Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

AÖF ile KPSS birlikte yürüten var mı ? Ben bi türlü düzene koyamadım bu ikisini. Açıköğretimden 2.üniversite kapsamında 2 yıllık okuyorum bu sene ilk senem.dolayısıyla daha önce hiç aöf sınavına girmediğim için sınavda çok zorlarlar mı bilemiyorum. Geçmiş yılların çıkmış sorularına baktım Genel olarak kasmamışlar ama işte biraz takıyorum.
AÖF de KPSS kadar önemli benim için. Çünkü bu bölümden giricem sınava.ikisini bi türlü rayına koyamadım. Birine çalışsam diğerini boşluyormuş hissi veriyor.
Bide 2 yaşında kızım var tabi. Gün içinde derslere pek bakamıyorum. Planlamada biraz sıkıntım var
Tecrübe eden varsa bi fikir verebilir mi ?aöf sınavına 3 hafta kala çalışsam sadece yeter mi mesela

Canım çok fikrim yok ama haftayı ikiye bölüp çalışabilirsin. Vizelere ve finale iki hafta kala çalışabilirsin. Özetin özeti notlardan çalışabilirsin. Daha vakit var panik yapma.

Sinav takvimi açıklandı. Herkese hayırlı olsun

Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) 28 Nisan

Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Genel Yetenek-Genel Kültür-Eğitim Bilimleri oturumları 14 Temmuz,

Alan Bilgisi
1. gün oturumları 20 Temmuz,
2. gün oturumları 21 Temmuz,

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) 4 Ağustos,

KPSS Ön Lisans 1 Eylül,

KPSS Ortaöğretim 15 Eylül

Canım çok fikrim yok ama haftayı ikiye bölüp çalışabilirsin. Vizelere ve finale iki hafta kala çalışabilirsin. Özetin özeti notlardan çalışabilirsin. Daha vakit var panik yapma.
Eşim çok büyütüyorsun aöfyi gözünde diyor ama işte yapım gereği stresli biriyim ben günü ikiye bölüp çalışmaya çalışıyorum haliyle gün sonunda verimli hissedemiyorum
bi de Mehmet hoca geçen gün canlı yayında matematiği iyi olmayan biri tüm konulara çalışıyor bu yanlış dedi. Oturup konu listesi yapayım en iyisipsikolojik olarak iyi gelir belki

Günü bölme canım, ikisinden de verim alamazsın. Evet gözünde çok büyütme. İki hafta kala calissan yeter. Haftayı bilsen daha rahat edersin. Mehmet hocanın tavsiye ettiği liste burada vardı. Bende ona yogunlasiyorum. Matematiğim kötü çünkü. Tüm konuları bilmeye gerek yok

Ekran görüntüsü almıştım sanırım o listeyi
Tarihler de belli oldu. Heyecanlandım yine ekimde bekliyordum sınavı. Öne almışlar biraz iyi olmuş
Lisanstan girecek olanlar sıcağa kalmış biraz

Ekran görüntüsü almıştım sanırım o listeyi
Tarihler de belli oldu. Heyecanlandım yine ekimde bekliyordum sınavı. Öne almışlar biraz iyi olmuş
Lisanstan girecek olanlar sıcağa kalmış biraz
Evet iki hafta oynamış tarihler. Ben lisanstan gireceğim. İnş en hayırlısı olur canım hepimiz için

Her yere yazıyorum. Kendimi kaybedip başka konulara girmeyeyim diye
Amin canım. Emeklerimize değsin. Maddi manevi zor bi sınav
Bi matematik hocasının çıkıp böyle bi şey söylediğine ilk kez şahit oluyorum. Normalde hep bağlantılı konular derler Mehmet hoca aksini söylüyor. Halden anlıyo adam

Mehmet hoca candır,çok seviyorum. Sayesinde matematik onyargim yıkıldı

kızlar selam benim bölümden istediğim bir yerde uzman yardımcılığı alımı var min 85 istiyor hem dilden hem kpss için sınırda puanım onun sınavına hazırlanıyorum. bugün kütüphaneye gittim tam 5 saat çalıştım. pilim bitti insanlar nasıl 10 saat çalışıyor hayret ediyorum. arada bir çocukla konuştum o da mühendis benim gibi. 2 aydır 10 saatten aşağı çalışmıyor 2 deneme çözüyor günde. şu mülakat olsun ben de başlayacağım. planımı da yaptım. Türkçeden özel öğretmen buldum. koç çok pahalı olduğu için vazgeçtim. 2 hafta boyunca her gün ders alıp bitireceğim Türkçeyi. sonra da bol soru çözümü. online dersler var ücretli onları düşünüyorum. kamp gibi iyi olur mh sizce

Öğretmenlikten hazırlananlar var mı kızlar? Nasıl başladınız onu soracaktım eğitim bilimlerini en sona mı bıraktınız?

Hayırlı akşamlar kulüp sakinleri, uzun süredir aklıma bir soru takılmış durumda şimdi ben sağlık bölümü mezunuyum kpss de hayırlısıyla iyi bir puan alıp yurt dışında çalışabilir miyim? Öyle bir imkan varmıdır . Yada neler gerekir yurtdışında çalışmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…