kalacak. Bu diğerlerine de ne yapalım çok birikmiş
Canım 2 arkadas pasif okuyup okumadıklarını bilmiyorum. Kurabiyekokusu78 arkadas cumadan beri girmiyor, Umithepvar pazartesiden itibaren girmiyor hani okudular mı okumadılar mı bi haberimiz olsa ona göre hareket edicem ama

Canım 2 arkadas pasif okuyup okumadıklarını bilmiyorum. Kurabiyekokusu78 arkadas cumadan beri girmiyor, Umithepvar pazartesiden itibaren girmiyor hani okudular mı okumadılar mı bi haberimiz olsa ona göre hareket edicem ama
Tmm canım olmadı haftaya kadar bekleyip eksikleri bölüşelim gönüllü okumak isteyen olursa alır Kalkan'ınızda böleriz

Ya ama böyle de olmaz ki hep birilerinin eksik kalıyor herkes payına düşeni ya okusun yada gruptan çıksın valla ben zar zor yetiştiriyorum kimsenin hakkına girmek istemiyorum hemen bitirmeye çalışıyorum grup da olan arkadaşlar da biraz daha özen gösterse iyi olur okunan arkadaşların hep eksiği var

Ya ama böyle de olmaz ki hep birilerinin eksik kalıyor herkes payına düşeni ya okusun yada gruptan çıksın valla ben zar zor yetiştiriyorum kimsenin hakkına girmek istemiyorum hemen bitirmeye çalışıyorum grup da olan arkadaşlar da biraz daha özen gösterse iyi olur okunan arkadaşların hep eksiği var
Aynen canım okuyamayan girmesin bu kul hakkı umarım okuyorlardı. Ya da bu kadar gündür girmedik nasılsa çıkarmışlardır diye düşünmezler umarım

Bence sıradaki arkadaşın sayısını şuan aktif okuyan sayısına bölelim onlar eksik kalmasın çok birikince bu sefer geriye dönüp okumakta sıkıntı olacak bir hafta sonra da eksikleri okuyup bitirelim daha cevap vermezlerse
Bencede epeydir okumayan aynı kişileri çıkarsak daha iyi olacak hepimiz Bi şekilde okuyoruz arkadaşların hakkına girmemek için ya da okuyamayacaklar mazeret bildirip söyleseler yine hoşgörüp yerine okurduk

X