Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Doktorumla iletişime geçtim canım teşekkür ederim bugün gidip muayene olacam umarım bir sıkıntı yoktur
İçini ferah tut kırmızı olmadıkça sorun yoktur ama yinede kontrol olman içini rahatlatır. Haber verirsin inşallah güzel olur herşey

Valla varsa ilgisi net kız benimki diyorum. İlaçsız günüm geçmiyor. 3-5 güne gelir sonucum öğrenince yazarım kız mı erkek mi
bence yok ya benim arkadaşım erkek bebeğinde 9 ay kustu öyle günde bir falan da değil yani çok fazla zorlanmıştı

Arkadaşlar size mide bulantısıyla cinsiyetin ilgisi var mı? Çok midesi bulananın kızı oluyor diyorlar? Sizce ?
genelde doğru çıkan ama bazen ıstısnası da olan bır durum. benım 4 6 hafta arası bulandı daha da bıttı gıttı bulantı kusma olmadı. bır de progestan baslamıstık o zaman agızdan alıyordum. sonra dr fıtıle gec dedı bulantıyı da ona bağlıyorum açıkcası. ama benım 3 erkek bır kız gebeliğim oldu erkeklerde bırazcık olduysa da kızımda hiç olmadı. o yuzden su anda cınsıyet tahmını yapamaıyorum.

Eskiler şöyle der: Bir evde ne eksikse o gelirmiş:) yani kim baskınsa karşı cinsiyetten geliyor. Annem de der:) sözüm meclisten dışarı “kılıbıkların oğlu olur”. Annem diyor :)) Bazen ikinci çocukta dengeleniyor. İkisi de geliyorsa demekki dengelenmiş evlilik:) Benım tespitim de öyle.

Benim eltim de İbrahim Bildirici ile yaptı doğumunu evet o da çok memnundu. Teşekkür ederim aydınlattığınız için

Anladımm. Çok mantılık geldi aslında. Sistemler dengeye ulaşır genelde. Erkek kız doğum oranları veya zar atma oranlarına bakarsan veri grubu büyüdükçe oranlar birbirine yaklaşır ve yaklaşık %50 %50 dengeye gelir.

Baskın kadının oğlu. Baskın erkeğin kızı oluyor bence
Erkek kardeşim de baskındır ıkı kızı var benım olanlara baklarsak 3 oglum bır kızım var. Oğlanların yasama sansları olmadı ama ne dıyım. bu bebegım sağlıkla gelsın ama bu aralar baskın benım. kızımda kocam baskındı.

Bunun baskınlıkla alakalı olduğunu sanmıyorum ya. Etrafımda baktığımda arkadaşlarımın ilişkilerinde hep tam zıttı oldu. Ama oğlu olan da kızı olan da oldu.

Bunun baskınlıkla alakalı olduğunu sanmıyorum ya. Etrafımda baktığımda arkadaşlarımın ilişkilerinde hep tam zıttı oldu. Ama oğlu olan da kızı olan da oldu.
İstatistiksel olarak büyük gruplarda genelde dengelenir. Çevrelerimiz o kadar büyük gruplar değil elbette farklı sonuçlar çıkacaktır karşımıza. Benim mesela oğlanlarda bulantı çok az oldu kızda hiç olmadı. Genelin aksine yani. Anne hanım teyze de genelleme yapmış tecrübelerinden dolayı.

Yanlış anlamazsan bir şey soracağım. Oğlanlar yaşamıyor dedin ya. Benim arkadaşımın annesi geldi aklıma. Onun da oğulları oluyormuş hep hiç yaşamamış. Kızları olmuş ve sağlıkla doğmuşlar. Biri arkadaşım diğeri de kız kardeşi hatta. Acaba sebebi nedir bunun bana çok ilginç gelmişti duyunca. Sen şimdi öyle yazınca o geldi aklıma.

sübyan mübyan birşeyler dediler ama bana mantıklı gelmedi. sunu dusundum acaba y kromozomuna mı allerjım var. ama ogullarım 16 23 25 haftalarda doğdular. rahım ağzı yetmezliğinden kızımda da dikiş vardı. kızımda da tehlıke vardı yani. 25 haftalık olan rüzgarım kuvozde 35 gun yasadı dıgerlerı karnımda abort olmustu. 3unun de patolojısı korıyoamniyonit.

O zaman tamamen tesadüfi erkek cinsiyete denk gelmesi. Allah acını hafifletsin arkadaşım. Dilerim bebeğini sağ salim kucağına alır kötü günleri ardında bırakırsın

O zaman tamamen tesadüfi erkek cinsiyete denk gelmesi. Allah acını hafifletsin arkadaşım. Dilerim bebeğini sağ salim kucağına alır kötü günleri ardında bırakırsın
Evet tamamen tesadüf gibi görünüyor. Annem hem dış görünüş hem de mizaç olarak babaanneme benzetir hep. Babaanneme bu konuda da çekmiş olabilirim ki O'nun hiç kızı olmadı. 5 erkek kardeş babamlar. Eski zamanda, köy yerinde ölü doğanı erken doğanı bir sürü de öyle var. Onlar da erkekmiş.

23 ve 25 hAftlk olanlarda serklaj vardı. 23 haftalık olanda dr nıye yatıyırsun cık gez dedi arabsyla gezerken ıkı defa sarsıntı oldu. dikiş oynadı ve hemen kasılmalar basladı. kızımda kıpırdamadan yattım bır sey olmadı. 38de dogdu. ruzgarda ıse cok sıddetli kabız oldum. onu da demır ılacından ıkı gun sonra oldum. kabız dikişi çok zorladı ve aynı sekılde kasılmalar basladı. yanı göreıldıgım ortak nokta cınsıyetten zıyade sarsıntı kabız vb durumlarla dıkışın zedelenmesı dogumu başlattı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…