Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Benim misafirim var aksam gidince caliscam inşallah canim..
Benim programım da var enes hocaninkiyle karma bir şey yapmıştım ama yetişmedi ki. Sanırım fazla madde koydum eskisi gibi yüksek saatlere cikamayinca da tabi yetişmedi..

Elimizden geleni yapmamız lazım artık. Yapacak bir şey yok gerekirse uykumdan fedakarlık edicem yoksa tüm emeğim boşa gidecek
İnşallah hatırlarım konuları ya. Bi hatirliyo bi unutmuş gibiyim.

Senin programında şu an mesela tarihi genel tekrar var mı kendi notlarını okuma şeklinde? Ben onda kararsız kaldım. Son 10 gün zaten paso genel tekrar okuma yapicagim icin şu an sadece branş çözeyim dedim ama hatirlamadigim yerler var. Sanırım ikisini bi arada götürmek lazim şu an yoksa yetistiremicem. Yüksek saatlere çıkmam şart benim artık .

Saricivcivcikcik ağaç sorusunu youtube da soruları paylaşan coğrafya hocaları bile yanlış yaptılar canım o yüzden üzülme bence, bazı sorular gerçekten çok absürttü

Gecen denemede bu soruya denk geldim.
Sınavdan önce bu denemeyi cozseydim, ve ladin ve sedirin son sırada olduğuna dikkat etseydim ve bunu unutmasaydim bu soruyu belki yapardim dedim

Tarihteki medeni kanun miri arazi sorusu da mesela şimdiye kadar hiç bir tarih hocasının deginmedigi bir soruydu.
Hatta ramazan hoca bile bu soru için bu kadar detayi ben bile bilmiyorum, ne biçim soru dedi.

Yani saçma sorular oluyor mutlaka ve olacakta malesef.
Canim ben notları son 5-6 gün okuyacağım.
Ramazan hocayı dinlerken elimde oluyor notlar ama hoca çok yoğun anlattığı için 2 yere odaklanamiyorum. Video izliyorum şu an tarihten.

Bunu hiç görmemiştim. Okuduğum ders kitaplarında ladin, sığla gibi türler için nadir yazıyodu ama sedire kimse değinmemişti

Bunu hiç görmemiştim. Okuduğum ders kitaplarında ladin, sığla gibi türler için nadir yazıyodu ama sedire kimse değinmemişti
Bende görmedim canım.
Bu soruyu da normal zamanda çözüp geçerdim büyük ihtimal sınav oncesinde denk gelsem bile.
Anayasada da deginilmeyen kitaplarda hiç olmayan 2 soru vardı.
Yani toplasan 10 tane görmediğimiz yerden geliyor sınavda.
Neyse bizim hedef 110 net zaten

Ben bugün erken kalktım şükür, reglin sancı durumu bitti, sabah kalkabilfim. Sabah kalkınca gün içinde verimli saate ulaşabiliyorum yoksa yetişmiyor.
Kızımın evde olması sbeni çok etkiliyor, çok ilgimi dağıtıyor. Dün isyan etti ağladı benle hiç ilgilenmiyon diye, dün arkadaşına gotirdum mecbur bende oturdum yanlarında, bugün yemeğe götürdük parkı olan restorana derken gönlünü aldık biraz. Bir kriz daha çıkartmaz inşallah sınava kadar

İnşallah canim..
Ona da zor tabi cevremizdeki herkes bu süreçten nasibini alıyor maalesef.

Kızlar 1 günde 5 derse de çalışıyor musunuz? Ayy kafayı yicem ne yapsam içime sinmiyor
Birini çalışsam diğerini de unuttum ihmal ettim gibi geliyor
Yok kuzum ben yapamıyorum ama dediğin gibi aklım kalıyor. V8cdan yapiyirum. Şu süreçte hiç yeterli olmayacak psikolojik olarak. Deneme çözüyorum. Matematik videosu izliyorum, bir ders tekrar yapıyorum asla mutlu değilim tabiki

Kızlar 1 günde 5 derse de çalışıyor musunuz? Ayy kafayı yicem ne yapsam içime sinmiyor
Birini çalışsam diğerini de unuttum ihmal ettim gibi geliyor
Canim yarınki planım bu mesela.
Yeni programa hepsinden biraz koymuşum.

Eklentiler

• IMG_20220902_213514.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 33
Ya kizlar ben kazanım testlerine bakamayacagim sanırım. Çünkü yetismeyecek
Önümüzdeki 10 günlük programa koymadım. Son 4-5 gün de uğraşmak istemiyorum onla. Çok büyük bir eksiklik olmaz inşallah

Bende bakmayacagim,zaten artık oradan da soracaklarini düşünmüyorum. Artık hiçbir şeyi riske atmazlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…