22 günlük bebeğimin göbek bağı düştü

Dilekdmr59

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
425
112
24
22 günlük bebeğimin göbek bağı düştü ama hafif kanadı gibi normal mi böyle görünmesi

Eklentiler

• IMG_5477.jpeg
    106,8 KB · Görüntüleme: 108
Bakımı için herhangi bişey vermedi mi doktor, benim kızımda da erken düştü sürekli yara oluyordu doktorum her gün temiz pamukla tendürdiyot sürmemi söylemişti

Bakımı için herhangi bişey vermedi mi doktor, benim kızımda da erken düştü sürekli yara oluyordu doktorum her gün temiz pamukla tendürdiyot sürmemi söylemişti
2 hafta bekledim düşmeyince doktora götürdüm normal kurumuş düşer dedi hiç bir şey vermedi duş aldırmayın yeter dedi bugün tam 22. Günlük olmuştu bugün düşmüş

2 hafta bekledim düşmeyince doktora götürdüm normal kurumuş düşer dedi hiç bir şey vermedi duş aldırmayın yeter dedi bugün tam 22. Günlük olmuştu bugün düşmüş
Bi kaç gün gözlemle bak bakalım kanama falan oluyo mu zıbınına lekelenme oluyo mu dikkat et canım enfeksiyon kapmasın

22 günlük bebeğimin göbek bağı düştü ama hafif kanadı gibi normal mi böyle görünmesi
Bizimki de buna benzerdi bizimkinin kendi düşmedi yanlışlıkla koptuğu için böyle görünüyordu. Biz o gün akşam hemen acile gittik gümüş nitrat ile yaktı doktor, fotoğraflar ilk koptuğu görüntü ve diğeri de doktor gümüş nitrat ile yaktıktan sonrası

Eklentiler

• PXL_20240324_130927199.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 72
  • PXL_20240325_093237601.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 79
Şuan nasıl peki iyileşti mi bu kadar leke gelmedi çok az kanadı şuan kurumuş gözüküyor

Kanama olmamasi gerekiyor, bir de kabugun altinda daha buyuk bir kanama olabilir.

Doktor dediginiz aile hekimi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…