2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Serumu ne kadar sıklıkla yaptırıyorsunuz? Tüp bebek yaptırdığınız yerde mi taktırıyorsunuz?
İlk serumu transferden 5 gün önce snrakini transfer günü taktırdım. Onları tüp bebek merkezinde.
Sonra gebeeşik oluşunca 5,7,9,11. Haftalarda yazıyor çizergede 5. Haftayı bulunduğum yerde bir tıp merkezine taktırdım serumu eczaneden alıp

Evet biliyorum aslında ama işte insan anlık bi panik oluyo sanırım sizin çarşamba günüydü transferiniz ben sizden 1 gün önce transfer oldum test için ne zaman demişlerdi size
Evet haklısın ama rahat olmak çok önemli stres yaparsan bebişleri etkiler kafanı dağıtacak güzel şeyler yap film felan izle…
Benim test günüm 8 nisan 12. gün dediler zaten en erken 9. günde belli olur diye düşünüyorum.Sürekli yatıyor musun yoksa hareket halinde misin

Kızlar ben 20 mart günü transfer oldum. Test günüm 3 nisan. Yani eğer bebiş tuttuysa bugün 4 haftalık oluyormuş. Benim de bugün sabahtan beri bulantım oluyor ara ara kasıklarımda da ağrı. Sizce çok mu erken bulantı için başka bir sebepten olabilir mi

Bildiğim kadarıyla 5-6 haftalıkken başlıyor bulantı canım sana öyle geliyor olabilir

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana serum demediler ama istesem mi bilemedim

Kızlar transferimin 7.günündeyim bugün biraz hareketli geçti akşam eve geldiğimde böyle pembemsi sümüğümsü bir akıntı geldi peçeteye birazcık. sol ve sağ kasık ağrımda var. Dün idrar testinde silik bir ikinci çizgi çıkmıştı burdada paylaşmıştım. Hemşireme söyledim akıntım geldi biraz pembemsi diye, gebelik belirtiside olabilir adet belirtisi de olabilir ilaçları bırakmayın 1 nisanda gelin teste dedi. Sizde oldu mu böyle akıntı, normal mi acaba. Sadece progestan fitil kullanıyorum. Ondan taktım hemen bir tane.

Ben hiç yerimde durmuyorum benim de 7 Nisan ağır işler dışında her şeyi yapıyorum günlük rutinine dön demişti doktorum sen ne durumdasın kuzum

Merry canımm beni de listeye ekler misn müsait olduğunda 35 yaş 2. Deneme 2 adet 5. Gün emriyosu transfer tarihi 26.03 test tarihi 07.04

Ben hiç yerimde durmuyorum benim de 7 Nisan ağır işler dışında her şeyi yapıyorum günlük rutinine dön demişti doktorum sen ne durumdasın kuzum
Banada 20 dk yat 20 dk yürü evin içinde dedi.Uzun mesafe yürüyüşü kesinlikle yasak dediler.Onun haricinde kahvaltımı hazırlıyorum bulaşıklarımı yıkıyorum ama eğilmiyorum yere yada bir şeylere uzanmıyorum eşim evde sağ olsun yardım ediyor.
Bazen unutuyorum aniden kalkıyorum felan,gecede sağıma soluma dönüp yatıyorum valla yüzüstü hariç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…