2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bi sorum olacaktı sizler bu süreçleri geçirmişsiniz belki bilirsiniz tüp bebeğe başlamak için genelde adetin ikinci günü doktor çağırıyor ya bu lekelenmenin ilk günü mü yoksa düzenli gelmesinin ilk günü mü? Bu ay benim önce leke geldi bir gün sonra kesildi sonra düzgün gelmeye başladı hangi günü baz alacağız

Kan gelecek canım
Senın lekelenme kabul edılmez cunku adet tam sökülmemiş görunur.
Mesela bende lekelenme oldu 2. Gunu gıttıgımde kabul etmedı 2 gun sonra tekrar gel sökğlmemiş demıstı bı ped dolacakmış

Doktor onu anlayabilir mi acaba bende mesela bugün söküldü yarın gidebilir miyim birde ilaç kullanma süresi ne kadar olacak canım 11-12 gün yeterli mi bayrama denk gelse sıkıntı kapalı olacaklarmış 29 martta başlasam kaçı gibi yumurta toplanır sence

Canım 10 gunluk 1 sure Bayram gelecek dıye telaşa gıreceksen bence bayram dan sonra ki adetınde başla
8-9 u gbı toplanır ama bayram 9 gunluk tatıl tup bebekde nasıl yaparlar bılmıyorum.
Doktor anlar tabı bana baktı tam sökülmemıs adetın 2 gun sonra tekrar gel dedı ultrosanda gorunuyor herşey

Anladım canım peki hemen transfer edilecek olsa kaç gün sonra transfer olur

Mervemiray 28 yaş 1.deneme 5. Gün 23 .03.2024

Canım hemen hemen böyleydi bi tık daha büyüktü düzensiz dediği kese uzunlamasınaydı o daha büyüktü
Bunu tartistiklari bir baslik vardi. Bir yerde pro mu ne oyle bir ilacla keseyi duzeltelim demis doktor, diger yerde de beklediler kendiliginden duzeldi. Baska bir baslikta da kese kendiliginden kaybolmustu. Diger gebelik sağlıkla ilerlemisti.

Teşekkür ederim yapicam yarından itibaren. Bugün sabah yine zeytinyağı içtim tuvalete çıktım. Ama yine çok zordu

Progesteron ilaçları kabız yapabiliyor, demir ilacı da. Ben bu sorunu kayısı, kabak çekirdeği,armut yiyip yürüyüş yaparak atlattım. Gayet güzel su içmişsin
Ben diyet yapmaya kalktım transfer öncesi biraz hafifleyeyim diye .sonra kabız oldum düzenlemedim bilsem yapmazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…