Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Merhaba. Daha önümüzde 8 9 ay gibi bir süre var çok rahat başlayabilirsiniz bence. Bölümünüz nedir? Sadece gky mi çalışacaksınız yoksa eğitim alan falan da var mı?
Formasyon almadım. Bölümüm Matematik bu sene sadece gky çalışmayı düşünüyordum. Benim tarih ve coğrafya sıkıntı sayısalcı olduğum için baya ön yargılıyım

Formasyon almadım. Bölümüm Matematik bu sene sadece gky çalışmayı düşünüyordum. Benim tarih ve coğrafya sıkıntı sayısalcı olduğum için baya ön yargılıyım
O zaman işin daha kolay tek bölümü çok rahat yetiştirirsin. Hem ben matematik yapabilen insan her şeyi yapar diye düşünüyorum bir sözelci olarak.

Tarih ramazan yetgini beğeniyorum güzel anlatıyor. Türkçe çalışmıyorum konu olarak. Coğrafya ben şu an bayram meral dinliyorum ama çok beğenmedim. Engin eraydın falan var onun dışında kızlar da önerir. QuantumPhysics coğrafyanın şifreleri demişti o da iyiymiş.

Bu zamana kadar hiç adam akıllı çalışmadım hep yarım yamalak. Onun için sıfırım diyorum. Türkçe bende çalışmadım hallediyorum onu bir şekilde.

Geçen sene Ramazan Yetgin dinleyip notlar aldım biraz sonra bıraktım çok aşırı ayrıntı var gibi geliyor Tarihte bana

Coğrafya not aldım dediklerinizi.

Başlayım ya inşallah devamı gelir. En azından adam akıllı bi alt yapım olur hiç yoksa

Evet tarih ayrıntılı bir ders zaten ramazan hoca da sanırım biraz daha ayrıntılı anlatıyor ama ben seviyorum.

Nacizane tavsiyem başka çocuk var mı bilmiyorum ama yoksa bebek doğmadan kpss işini hallet yoksa zor oluyor çocukla ders çalışmak

Başka yok. Çocuk olunca zaten çok çok zor görünüyor İnşallah başlayacağım

Bugün 4 video izleyerek osmanlı yükselmeyi bitirdim. Bir de alandan sabah günlük seheri soruları ve günün sorusunu çözdüm. Şimdi atanma hayalleri kurarak uykuya dalmak istiyorum. Hepinize iyi geceler kızlar

sweetgirlcandy
Hemen başla hemde çok sıkı çalış ve yapabiliyorsan bu sınavla atan çünkü bende golgefeslegeni ne katılıyorum gerçekten bebekle zor oluyor. İmkansız değil ama psikolojinin sınırları nasıl zorlanır buna şahit olabilirsin . Videolar içinde sana şöyle bir liste vereyim bana ait değil youtube dan Furkan Polat diye biri var onun videolarını kağıda derledim sadece)

Ya çok teşekkür ederim. Başlıyorum bugün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…