22. Günde progesteron 18 çıktı

navle94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2024
12
1
1 Ağustos regl başlangıcı 14-15 i yoğun yumurtlama akıntısı gördüm ve testte koyuluk oldu bu günleri degerlendırıdık. 22 . Gün progeateron 18 çıktı doktor usg ile muayene ettıhınde sağ tarafından yumurtlama olmuş sıvı var dedi bir iki gün olmustır dedi yumurta çok kalıtelı bu günleri muhakkak değerlendir dedi . Şimdi ben teste devam ettıgımde daha sonra hiç pozitif görmedim ovü hep tek çizgiydi yanı ikinci yumurtlama mı olmuş olabılır yoksa bu ilk yumurtlamanın belirtileri mi ?

Progesteronın yüksek olması ya da ultrasonda sıvı görülmesi yumurtanın hala canlı olduğuna mı işaret?? Kafam çok karıştı

22. Gün progesteronun yüksek çıkması o ay içinde iyi bir yumurtlaman olduğunu gösterir, sıvı gördüyse tekrar bir çatlaman olmuş değerlendirmeni söylemiş zaten doktorun. İlk yumurtlamanın belirtisi olamaz

Beklentım yok çünkü doktorun dedıgı yumurtlamayı yakalayamadık , onumuzdekı ay doktorla yumurta takibi yapacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…