Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Safransari Safransari canım senin iş nasıl gidiyor işi öğretiyorlar mı ortam nasıl 😊😇
Canim bu hafta 2 haftalık eğitim başladı. İl müdürlüğünde yeni personele eğitim veriliyor. Konferans salonunda mevzuat anlatılıyor.
Ama kervan yolda süzülür kesinlikle, çalıştıkça öğreniyorsun, eğitim çok faydalı olmuyor. İş iş ustunde öğreniliyor.

Kızlar ataninca da çalışmak bitmiyor, öğrenilecek bir sürü program mevzuat iş var. 2 ayrı bilgisayar programı kullanıyor, onların yan programlarıyla birlikte 4-5 programa hakim olmak gerekiyor. Her yaptığın işi bir mevzuata göre yapmak gerekiyor, onlara hakim olmak gerekiyor vs.

Tabi ders çalışmak gibi değil, bunları yaparken maaşını da alıyorsun 😊

Herkese merhabalar. Bende 2017 tarih bölümü mezunu atanamamış bir öğretmenim. 2 kez kpss girdim ancak özeleştiri yapmam gerekirse adam akıllı hazırlanmadım. 1 yıllık evliyim ve eşim yurtdışına göreve gideceği için 6-7 ay tek başımayım. Çocuğumuz da henüz olmadığından eşimin olmadığı bu süreci tekrar kpss hazırlanarak değerlendirmek istiyorum. Hem bir meşgalem olur zaman çabuk geçer hemde bu sefer adam akıllı hazırlanırım diye düşündüm. Yaşım 29, birşeylere geç kalmak istemiyorum. Eşim dönünce hemen bebek çalışmalarına başlamak istiyoruz çünkü. Krizi fırsata çevireyim dedim. Ancak korkularım var. Bu sene çok fazla alım oldu diye ya bir sonrakinde atanamazsam, ya emeklerim boşa giderse, ya atanırsam bebeğimde olursa eşimden ayrı bebekle nasıl yapabilirim gibi gibi olumsuzlukları düşünüyorum. Ama en büyük destekçim eşim. Ben her türlü arkandayım sen bir başla sonrasına bakarız Allah büyük diyor hep bana. İnsaAllah basarabilirim ❤️❤️

Herkese merhabalar. Bende 2017 tarih bölümü mezunu atanamamış bir öğretmenim. 2 kez kpss girdim ancak özeleştiri yapmam gerekirse adam akıllı hazırlanmadım. 1 yıllık evliyim ve eşim yurtdışına göreve gideceği için 6-7 ay tek başımayım. Çocuğumuz da henüz olmadığından eşimin olmadığı bu süreci tekrar kpss hazırlanarak değerlendirmek istiyorum. Hem bir meşgalem olur zaman çabuk geçer hemde bu sefer adam akıllı hazırlanırım diye düşündüm. Yaşım 29, birşeylere geç kalmak istemiyorum. Eşim dönünce hemen bebek çalışmalarına başlamak istiyoruz çünkü. Krizi fırsata çevireyim dedim. Ancak korkularım var. Bu sene çok fazla alım oldu diye ya bir sonrakinde atanamazsam, ya emeklerim boşa giderse, ya atanırsam bebeğimde olursa eşimden ayrı bebekle nasıl yapabilirim gibi gibi olumsuzlukları düşünüyorum. Ama en büyük destekçim eşim. Ben her türlü arkandayım sen bir başla sonrasına bakarız Allah büyük diyor hep bana. İnsaAllah basarabilirim ❤️❤️
Canım hu sorular atananların atanmayanlarda, cümle alemde var. Yaşamadan bilemeyiz. Sen bir çalış. Güzel bir puan al, sonrasına sonra bakarsın. Onlarda önemli ama şuan bi anlamı yok. İlk önce hedefimiz sınavdan güzel bir puan almak. Sonrasına sonra bakarız 👏👍🥳🥰🤩

Öncelikle yaşın hoc geç değil
Ben 37 yaşında atandım 😆
Alımların az olması her sene mevzu olan bir durum, çalışırken kadro sayılarına bile bakmamalisin, 10 kişi alınacak ve ben ilk 10 nün içinde olmalıyım diye hedefini en yüksekte tut.
Eşinin bir süre yanında olmaması büyük bir fırsat, umarım avantaja dönüşür.

Bebek olursa/olmazsa, bakıcı bulursam/bulamazsam, başka şehre atanirsam/atanamazsam inan bunların şimdi cevabını bulacağın sorular değil. Hatta bunun planlamasını yapsan bile yarının ne olacağı belli değil.

Sen hedefine odaklan, atanacak bir puan al, gerisi çorap söküğü gibi geliyor 💞

Denemeyi düşünüyorum kuzu, unar8m internetsiz çalışıyordur 🤤 sen iyi misin🤩🥰🍒🍒😘
Canim benim en büyük motivasyonum kronometreydi.
1 gün bile kronometresiz çalışmadım.
Ve aylık plan yapıyordum gün gün. Her günün altına kaç saat çalıştığımi yazıyordum. Belirli bir saatin altına düşmemeye çalışıyordum.

Daaha önce kronometresiz çalıştığımda 5 saat masaya oturup 5 saat çalıştığımi zannediyordum ama tutmaya başlayınca gördüm ki bu 2 saatmis.

Senin dediğin bu uygulama da gruplar oluşturuluyor sanırım, herkesin çalışma saatleri de yazıyor, bir nevi yarış gibi oluyor.

Canim bu hafta 2 haftalık eğitim başladı. İl müdürlüğünde yeni personele eğitim veriliyor. Konferans salonunda mevzuat anlatılıyor.
Ama kervan yolda süzülür kesinlikle, çalıştıkça öğreniyorsun, eğitim çok faydalı olmuyor. İş iş ustunde öğreniliyor.

Kızlar ataninca da çalışmak bitmiyor, öğrenilecek bir sürü program mevzuat iş var. 2 ayrı bilgisayar programı kullanıyor, onların yan programlarıyla birlikte 4-5 programa hakim olmak gerekiyor. Her yaptığın işi bir mevzuata göre yapmak gerekiyor, onlara hakim olmak gerekiyor vs.

Tabi ders çalışmak gibi değil, bunları yaparken maaşını da alıyorsun 😊
Maşallah canım Allah başarılarını daim eylesin 🥰❣️anlatan gösteren eğitim veren varsa ne mutlu ya ❣️ama dediğin gibi iş iş yaparken daha iyi öğrenilir umarım çok çabuk kavrar istediğin yere gelirsin 🥰

X