2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ben olsam beklerdim acil bir müdahale gerekmiyor gibi

Açıkcası vardı canım çeyrek ve 2 alt üst getirdiler oğlumun babasının canı sağolsun hiç bir şeyini eksik etmedi ama insan bekliyor ya
Tabi canım içten içe beklenir ama aman olmasa da olur ne yapalım demekten başka çare yok zaten ama biraz ayıp oldu bence Altı üstü biz de alırdık zaten gerek de yokmuş zahmete

Canım beyaz beyaz mi

Dediğin gibiyse mustela ile geçmeyebilir zaten belki de

Bizdede akne oldu mustela çok iyi geldi, diğer kremi bilmiyorum ama.

Baya geç düşmüş o son şey ya o düşene kadar kanama oldumu banyo yaptırdınız mi benimki kan bulaşıyor atletine enfeksiyon mu diye korktum biraz

Kızlar bebeğin göbeği düştükten 1 gün sonra yıkadık ama zıbına hep kan bulaşıyor göbeğinde hala nohut gibi bisey var siyah normalmi kanamasi acil cevap lütfen
Bizim zıbındada hep kan vardı doktor normal demişti zamanla gecicek öylede oldu şükür

Ya kızlar benim oğlan 4.5 kilo ve bir numara bez artık geceleri taşma yapıyor bi de bacağını sıkmaya başladı. İki üç paket de elimde kaldı siz kaç kiloda 2 numaraya geçtiniz
Kuzum benimki 4 kilo yeni olarken ben 2 numaraya gectim çünkü sızma oluyordu ve çok kızarıyordu sen gec 2 numaraya

Kızlar sizin eş tarafı torunlarına ne taktı hatırlarsanız tam altın beklentim vardı bilin bakalım ne umdum ne buldum
Kız sen beklentiyi çok yüksek tutmussun bizde kimse bişey takmadı iki taraftan da daha doğrusu bende istemedim hatta özellikle söyledim kimse bişey takmak için zorlamasın kendini diye çünkü durumları belli yani emekli maaşıyla geçinen insanlar altın almış başını gidiyor ama kv küpe alicam illa dedi bilmiyorum alır mı ne zaman alır. Almasa da benim için sıkıntı değil (buarada durumları iyi olsaydı beklerdim tabiki hatta yapmazlarsa tripte atardım yüzlerine de söylerdim insan içinde de gömerdim )

Çeyrekmi tam altınmı hiç onları bilmem geldiler taktılar koydum kenara hatta bir defa öyle bir atmışımki annem çöp sanmış masayı silerken atıcaktı eşim iyiki görmüş anne diyor altın gidiyordu

Benim annemler çeyrek taktı eşim tarafından ilk cocuguma da hiç bişey yapmamışlardı bunda da hiç bişey yapmadılar beklemiyorum da benden uzak olsunlarda aman gerekleri yok

Bizimkiler de çeyrek taktılar ama hiç ayıp oldu diye düşünmedim açıkçası bir çeyrek bile kaç para olmuş. Bana normal geldi açıkçası
Yani herkesin gözüne göre işte. Gücü var da çeyrek takıyorsa ayıp ama adet çeyrekte sorun değil zaten.

Reactions: The
Kızlar ben bebeği emziriyorum ama her iki memeden nasıl emzirir bilemiyorum? İlk memeyi emiyor hiç bırakmıyor sonunda orada uyuya kalıyor. Onu uyandırıp diğer memeyi vermeye kıyamıyorum. Ayrıca ilk memeyi uzun süre emiyor hiç bırakmadan muhtemelen karnı doyuyor. Her iki memeyi vermezsek süt azalır diye duydum üç ay sonunda. Bu işin formülünü bana öğretir misiniz lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…