Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İyi akşamlar kızlar bugün de anca boş geçmedi diyebilecek kadar çalıştım.
Gündüz gelişim psikolojisinden 1test çözdüm onu da oğlana yemek yedirirken bir kısmı da uyurken. Az önce alandan 2 video izledim. Biraz daha çalışacaktım ama dayanamıcam önceki geceden uykusuzum.hepinize iyi çalışmalar

İyi geceler hocalarım,
Coğrafya bölgeler konusunu yarıladım. Sonra inşaALLAH tekrarlara başlayacağım.
Matematik, rasyonel sayılar konu ve soru çözümleri bitti.
Türkçe ,tüm konular bitti şükür. Biriken sorularımı çözmeye başlamalıyım.
15 paragraf sorusu çözüldü.
Şimdi 'Osmanlı Kültür ve Medeniyet' tekrarı yapıp günü kapatacağım inşaALLAH...

Merhaba kızlarcım 😍
Mesajlarınızı tek tek okuyorum ancak herbirine cevap veremedim kusura bakmayın lütfen. Gene minişim uyku konusunda beni zorluyor o yüzden yazamıyorum. Genel anlamda okuduklarımı değerlendirecek olursam sanırım bazı derslerde ve bazı konularda zorlanıyorsunuz haliyle moraliniz bozuluyor çok haklısınız. Ancak hemen ilk çalışmada takır takır soruları yapsaydık gene bir sıkıntı olduğu anlamına gelecekti. Birde eğer full çekmek zorunluluğunuz yoksa ve takıldığınız konudan az soru çıkıyorsa onu sonraya atabilir veya es geçebilirsiniz. Bu yüzden kızlarcım morallerimizi bozmayalım devam etmeye çalışalım daha öncedende dediğim gibi yaptığımız yanlışlar, yapamadığımız sorular bizim rehberimiz olacaktır ve ağırlığı nereye vereceğimizi öğrenmiş olacağız.
Hepinizi çok çok seviyorum ve kolaylıklar diliyorum 🤗😘❤️

Şu 2-3 gündür pek bir şey yapamıyorum gene çocuğum dengesiz uyuyor ve çok mızmız sadece bu durumdan dolayı bile çok yoruluyorum bitkin düşüyorum. Genede elimden geldiğince bir şeyler yapıyorum ve Türkçe haftamı dün geride bıraktım Türkçe de bitmiş oldu. Bugünde tarihe başlamaya çalıştım Osmanlı kuruluş notlarımı okuyabildim sadece başkada bir şey yapamadım

İyi akşamlar canlaaar:KK200:
Pazartesi akşam en son bildirimimi yapmışım. O gün kombinasyon permütasyonu bırakıp tarih videosu izlemeye başlamıştım. QuantumPhysics QuantumPhysics hocamızın dediği gibi takıldığım yeri atlamayı doğru buldum.
8 video toplamda 1.Tbmm ve kurtuluş savaşı dönemi izledim.
Deftere küçük notlar aldım.
Şimdi o notları okuyorum.
Sorularını çözeceğim. Dersolsun Dersolsun hocam gece çalışmasına ben de katılacağım. Dün erken uyudum, akşama kadar başım ağrımıştı. Çalışma bitince haber verelim mi burada birbirimize var mısın? :rapci:

İyi akşamlar canlaaar:KK200:
Pazartesi akşam en son bildirimimi yapmışım. O gün kombinasyon permütasyonu bırakıp tarih videosu izlemeye başlamıştım. QuantumPhysics QuantumPhysics hocamızın dediği gibi takıldığım yeri atlamayı doğru buldum.
8 video toplamda 1.Tbmm ve kurtuluş savaşı dönemi izledim.
Deftere küçük notlar aldım.
Şimdi o notları okuyorum.
Sorularını çözeceğim. Dersolsun Dersolsun hocam gece çalışmasına ben de katılacağım. Dün erken uyudum, akşama kadar başım ağrımıştı. Çalışma bitince haber verelim mi burada birbirimize var mısın? :rapci:
Verelim hocam varım 🌼Ben arada başladım. Kızımı uyutup daha da yoğunlaşmış olacağım inşallah...

Sena616 Sena616 hocam. Nasıl gidiyor? Ben mecburen erken yatıyorum. Kızım şu saat oldu uyumadı.
Çağdaştan 1 video izledim ve notlarımı aldım. Coğrafya bölgelerden 2 test çözdüm böylece bir soru bankası bitmiş oldu. Tarihten Osmanlı Kültür ve Medeniyeti tekrarı yarıladım. Matematik çıkmış sorulardan biraz baktım.
İyi geceler, verimli çalışmalar.

Arkadaşlar iyi geceler. ❤️
Benim çocuklar yine hasta. Bugün bir test dahi çözemedim şimdi gelişim psikolojisi testinde 6. Soruya ancak geldim çünkü sürekli öksürük yüzünden uyaniyor çocuklar 😕 önemli olan onların sağlığı tabiki. İnşallah iyileşirler kısa zamanda.
Çok geçmiş olsun Tosunum ya üzüldüm minişler en kısa sürede iyileşsin inşallah. Evet her şeyden önce sağlık geliyor insanın canından olanlar iyi olmazsa sende iyi olamıyorsun 🥺

X