2024 yılı 1. Sınıf anneleri

bilgenisaa

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
77
12
31
Arkadaşlar mrb. 2024-2025 yılı eğitim süreci başlamasına az bir zaman kaldı. Benim gibi çocuğu 1. Sınıfa başlayacak annleri buraya bekliyorum. Öneri, fikir ve yorumlarınızı bekliyorum....
Bu arada; Alışveriş listesini hazırlayan oldu mu, olduysa neler var listede? Sesleri öğreten veya Okuma yazma öğreten oldu mu? Biliyorsunuz ki sistem bayağı değişti. Dün biraz göz attim fakat tam detaylı okuyamadım.

Arkadaşlar mrb. 2024-2025 yılı eğitim süreci başlamasına az bir zaman kaldı. Benim gibi çocuğu 1. Sınıfa başlayacak annleri buraya bekliyorum. Öneri, fikir ve yorumlarınızı bekliyorum....
Bu arada; Alışveriş listesini hazırlayan oldu mu, olduysa neler var listede? Sesleri öğreten veya Okuma yazma öğreten oldu mu? Biliyorsunuz ki sistem bayağı değişti. Dün biraz göz attim fakat tam detaylı okuyamadım.
Merhaba😊 biz bugün kaydını yaptırdık sadece çanta ve suluk aldım daha bı kaç güne okul formasını alıcam. Kırtasiye malzemeleri için öğretmeni liste verir o zaman alırım.
1 den 100 kadar sayıyor oğlum 2 şer 5 saymayı öğretiyorum oyunla sayıları okuyor ve yazabiliyor. Harflere gelince isim farkındalığı için sadece ismini yazıyor başka harf öğretmedim 😊

X