Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Merhaba kizlar sık sık yazamasamda yazdıklarınızın hepsini en son okuyorum🙈 burda çocuklu ders çalışan arkadaşları görünce motive oluyorum 😊 ben de azda olsa kaplumbağa hızıyla hergun çalışmaya devam ediyorum.ders ders gitmeye karar verdim ve hala coğrafyadayim 🙄 temeli sıfır biri için matematik te neler önerirsiniz video test ? Teşekkür ederim şimdiden♥️

Merhaba kizlar sık sık yazamasamda yazdıklarınızın hepsini en son okuyorum🙈 burda çocuklu ders çalışan arkadaşları görünce motive oluyorum 😊 ben de azda olsa kaplumbağa hızıyla hergun çalışmaya devam ediyorum.ders ders gitmeye karar verdim ve hala coğrafyadayim 🙄 temeli sıfır biri için matematik te neler önerirsiniz video test ? Teşekkür ederim şimdiden♥️
Temelim hiç yok data yayınlarının kitabı var ben onu bitirmek üzereyim çok şeynkattı bana

Çocuk uyudukça çalışıyorum ben. Ya da kendi kendine oynuyorsa o ara yanına oturup 1 2 test çözebiliyorum ama bu her zaman mümkün olmuyor
Yanlız değilmişim :) çok zor gerçektende plan yapamıyosun uyamıyosun çalışmaya başlıyon çocuk başına dikiliyor herşeyi karalıyor evi temizle yemeknyap zaman geçiyor

Yanlız değilmişim :) çok zor gerçektende plan yapamıyosun uyamıyosun çalışmaya başlıyon çocuk başına dikiliyor herşeyi karalıyor evi temizle yemeknyap zaman geçiyor
Evet malesef bir plan yapıp uymak her zaman mümkün olmuyor. Elimizden geldiği kadar çalışacağız biz de. Bu grupta çok var çocuklu hazırlanan

Video izliyormusunuz kızlar ben izlemiyorum illa okuycam sıkılıyorum bide zamanda yok ;/ nasıl bir çalışma şekliniz var
Ben konu çalıştığım dersleri video izleyerek çalışıyorum. Hızlandırarak izliyorum burda arkadaşlar söylemişti daha çabuk bitiyor

Sen inşallah bu mülakatta atanırsın da devamına gerek kalmaz canım. Zaten başka video yok. Dersler yeni başladı eklendikçe biriktirmeden izleyeceğim inşallah.
Amin İnşallah hepimiz atanırız canım benim güzel duaların için teşekkür ederim. En güzelini yapıyorsun biriktirmeden gitmek çok rahat olur 🌺

Merhaba sadece genel kultur ve genel yetenege girecegim 2020 puanim 75 (hiç çalışmadım) atanmam icin 85 almam gerekiyor. Sizlerdende çalistiktan sonra yuksek bi fark atan oldu mu calisarak? bu kadar yukseltebilir miyim acaba heyecanliyim
Tabiki yapabilirsin zaten bu sınav zeki olanın değil çalışanın sınavı. Ayrıca bende çalışarak yükselttim bu yüzden tekrar çalışıyorum dahada yükseltmek için ve inşallah atanmak için

Ders ders gitmek çok mantıklı ama bu şekilde sıkılıyor gibi olursan o derse 1 hafta ara ver başka derse geç. Bu aşamada ya ikisini bir arada yürüt yada yeni geçtiğin dersi ilerlet. Zaten yeni derstende sıkılınca dönüp eski dersi bitiriyorsun sonrada diğerini veee bakmışsın bitmişler 😊

Video izliyormusunuz kızlar ben izlemiyorum illa okuycam sıkılıyorum bide zamanda yok ;/ nasıl bir çalışma şekliniz var
Ben kendi adıma konuşacak olursam çok video izleme eksiğim olmadığından dolayı not okuma ağırlıklı gidiyorum ama illaki zorlandığım dersler ve üniteler oluyor bende en çok zorlandığım üniteyi izliyorum mesela Osmanlı medeniyeti aklımda tutmakta zorlanıyorum o yüzden sadece bu kısmı 2 farklı hocadan izledim not aldım. Hatta belki farklı bir hocadan daha dinlerim belli olmaz bana 😄

Ders ders gitmek çok mantıklı ama bu şekilde sıkılıyor gibi olursan o derse 1 hafta ara ver başka derse geç. Bu aşamada ya ikisini bir arada yürüt yada yeni geçtiğin dersi ilerlet. Zaten yeni derstende sıkılınca dönüp eski dersi bitiriyorsun sonrada diğerini veee bakmışsın bitmişler 😊
Çok mantıklı 👌şimdiye kadar sıkılmadim sanırım bitiricem diğer derslerde sıkılabilirim🙈 matematiğe çok önyargıliyimm

X