239.121 Fettah mucizesi

Bakın sürekli okuma yapılırken ekleme çıkarma olmaz bu insanları sürekli şu kadar daha oku demek yorar gönülsüzlük oluşur. Liste belirlenir sebaat edilir. Kaç gündür 2. Kişiye geçemedik sebep ne zamanında takip etmiyorlar millet bayram yapmıyor listeyi takip etmek zorunda kalıyor takip etmeyenler sonradan yazıyor hop liste tekrar düzenleniyor sayı tekrar bölüşüyor bu durum böyle devam ederse gruptan ayrılmak durumunda kalacağım.

Bakın sürekli okuma yapılırken ekleme çıkarma olmaz bu insanları sürekli şu kadar daha oku demek yorar gönülsüzlük oluşur. Liste belirlenir sebaat edilir. Kaç gündür 2. Kişiye geçemedik sebep ne zamanında takip etmiyorlar millet bayram yapmıyor listeyi takip etmek zorunda kalıyor takip etmeyenler sonradan yazıyor hop liste tekrar düzenleniyor sayı tekrar bölüşüyor bu durum böyle devam ederse gruptan ayrılmak durumunda kalacağım.
Katılıyorum canım. Gönüllü biri varsa takibi yapsın ben yapamayacağım çünkü

Topigi actıgın gibi aksaklıkların düzelince de devam ettirebilirsin :KK54:
Ettiririm, sıkıntı yok. İsteyen de ayrılsın okuduklarınızı da Allah size nasip etsin, ben duayı hesap ile karşılık bekleyerek yapmam. Duaya çok ihtiyacım var Yazınca insanlar ,onlara da yüz çeviremem. Hastaneye kaldirildim diyorum geçmiş olsun demeye bile tenezzül etmiyorsunuz :stop: önce dediniz ki herkesi alalım, kontrolü zor oluyor dedim. Neyse alalım dedim, bu defada kontrolü olmuyor diyorsunuz. Dediğim gibi gruptan ayrılanlara okumalarını iade ediyorum Allah size nasip etsin ben halis kalple okuyanlara devam ederim. iyi geceler

Öncelikle geçmiş olsun hastaneye kaldırıldığınızı yeni gördüm ancak okuma yapılırken değişiklikler hoş olmadı bizde Allah rızası için okuduk elbette hesap yapmadık Allah herkesin gönlüne göre versin.

Öncelikle geçmiş olsun hastaneye kaldırıldığınızı yeni gördüm ancak okuma yapılırken değişiklikler hoş olmadı bizde Allah rızası için okuduk elbette hesap yapmadık aşlah herkesin gönlüne göre versin.
Amin, lüzum yok ayrılan herkesin okuduğu kendine nasip olsun. Allah'a şükür Rabbim bana yeter, hasbünallahü venimel vekil. Uzatmaya gerek yok. Yolunuz açık olsun.

X