Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ne kadar bilsem de sınav anı beni de mahvediyor canım. Üç ilaç içip gittim sınava, sonuca üzülmem diyorum ama inş seksen gelir canım. Cok istiyorum

Ne kadar bilsem de sınav anı beni de mahvediyor canım. Üç ilaç içip gittim sınava, sonuca üzülmem diyorum ama inş seksen gelir canım. Cok istiyorum
Bence gelir canım aynen ben de senin gibiyim sınavda stres heyecan panik bir de sürede çok az bir ara ösym bir kurum sınavının süresini artırmıştı keşke kpss yi de artırsa o türkçe soruları çok zaman alıyor

Ins gelir canım eğer gelirse bana çok güzel bir motive olacak çünkü erken başlayıp herşeyi silip süpürgelik inş

Öncelikle herkese selamlar ASSOSyal etiket için teşekkür ederim bende daha başlamadım çalışmaya ama başlayacağım inşallah. Erteledikçe , arkadaşlarım atandıkça gelen pişmanlık çok güzel benim sıkıntım aslında istikrar. Ancak bu sene hem tezi bitirip hem de sınava çalışmak istiyorum. Bu arada aynı zamanda çalışıyorum da. Ağustos sonuna kadar 7adımda matematiği bitirip tezi hafifletmek hedefim. Şehirdışından gelen yatılı misafirlerim var tabi onlar gittikten sonra ne kadar ne yapabilirsem. Sonra inşallah eğitim yanına Türkçe alarak gk-y ile ekim gibi alan ile devam etmeyi düşünüyorum. Daha önce konuda geçmişti çocuğu anneler için 2cocuk_1kpss sayfası 'na bakabilirler bence sayfa sahibinin alanı sosyal bilgiler iken çocuk gelişimi bitirmiş ve okul öncesinden bu sene atanmış.. benimde aklımda öyle bir şeyler var inşallah gerek kalmaz. Bölümümü seviyorum çünkü. Konuyu çok dallandırmadan toparlıyorum hasılı kelam benimde ciddi bir şekilde çalışmam lazım ve inşallah başlıyorum

Senin işin daha karışıkmis kuzu başlarsak arkası gelir bence. 21 gün istikrar sağlandı,sonra birakamiyorsun alışıyorsun. Ben bugün yedi adım matematiği bitirdim. Öncesi günde bitti. Sanada hırs olsun. Bende çocuk gelişimi okusam mi diye düşünüyorum biliyor musun ama yaşım otuz yedi dort yıl oku falan,bi emin değilim açıkçası. Yıllardır düşünüyorum, baslasaydim bitmişti şimdiye

aslında bunun sonu yok sanırım ya artık öyle düşünüyorum, hani şu geç kalmışlık duygusunun. O dört yıl çok hızlı geçiyor ama ben bakıyorum ki hala aynı yerdeyim. O yüzden 2.üniversite kayıtlarını takip edicem inşallah. Belki saydırırsam 3 senede vs.de bitebilir diye düşünüyorum. Bir de tyt 'ye giricem nasipse özel eğitim öğretmenliği istiyorum. Burslu yazabilecek kadar olursa çok iyi olur çünkü vakıf üniversitelerinin fiyatları almış yürümüş. Umarım hiç gerek kalmaz ama artık alternatifleri düşünmeye başladım maalesef çalışmaya da başlıyorum inşallah ben kamp almadım kitabı bitirip konu ve soru başkasıyla devam ederim diye düşündüm nasip olursa. Çünkü eğitim ve alanda var o yüzden ilerleyen süreçte çok vaktim olmaz gibime geliyor matematik için

İnş hayırlısı olur canım hepimiz için, gerçekten çok yorgunum artik

Canım o dört yıl var ya çok çabucak geçer daha dün 2020 ydi hangi ara 2024 geldi çattı diyorum ben bu sene de atanamazsam seneye için ikinci üniversiteyi düşünüyorum ilahiyat ya da çocuk gelişim düşünüyorum ben de

Yaşımdan dolayı artık emin olamıyorum kuzum, bir an önce sonucu görmek istiyorum

Ben mehmet hocanın yedi adımda temel matematik kitabını bitirdim. Şuan elimde yine mehmet hocanin soru bankası var. Ona başlayacağım. Fakat şunu düşünüyorum. Hocanın verdiği sıraya göre mi gideyim? Bilmediğim konudan mı başlayayım? Bildiğim konuları hızlıca bitirip bilmedigime mı geçeyim yoksa direkt problemler konusuna mı dalarım? Aslında vakit var ama nedense herseyi aynı anda başlayıp hemen hepsini bitirmem gerek hissine kapıldım yibe tezcanliligimin kurbanı olacagim gibi bi sakinleş bi dur diyemiyorum kendime yine sweetgirlcandy

Bence bilmediğinden başla sosyalim. Sakin ol canımın içi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…