21 aylık bebek uyku sorunu

ilaydamert

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2023
4
0
32
Merhaba anneler sizlere 2 sorum olacak Bence Bebeklerimizle alakalı birşey hariç herşey muhteşem.Oda şu uykusuzluk 21 aylık bir oğlum var gündüz uyanmak bilmez 1 buçuk 2 saat sonra zorla uyandırıyorum. Gece de gözleri kapalı mızırdanıyor karnı tok altı temiz gazda yok? yanıma almayınca elimi tutmayınca bağırıyor yanıma alıyorum 2 -3 saat huzursuz bir şekilde bıkmadan debelenip duruyor. Tabi en sonunda pes edip bayılıyor. Sonrasında o rahat ben perişan..
Eşimin ilk eşinden olan 10 yaşında kızınında 2 yıldır velayeti bizde. Çok seviyoruz birbirimizi anne anne dibimden ayrılmıyor ancak Benden önce Üzücü bir geçmişi var problemlerini aşmaya çalışıyoruz. Uzman destekte aliyoruz. Onun ihtiyaçlarıyla bebeğimin ihtiyaçlarını aynı anda karşılamakta zorlanıyorum. Eşim mecburen para kazanma derdinde Pek bir katkısı olamıyor. Ara ara Bir takım meditasyonlarla kendimi rahatlatmaya çalışıyorum ama düzen tutturamıyorum. Bebeğimin gece uykusunu bir yöntemle deliksizleştirebilirsem dinlenebilirim ozaman belki onlara yeterli ilgiyi gosterebilirim ve tahammul seviyem yükselir diye düşünüyorum1.sorum: kişilik bozukluğu olan 10 yaşında bir yavrunun daha sakin ve rahat olmasını nasıl sağlayabilirim?
2. sorum: Bebeğimin derdi nedir? Neden böyle huzursuz acaba? Yorumlarınızı tavsiyelerinizi rica ediyorum (Dilerim kadir gecemiz tüm dualarımızın kabul olmasına vesile olur)

Kızınız için destek alıyormuşsunuz zaten bunun haricinde sevdiği şeyleri keşfedip onlarla bol zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.
Oğlunuzunda 2 yaş sendromundan,çıkmadıysa ikinci azılarından olabilir birde rüya görmeye başlamış oluyorlar ondanda olabilir.

Teşekkür ediyorum umarım sevgi ve sabırla hersey gönlümüzce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…