21 yaşında alnımda ki kırışıklıklar başladı.

Mimiklerimi çok oynatıyorum. Güneşte özellikle kasımın ortasında bir çizgi var. 21 yaşındayım ve çok erken değil mi? Alnımda da var cildim kuru olduğu için oluşmuştu krem kullanıyorum. Iki kasımın ortasındaki korkutuyor ileri yaşımda daha çok olacak diye. Çözüm önerisi olan var mı. Sinirlerimi bozuluyo artık. Yaşıtlarıma bakıyorum dum düz alinlari.
Bnde 23 yasim hamileyim dogumdan sonra yaptircam botoks

konu sahibini bilmem simdi tum kizlar kadinlar ayni modrl olmus silikonlu dudaklar boylr sisik sisik belli olsun diyede kipkirmizi rujlar:) keske Allahin verdigi nimeti begenmemezlik etmesek
Evet buna bende katılıyorum ama ben estetik meraklısı değilim. Öyle bir merakım olmadı dudagim sisik olsun burnum kusursuz olsun vs. Ama erken yaşta kırışmak farklı bir durum

Evet buna bende katılıyorum ama ben estetik meraklısı değilim. Öyle bir merakım olmadı dudagim sisik olsun burnum kusursuz olsun vs. Ama erken yaşta kırışmak farklı bir durum
bence dedigin gibi mimek hareketindenn ve cild kurukugundadir sakin psikolojini bozma bol su ic elma tukett ve nemlendirici suru

bence dedigin gibi mimek hareketindenn ve cild kurukugundadir sakin psikolojini bozma bol su ic elma tukett ve nemlendirici suru
Evet çok mimik kullanıyorum artık tutuyorum ama kendimi ifadesiz konuşmaya çalışıyorum . Kullanıyorum krem yoksa eminim şimdiye daha fazla olurdu. Teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alacağım 😊

Kırışıklık derinleşmeden hafif çaplı botox yaptırın ki en azından mimiklerinizi az miktarda kontrol altına alabilin ve kırışıklık derinleşmesin.

Mimiklerimi çok oynatıyorum. Güneşte özellikle kasımın ortasında bir çizgi var. 21 yaşındayım ve çok erken değil mi? Alnımda da var cildim kuru olduğu için oluşmuştu krem kullanıyorum. Iki kasımın ortasındaki korkutuyor ileri yaşımda daha çok olacak diye. Çözüm önerisi olan var mı. Sinirlerimi bozuluyo artık. Yaşıtlarıma bakıyorum dum düz alinlari.
kolejen serumu kullan bi sure ve sabah ogle aksam surekli nemlendir nemli tut cok genc oldugun icin cildin cok cabuk toplar ama onlem alman sart.Bu arada bi dermarol alip kolejen serumuyla uygularsan 1 ay icinde azalir duzenli kullanimda kaybolur botox fln gecici cozum ve para tuzagi yasin gencken iyilestirmeye bak

X