Gebeliğe Hazırlık 22 ağustostan beri göğüslerim şiş geziyorum acaba hamilemiyim??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

karakxixz82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
209
2
kızlar bide bana fikirlerinizi söyleyin lütfen.22 ağustostan beri göğüsleri felaket şiş acıyor.kasıklarımda ara ara sancı oluyor.hatta bugun ani bi hareketten sonra resmen kramp girer gibi oldu.acaba bebişmi var??:CüvCüv::enbuyukkk:

yaptım dün çıkmadı henüz bişey.ağustosun 8inde adet olmuştum.daha günüme var.ama çok erken belirtilerim başladı bu ay.o yüzden merak ettim normalde bir hafta önce başlardı belirtilerim.

canımm fazla ümitlenme derim..fazla da takma bu hamilelik belirtilerine...bunlar regl belirtileride olabilir.. çünkü bende aynı belirtileri yaşayıp regl oluyorumm....ama inşallah hamilesindir....allah gönlüne göre versin...

slm canım bende de vardı bu dediklerin hatta gögüüs damarlarım bile belirginleşti ve çok sert ama bben adet oldum ( güya bi garip iki üç damla oldum gün boyu )

ama canım inşallah bebiş vardır sende sorun neydi canım

kızlar bide bana fikirlerinizi söyleyin lütfen.22 ağustostan beri göğüsleri felaket şiş acıyor.kasıklarımda ara ara sancı oluyor.hatta bugun ani bi hareketten sonra resmen kramp girer gibi oldu.acaba bebişmi var??:CüvCüv::enbuyukkk:
canım benim belki biliyorsundur ama yinede söyleyeyim göğüslerde şişme ve hassasiyet regli belirtisidir ha hamilelik belirtiside olabilir ama lütfen fazla odaklanma zaten hamileysen birkaç güne belli olur o yüzden umutlanıpda negatif sonuç alırsan üzülmeyesin emi canım
inşallah hamilelik vardır dileğim o yönde ama sen yinede düşünme a.s.

bende hamile olduğumu ilk gögüslerimdeki şişlikden anlamıştım bir ihtimalde olsa bebek geliyor olabilir .kendini yormamayaya çalış. en kesin sonuç kan testinde çıkıyor .kan testi yaptır bence ne olur ne olmaz.ilk doktor kontrolümde benim bebişde çok küçüktü .kanda anlaşıldı

hamile kalana kadar gögüslerim şiş geldi bana
psikolojikti herhalde :)
hem cogu zamanda adet belırtısı oluyor bu

kızlar iki yılı geçti artık doktor tedavisiz kndi olsun istiyorum hayırlısı tabiki Allahtan kızlar valla.Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin

karakız üçüzüm didimlim sen nerdesin ya niye kayboldun hiç uğramıyosun artık bizim topiğe de gelmiyosun gerçi biz artık o topicte değiliz gebelik başlığında umudumuz umut olsun diye topigindeyiz. aylint de iki aydır yok bu arada ben loveactually eski nikim belki hatırlamassın artık alabama oldum. bende 11 ağustosta regl oldum 7 eylülü bekliyorum ama bende hiç bir belirti yok. her ay bi hafta kala göğüslerim ağrır sızlardı şimdi o da yok anlamadım ben bu işten.

merhaba canım.evet uzun zamandır yoktum.yaz yoğun ve çok sıcak geçti.ev ofisd taşıdım derken yeni yeni rahatladım sayılır valla.tabi o aralarda bebek planlarımda ertelendi gibi bişey.ama bundn sonra tek ilgileneceğim konu bu sanırım canım:)) sende bekliyorsun değilmi Allah hayırlısını versin canım valla isteyen herkesin kucağına bebiş dolsun:)

canım hamilelik ve adet belirtileri aynı sayılır ama göğüslerde normalden fazla büyüme renk değişimi damarların belirginliği falan oldumu sende ve idrarında bi değişiklik varmı hamileliğin ilk zamanlarında idrarda beyaz tortu gibi bişiler oluyo buna benzer bişiler oldumu

canım hamilelik ve adet belirtileri aynı sayılır ama göğüslerde normalden fazla büyüme renk değişimi damarların belirginliği falan oldumu sende ve idrarında bi değişiklik varmı hamileliğin ilk zamanlarında idrarda beyaz tortu gibi bişiler oluyo buna benzer bişiler oldumu

ttatlım :enbuyukkk:göğüslerimde damar belirmeleri var ve akşamları özellikle daha da şişiyo ve acıyo gündüz dokunduğumda yanlarına doğru ağrı hissediyorum.uç kısımları belirginleşti iyice.ama idrarıma hiç dikkat etmedim.

kan testi yaptırmanı öneririm fazla kafana takma canım taktıkça sadce strese girersin
allah verdiyse kısmetse olur hayatını sadece ona endeksleme canım

aynı belırtıler bende de olur adet donemınde bu ay da oldu ama regl olmadım ben hamişim şimdi.ama göğüslerim hala regl olcam gibi şiş ve acıyo.inş.hamılesındır fakat fazla takılma oralara herşey olacağına varır arkadaşım.hayırlısı

aynı belırtıler bende de olur adet donemınde bu ay da oldu ama regl olmadım ben hamişim şimdi.ama göğüslerim hala regl olcam gibi şiş ve acıyo.inş.hamılesındır fakat fazla takılma oralara herşey olacağına varır arkadaşım.hayırlısı

hayırlı olsun canım çok sevindim hamile olmana.inşallah bende öyleyimdir.herşeyi ona bağlıyorum bende psikolojik diye korkuyorum ve test de yapamıyorum.sanırım yarın test yapıcam ilk önce evdeğer çıkmazsa kan da yaptırıp bu stresten kurtulayım diyorum.inşallah bende senin gibi hamişimdir canım.çek tebrik ediyorum senia.s.

sana bi kaç şey sorayım eğer okur cevaplarsan sevinirim daphnecim.pazartesiden bu yana karın ağrım,bel ve kasık ağrılarım yoğunlaştı.ha şimdi adet olucam diye bekleyip duruyorum.ama daha yok.göğüslerim acayip büyüdü.sendede aynı oluyormuydu.benim bu sefer bu kadar kafama takmam hiç böyle olmazdı o yüzden ilk karşılaştığım durumlar.

X