Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İyiyim canım şükür.
Ev iş yemek çamaşır bulaşık şimdide kızın ödevleri günler çok hızlı geçiyor elhamdülillah.
Eskiden sikilmaktan sikliyordum.
Ondan bu yoğunluğa ses çıkarmıyorum hiç 😁
Buna şükür kuzum, Allah daha güzel günler göstersin inş 🫶🍒😍🥰 en azından artık sen ders calismiyorsun 🤲🩵🥰

Herkese merhaba. KPSS için bir kursa kaydoldum. Günde 3 saat canlı dersim var. Çalışmıyorum bu yüzden evde sıkılıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Günde 5 saat ders çalışsam kalan zamanda ne yapabilirim? Siz neler yapıyorsunuz? 🙂

Herkese merhaba. KPSS için bir kursa kaydoldum. Günde 3 saat canlı dersim var. Çalışmıyorum bu yüzden evde sıkılıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Günde 5 saat ders çalışsam kalan zamanda ne yapabilirim? Siz neler yapıyorsunuz? 🙂
Daha çalışmaya başlamadan 5 saat calissam kalan zamanlarda sıkılırım demeyin bence ☺️

Öncelikle bir kronometre alın, küçük basit birşey, bunla saat tutarak calisin. Kronometre de 5 saati elde etmek için gün içinde 7-8 saate ihtiyacınız olacak.

Bölümümüz nedir ?

Daha çalışmaya başlamadan 5 saat calissam kalan zamanlarda sıkılırım demeyin bence ☺️

Öncelikle bir kronometre alın, küçük basit birşey, bunla saat tutarak calisin. Kronometre de 5 saati elde etmek için gün içinde 7-8 saate ihtiyacınız olacak.

Bölümümüz nedir ?
Uluslararası ticaret, hedefim 90 almak. P3 için hazirlaniyorum. Temmuzda başladım çalışmaya. Sürekli evde olmak sıkıyor :)

Kendinize bir program yapar, buna uymaya çalışırsanız daha disiplinli olur.
Ben haftalık, hatta aylık plan yapiyordum.
Çalışmıyorum derken işte çalışmıyorum anlamında demiştim yoksa programım var, ders çalışıyorum. Ama ders dışında da bir şeyler yapmak istiyorum. Mesela neler yapabilirim? Benim sorduğum bu. Öbür türlü sürekli ders ders evde sıkılır insan

Çalışmıyorum derken işte çalışmıyorum anlamında demiştim yoksa programım var, ders çalışıyorum. Ama ders dışında da bir şeyler yapmak istiyorum. Mesela neler yapabilirim? Benim sorduğum bu. Öbür türlü sürekli ders ders evde sıkılır insan
Hedefi 90 olan birinin sıkılmaya vakti olmaması gerekiyor. Kpss yi hafife alıyorsunuz.

Hedefi 90 olan birinin sıkılmaya vakti olmaması gerekiyor. Kpss yi hafife alıyorsunuz.
Hafife aldığımdan değil de sürekli ders insanı bir süre sonra sıkar demek istiyorum aslında. Yani insan kendine de vakit ayırmalı. Önemli olan verimli calismak ki ben sadece GK ve GY gireceğim. GY iyi GK'yi da bir şekilde halledecegim

Hafife aldığımdan değil de sürekli ders insanı bir süre sonra sıkar demek istiyorum aslında. Yani insan kendine de vakit ayırmalı. Önemli olan verimli calismak ki ben sadece GK ve GY gireceğim. GY iyi GK'yi da bir şekilde halledecegim
Temmuzdan beri ne kadarını bitirebildiniz? Bitirdiklerinizin ne kadarını hatırlıyorsunuz?

İlk başta ders çalışmak insanı sikiyor. Ondan hedefinizi düşük tutun ve giderek arttırmaya çalışın
İlk ay 3 saat
Sonraki ay 4 saat
5-6-7-8 e çıkarın her ay artırarak.
Geri kalan zamanda da sikintinizi gidermek için ne yapabilirsiniz bilmiyorum, sizi tanimiyorum.
Arkadaşlarınızla vakit geçirin, kitap okuyun dizi izleyin....

İlk başta ders çalışmak insanı sikiyor. Ondan hedefinizi düşük tutun ve giderek arttırmaya çalışın
İlk ay 3 saat
Sonraki ay 4 saat
Geri kalan zamanda da sikintinizi gidermek için ne yapabilirsiniz bilmiyorum, sizi tanimiyorum.
Kuzum aylık programın duruyor mu👏💜🍒

İlk ay 3 saat
Sonraki ay 4 saat
En mantıklısı bu çünkü şimdiden 7 saat çalışmak insanı sıkar. Sinava baya var. En iyisi tempoyu yavaş yavaş artırmak

Kuzum aylık programın duruyor mu👏💜🍒
Canım biri sınava yakın zamanda, deneme agirlikliydi. Biri de diğer zamanda. Altında yazılan 4-5 kırmızı renkli olanlar da o gün çalıştığım saatler.
Bitirdigim dersin üstünü ciziyordum bana motivasyon oluyordu
Screenshot_2023-10-01-20-10-50-065_com.google.android.apps.photos.jpg
Screenshot_2023-10-01-20-10-50-065_com.google.android.apps.photos.jpg

X