Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

ASSOSyal kuzum bakıyorum bakıyorum yazmamsisin iyisindir inşallah
Canımm asosyalimin neti yok konuştuk biz
Sınav iyi mi kötü mü bilemiyoruz canım gündemi takip ediyor musunuz bilmiyorum kimi sorular çift cevap barındırıyor kimi güncelliğini yitirmiş sorular var hocalar itiraz edecek kesin doğrudur diye işaretlediğim sorular yanlış çıkınca ister istemez kötü oldum çok kasmışlar zorlayacağız diye Türkçe de çok fazla iki şık arasında kalan sorular vardı 3 4 sorunun cevabı çelişkiliymiş hocalar itiraz etmiş ama bir sonuc çıkacağını zannetmiyorum çünkü anlam soruları dgs de de aynısı olmuş ösym cevap vermemiş bile ama coğrafya da iki soru var bariz hatalı biri güncelliğini yitirmiş soru tarihte bir soru allelen yanlış matematikte de bir sorunun iki çözümü varmış ikisinde de farklı cevap çıkıyormuş belki bunlardan bir sonuc çıkar açıklama yaparlar çünkü açık açık belli hata.olduğu 2022 de güncel çalıştığıma pişman olunca bu sınavda da pek güncel bakmadım iyi ki bakmamışsım güncelde güncel soru yoktu bakalım sürec nasıl ilerlerleyecek bilemiyorum ya bir komisyon neden göz göre göre bu kadar hataya düşer kasmışlar zorlayacağız diye oda hataya mahal vermiş hakkımızda her şeyin hayırlısı olsun çalışan emek veren elinden geleni yaptı gerisi takdiri ilahi şu süreçte yanımızda olduğun için teşekkür ediyorum canım sen nasılsın nasıl gidiyor

Son düzenleme:
Lisansa verilen değer der susarım, bu hocalar ne anlatıyor biz ne çalışıyoruz bu ösym soruları nereden bulup çıkarıp soruyo

ASSOSyal kuzum bakıyorum bakıyorum yazmamsisin iyisindir inşallah
Kuzum şaka bir yana ne sorulara baktım,ne cevaplara ne de hocaların sınav yorumlarına. Hepsini sukufezardan öğrendim. Türkçe soruları bakışta kısaydı ama o sınav anında anlamaya çalışmak zorladı. Süre yetmedi tabikide. Matematik sekiz soru yapabildim. İnş hepsi dogrudur. Matematik bile degisikti ya, meşhur uslu sayı sorusu vardı. Allahim çıldırttı beni. Belki zaman kalsa yapardım bilmiyorum ama sınav anında akılcı düşünmek imkansız oluyor. Coğrafya geçen seneye göre daha anlaşılir ve netti. Tarih tarih gibiydi. Direkt sormak yerine dolayıp sormuşlar hep. Sözel mantık kolaydi. Vatandaşlık idare ederdi.

Bizim sınıfta üç kişi gelmeyen vardı, başka sınıflarda da varmış. İnş çok kişi girmemiştir de puanlar yükselmez. Hatalı sorular varmış İnş onları puan olarak verirler.
Ve ins yine ayni puanı ya da daha düşuk almam şuan çok rahatladım yaaa düşünemiyorum

İlk ünite ilerlemeyince öyle bir saldım ki denk gelirse yapıyorum denemede yoksa yapamıyorum. Hiç kafam basmadı vatandaşlığa yaa senin ne durumda :)
İlk ünite 15-16 video ya izle izle bitmedi. Ben de sıkılıp bıraktım bir kaç gün. Sonra 2.üniteden yine başladım başka hocayla. Bugün yasama bitti. Şükür ilerliyor artık. Sıkılmıyorum.
Hangi hocadan dinliyorsun bilmiyorum ama Erdal kesekler ile uydu benim enerjim. Onun ders notlarını aldım videolarla götürüyorum
Sakın salma fullesek süper olur. Net artırırız

İnşallah yaa canım yaa cümlemizin. bu hafta hamile olduğumu öğrendim bir de tam hızımı artiracakken canım hiçbir şey istemiyooo en az 7-8 saat çalışirdim şimdi 1-2 saat anca
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım, her şeyde bir hayır vardır. Belki bebiş uguruyla geldi. Çok güzel bir sınav olacak. o bir iki saat bile çok etkili, bu sıcakta verimsiz yedi saat gecirme zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…