239.121 Fettah mucizesi

Merhaba :)) muhtemelen 20 kişiyi geceriz yarına kadar, 10 bin civarı düşer herkese 2 a da 3 gün mühlet veririz
Canım 2 yada 3 gun az olur, aksamalar olur biz daha öncede yaptık bu hatmi,, 18 bin falan düşüyordu kişi başı 1 haftayı geçiyordu herkesin tamamlaması. Bu arada beni de ekle listeye

Canım 2 yada 3 gun az olur, aksamalar olur biz daha öncede yaptık bu hatmi,, 18 bin falan düşüyordu kişi başı 1 haftayı geçiyordu herkesin tamamlaması
18.000 olunca aksama ister istemez oluyor çok yüksek ya ama duruma göre ayarlarız günlük 2.000- 3.000 civarı okuma yapar herkes. 2 az olur da 3 güne biter olmadı 4e uzar ya da bitirenler destek atar yetiştiremeyene :)

18.000 olunca aksama ister istemez oluyor çok yüksek ya ama duruma göre ayarlarız günlük 2.000- 3.000 civarı okuma yapar herkes. 2 az olur da 3 güne biter olmadı 4e uzar ya da bitirenler destek atar yetiştiremeyene :)
Abdestsiz de okunacak degil mi, birde mazeretli iken de okunacak mı, böyle olursa yetişir ama diger türlü zor :)

Abdestsiz de okunacak degil mi, birde mazeretli iken de okunacak mı, böyle olursa yetişir ama diger türlü zor :)
Esmalar abdestsiz de okunabilir ,özel günlerde de okunabilir sakınca yok. Tabii abdestli olursa daha güzel olur o tercihe kalmış:)
Bir de; regl iken de abdest alabiliyorsunuz, hatta secdeye yönelip seccadeye oturup dua edebiliyorsunuz çok makbuldür:))

Biliyorum canım. Listeye beni de ekler misin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…