21 yaşında alnımda ki kırışıklıklar başladı.

CilliSardunya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
1.032
1.513
Mimiklerimi çok oynatıyorum. Güneşte özellikle kasımın ortasında bir çizgi var. 21 yaşındayım ve çok erken değil mi? Alnımda da var cildim kuru olduğu için oluşmuştu krem kullanıyorum. Iki kasımın ortasındaki korkutuyor ileri yaşımda daha çok olacak diye. Çözüm önerisi olan var mı. Sinirlerimi bozuluyo artık. Yaşıtlarıma bakıyorum dum düz alinlari.

hafif düzeyde botox tavsiye ederim.. cilt tabakan daha fazla kırılmadan yaptırırsan ileride derin çizgiden kurtulursun

Şu sosyal medya, sürekli tvlerde yer alan estetik haberleri ne kadar etkiledi biz kadınları fark ediyor musunuz? Herkes kendinde bir eksik buluyor ve kusurlarından dolayı mutsuz olmaya başlıyor. Daha 21 yaşındasın ne kadar kırışık olabilir ki? Ayrıca bu doğal bir süreç yüzümüz kırışmayacak diye bir şey yok !

Maalesef daha gencecik yaşında o kadar çok kızımız gereksiz estetik ameliyatlara giriyor ki şaşıyorum...

benim kardeşimin alnında da derin çizgi şeklinde kırışıklık vardı mimikten dolayı hemde 16 yaşındayken

Merhaba size önereceğim bir krem birakiyorum buraya inceleminz gerekir. Instagram hesabi ... sayfasina bakin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Derdim estetik değil. Ancak 21 yaş için bana erken geliyor. Şimdiden önlem almam gerektiğini düşünüyorum. Yoksa 30 lu yaslarim da daha derin kırışıklıklarım olur. Yaşlanmak normal bir süreç ama 21 yaş için erken

Mimik çizgileri üzerine sülük yaptırmanı öneririm, bende 21 yaşındayım gülme çizgilerim oluşmuştu hafif ve yaptırdıktan sonra azaldığını hissettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…