239.121 Ya Fettah Hatimi

Kızlar kuzenimin bebeği küvezde %6 yaşam şansı var nolur bir Ayetel Kürsi okuyup dua eder misiniz mert bebeğe çok kötü durumdayız bebeğimizin akciğer kanaması var kalp kapakçıkları açık ağzından bile kan geliyor nolur dua edin 😣

Canım Allah şifa versin anne babasına bağışlasın inşallah, regliyim yine de okuyabilir miyim içimden

Evlatla sınanmak çok kötü, Rabbim düşmanımın başına dahi vermesin. Yakın zamanda arkadaşımın kardeşi vefat etti 18 yaşında annesinin hali gözümün önünden gitmiyo. Anneler evlatlarıyla sınanmasınlar hiç inşallah 😔
Ayyy Allah razı olsun canım benim inan gözumuzun yaşı dinmiyor.. arkadaşınızin kardeşine de Allah sabır versin gerçekten çok zor 😔 insan başına gelince anlıyor 😔

Ayyy Allah razı olsun canım benim inan gözumuzun yaşı dinmiyor.. arkadaşınızin kardeşine de Allah sabır versin gerçekten çok zor 😔 insan başına gelince anlıyor 😔
Bizi de haberdar eder misin? Dualarımda inşallah hayırlısıyla sağlığına kavuştuğunu duyalım tez vakitte

Kızlar kuzenimin bebeği küvezde %6 yaşam şansı var nolur bir Ayetel Kürsi okuyup dua eder misiniz mert bebeğe çok kötü durumdayız bebeğimizin akciğer kanaması var kalp kapakçıkları açık ağzından bile kan geliyor nolur dua edin 😣
Okudum canım Rabbim ailesine bağışlasın inşallah

Bismillahirrahmanirrahim

1. K Khvekokusu20
2. @ChillOutt
3. Matchteacher Matchteacher ♥️
4. telasememuresi telasememuresi
5. @Sunay9876
6. Busssraa Busssraa
7. @MevsimlerdenSonbahar
8. ferdaw ferdaw
9. pawlover pawlover
10. pawlover pawlover Annesi♥
11. B Bademmm388 ♥️
12. G Gonlumcicekolsun
13. dreamy07 dreamy07
14. @Pofuduk786
15. @terliksi06
16. @sera44
17. KurkmantoluS KurkmantoluS ♥️
18. @Umithepvar
19. @kevsersoylu
20. M M_atruska
21. @Kbdemirel
22. @gly23
23. Clementine__ Clementine__
24. Balanne26 Balanne26

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”
Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyen vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.
“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”

Not:
Arkadaşlar 24 kişiyiz grubumuz alıma kapalıdır. Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 9.963 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse dokuz fazla okuyarak 9.972 adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız K Khvekokusu20 okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası bende İsmim Büşra duam bebegimin saglıklı olması ve saglıklı bir sekilde kucagıma alabilmek, kızımın da hayırlı saglıklı uzun ömürlü olması ♥♥

Dua süresi 2 gün kızlar en gec cumartesi sabaha kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın 💙

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin🤲🏻
Okudum bitti canim

Kızlar kusura bakmayın yakınım dugun hazırlığında bayram telası derken ona yardıma gttm, yarına da hazırlık yapıcam haber vereyim dedim musaıt Deılım, pazar kalanı gınduz bıtırırım mani cıkmazsa, yeni elime alabildim teli, 5000 cıvarı okuyabıldım daha.

Kızlar kusura bakmayın yakınım dugun hazırlığında bayram telası derken ona yardıma gttm, yarına da hazırlık yapıcam haber vereyim dedim musaıt Deılım, pazar kalanı gınduz bıtırırım mani cıkmazsa, yeni elime alabildim teli, 5000 cıvarı okuyabıldım daha.
Tam kaç okudunuz? Kalanı biz tamamlasak olur mu arkadaşlar? Boşuna geç kalmasak? Ne dersiniz?

Okudum canım Allah acil şifalar versin annesine bağışlasın inşallah yavruyu

X