2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ayy beta bakmış doktorum günahını aldım adamın ya ama sağlık ocağında beta çok geç çıkıyormuş yarın akşam bile çıkabilirmiş
Beta geç çıkıyor evet ama il sağlık müdürlüğü sitesi var bizim ben ondan bakıyorum e nabıza geç düşüyor diye barkod olunca bakılabiliyor Trabzonda öyle yapabiliyorum

Beta geç çıkıyor evet ama il sağlık müdürlüğü sitesi var bizim ben ondan bakıyorum e nabıza geç düşüyor diye barkod olunca bakılabiliyor Trabzonda öyle yapabiliyorum
Yaa barkod yok maalesef bilsem barkod numarasını alırdım neyse bekleriz artık biz neleri beklemedik

Ya maşallah inşallah güzel güzel bebişlerin olur
İnsallh
İlkinde tek emriyoydi kimyasalla sonuçlandı bende ozmanda çcift istemiştim ama doktorum gerek duymadı yaşım 30 emriyolar iyi gerek yok demisti ilki böyle olunca ikinciyi ben hicbiaey demeden kendisi iki tane yaptı istedgmde buydu doktora kalmış bişey di benmki anliycaniz

En iyisi kand beta hcg testi gerisi hep bi süphede ikilemde bırakıyor eminim 2’ye katlamıştır değer

Benim yaşım 36 ama ben de bu konuyu merak ediyordum. Listeye bakınca 35 yaş altı olmasına rağmen çift embriyolar var. Bu konudaki prosedür sanırım çok sıkı değil. Aslında olmalı mı, onu da bilmiyorum. Çift gebeliklerde risk oluyormuş aslında, çok istenen birşey dğeilmiş diye algıladım ben bu süreçte. Sırf gebelik şansını arttırmak için 2 adet konuluyormuş.

Ben de iyi dağılsın çocuma besin olsun diye ovalıyordum kas içi enjeksiyonlara yapılırmış o, deride yapmak doğru değilmiş. İğne çıktıktan sonra hiç değmemek lazımmış
Evet, kullanma talimat bilgilerinde de sakın ovmayınız diye yazıyor.

Progestan dex için mi kol dedi hemşire ? Ben de bacağa geçmeyi düşünüyorum. İğne çıktıktan sonra peçete bastırıyordum ben sıvı çıkışı oluyor çünkü. Morluk genelde ovunca oluyor

Benim gittiğim hastane kuralliydi. 35 yaş altına devlet ilk iki deneme için tek üçüncüde çift hakkı vermiş denildi. Embriyolar 1+1+2 şeklinde donduruldu. İlk iki olmayınca 30 yaşında çift transfer yapıldı üçüncüde. Ama ilk ikide kabul etmemişlerdi

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır sizleri takip ettim yazmasamda kimler benimle aynı zamanda transfer oldu sonuçları ne zaman öğrendiniz takip ettim hep. Pozitif görenleri tebrik ediyorum. Negatif görenlerde inşallah en kısa sürede kolaylıkla evlat sahibi olurlar. Size bisey sormak istiyorum. Pozitif gördükten ve doktorunuza durumu bildirdikten sonra Size ilaçlardan bırakmanız istedikleri bazı ilaçlar oldu mu acaba. Bana ilk gün estrofemi bırakmam denildi de.

Bana estrofem kapl atışını duyana kadar kullanılacak denildi.

kızlar bir sorum olacak, kese muayenesi tüp bebek tedavi paketinizin içinde mi? Biraz önce doktorumun asistanı aradı. 2. beta hcg değerim neticesinde keseyi görmek için haftaya Salı muayene oluşturalım dedi. Ben de olur dedim. Ama ücret ödeyecek miyiz, onu sormaya çekindim. :) Sizlerde durum nasıl? Bu arada doktorun muayenesi 3.000 TL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…