2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sukur bendede bıse cıkmadı canım

Beni
Hemşire yatmadan dedi yanlış hatırlamıyorsam transfer günü hiçbir ilaç içilmiyor sanırım
Transfer günü bütün kullandığın ilaclari kullanip gidiyorsun

Kaç haftalık hamilesiniz bulantılar erken mi başlıyor acaba
Transfer gününü baz alırsak 5 haftalık oluyor canım daha doktora gidemediğim için de tam bilmiyorum

Daha gidemiyorum arayıp sorayım bari bende

Benim de iştahım kapandı bişey yiyemiyorum
Aynen ya yediklerim bile çok az. Bugün krakerle durdum. Günde 10 tane ilaç ve iğnede kullanıyoruz onlarda mı şişiriyor bilmiyorum

Merhaba elinde prolutex 25 enox veya oksapar estrofem olan ve paylaşmak isteyen varmi?
Merhaba bende fazladan acilmamis estrofem var. Ben de verecek birini ariyordum hediye. Doktor fazla fazla yazmis. Tup bebek doktorum da pozitif sonuc olunca 6.haftaya, kalp atisini duyana kadar kullanacaksin dedi. Hangi sehirdesiniz?

Benim de iştahım kapandı
Bilmiyorum ki bu kadar erken belirti olur mu acaba

Kizlar mrb ben dun transfer oldum banada dua edin lutfen oncelikle aranizda 4bb tek 5.gun embiryosu transfer olupda tutan varmi bide hangi ilaclar kullandiniz bana estrofem coraspin ve progestan dex verdi sadece normalmi bide son olarak ilk gunler biseyler hissetdiniz mi simdiden tskrlr transfer olan arkadaslarim Rabbimin izniyle hepimiz pozitif sonuc alip cifte bayram yapariz Amin pozitif goren arkadaslarim sag saglim kucaniza alin darisi bizlere inşallah

Kızlar iyi akşamlar
6+1 iz bugün. Ve sabah uyandığımda ilk defa lekelenme yaşadım. Koyu kahverengi ve az miktarda. Biraz önce yine lekelenme olmuş. Yine koyu kahve rengi. Bu haftalarda normal mi? Ben ilk kez bugün lekelenme yaşadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…