Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kuzu haber var mi kurumdan Safransari
Canim dun Ankara'ya gittim, sözleşme imzaladım.
Cumaya kadar atananlar sözleşme imzalayacak.
Haftaya güvenlik soruşturması başlayacak.
Sanırım 1-2 hafta o sürer. Ondan sonra da atanma tebligatı gelecek eve.
Eline ulaştıktan 15 gün içinde de iş başı yapılacakmış.
Sanırım 1 ayı bulacak.

Gözün aydın canım benim çok şükür Ankaraya mi gitmek gerekiyor çok heyecanlı ya nasıl bir duygu soruşturma kalkmamış demek ev durumuda çözülmüş olur

Instada birini takip ediyorum. O da senin kuruma atandı. Bakanlığın önünde resim çekilmiş. O da imzaya gitmiş sen değilsin dimi o aklıma sen geldin

narin333 canim sen başladin mi
Canimm ben eylülde egitim bilimleri çalışmaya başlamıştım o bitti şimdi öabt ve tarihe başladım ama öabtden uzaktan eğitim dusunuyorum youtubede yeterli video bulamadim onu araştırıyorum şimdi. O ikisini yoluna koyunca matematigi araya sıkıştırmaya çalışacağım

Çok iyi yapmışsın canım

Gözün aydın canım benim çok şükür Ankaraya mi gitmek gerekiyor çok heyecanlı ya nasıl bir duygu soruşturma kalkmamış demek ev durumuda çözülmüş olur
Her bakanlık Ankara'ya cagirmiyor.
Bizim bakanlık yeni atananlarin bakanlık binasına çağırıp bir heybetini göstermek istiyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…