Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kuzu haber var mi kurumdan🤩😍🥰 Safransari Safransari
Canim dun Ankara'ya gittim, sözleşme imzaladım.
Cumaya kadar atananlar sözleşme imzalayacak.
Haftaya güvenlik soruşturması başlayacak.
Sanırım 1-2 hafta o sürer. Ondan sonra da atanma tebligatı gelecek eve.
Eline ulaştıktan 15 gün içinde de iş başı yapılacakmış.
Sanırım 1 ayı bulacak.

Sanırım 1 ayı bulacak.
Gözün aydın canım benim 🤩😍🥰 çok şükür 🤲💜 Ankaraya mi gitmek gerekiyor🤔 çok heyecanlı ya🥰😍🤩🥳 nasıl bir duygu 😇🤗 soruşturma kalkmamış demek🤷‍♀️ ev durumuda çözülmüş olur💜

Sanırım 1 ayı bulacak.
Instada birini takip ediyorum. O da senin kuruma atandı. Bakanlığın önünde resim çekilmiş. O da imzaya gitmiş 🙈💜 sen değilsin dimi o🤭🤗😇 aklıma sen geldin 💜🍒😘

narin333 narin333 canim sen başladin mi 🤩😍
Canimm ben eylülde egitim bilimleri çalışmaya başlamıştım o bitti şimdi öabt ve tarihe başladım ama öabtden uzaktan eğitim dusunuyorum youtubede yeterli video bulamadim onu araştırıyorum şimdi. O ikisini yoluna koyunca matematigi araya sıkıştırmaya çalışacağım 💪🤣

Canimm ben eylülde egitim bilimleri çalışmaya başlamıştım o bitti şimdi öabt ve tarihe başladım ama öabtden uzaktan eğitim dusunuyorum youtubede yeterli video bulamadim onu araştırıyorum şimdi. O ikisini yoluna koyunca matematigi araya sıkıştırmaya çalışacağım 💪🤣
Çok iyi yapmışsın canım 👏👍💜

Gözün aydın canım benim 🤩😍🥰 çok şükür 🤲💜 Ankaraya mi gitmek gerekiyor🤔 çok heyecanlı ya🥰😍🤩🥳 nasıl bir duygu 😇🤗 soruşturma kalkmamış demek🤷‍♀️ ev durumuda çözülmüş olur💜
Her bakanlık Ankara'ya cagirmiyor.
Bizim bakanlık yeni atananlarin bakanlık binasına çağırıp bir heybetini göstermek istiyor sanırım 😁

X