Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bugün ne yapacaksınız kızlar ?
Ben tarih videosu izleyip bir de deneme çözeceğim.
Canım tarih beşinci video bende çalışmıyor. Bi sorun var mı benimle mi alakalı

Ben çıkmış yıl sorularına başlıyorum bugün. Tekrarda yapmam lazım. Mat videosu izlemem lazım🥺🥺😕😒🙄

Canım tarih beşinci video bende çalışmıyor. Bi sorun var mı benimle mi alakalı

Ben çıkmış yıl sorularına başlıyorum bugün. Tekrarda yapmam lazım. Mat videosu izlemem lazım🥺🥺😕😒🙄
Ben 5.i şu anda izliyorum canim.
1 saat oldu bir sorun yok şimdilik.
Ben her videoyu 2 günde izliyorum.
Bir günde 2.5 saat tarih dinlemeyi kafam kaldırmıyor, ondan bitmedi bir türlü 😥
Bundan sonrakiler de daha uzun.

Sen maşallah iyi ilerledin.

Ben 5.i şu anda izliyorum canim.
1 saat oldu bir sorun yok şimdilik.
Ben her videoyu 2 günde izliyorum.
Bir günde 2.5 saat tarih dinlemeyi kafam kaldırmıyor, ondan bitmedi bir türlü 😥
Bundan sonrakiler de daha uzun.

Sen maşallah iyi ilerledin.
Canım boşlukta gibiyim, bakıyorum ama sanki çalışan ven degilim gibi

kızlar yaptım tercihimi.
osym nin sayfasını yenileyip duruyordum tercihler için
ilk dakika yaptım zaten tercih için 11 üniversite var benim .
onları yazdım.
30 tercih hakkını dolduramadım.
hayırlısı olsun . inşallah bulunduğum üni ye yerleşirim . kısmetse inşallah.

Canım boşlukta gibiyim, bakıyorum ama sanki çalışan ven degilim gibi
canım yaa . o kadar emek var ki. artık kafa da karıştı . normal ama .
bu kadar stres . bu kadar çalışma. sınava girdin çıktın . yeniden girecek olmak . bunlar az şeyler değil .
Allah kolaylık versin hepinize .

kızlar yaptım tercihimi.
osym nin sayfasını yenileyip duruyordum tercihler için
ilk dakika yaptım zaten tercih için 11 üniversite var benim .
onları yazdım.
30 tercih hakkını dolduramadım.
hayırlısı olsun . inşallah bulunduğum üni ye yerleşirim . kısmetse inşallah.
Rabbim gönlüne göre versin inşallah bitanem🤲💜🍒😘

canım yaa . o kadar emek var ki. artık kafa da karıştı . normal ama .
bu kadar stres . bu kadar çalışma. sınava girdin çıktın . yeniden girecek olmak . bunlar az şeyler değil .
Allah kolaylık versin hepinize .
Allah razı olsun canım benim, sanki ruhum ayrılmış çalışan ben değil karşıdan izliyor gibiyim😕

Sanada canim. Çalışmalar nasıl gidiyor ?
Canım eh işte normal gidiyor. Boşta duran tarih ve coğrafya soru bankalarım vardı onları çözdüm. Bir de bugün pegem tg 7 denemesi yaptım genel olarak zorlayıcı buldum. Bir süre alan derslerimden ilerleyeceğim. Sende ne var ne yok 🥰

Canım eh işte normal gidiyor. Boşta duran tarih ve coğrafya soru bankalarım vardı onları çözdüm. Bir de bugün pegem tg 7 denemesi yaptım genel olarak zorlayıcı buldum. Bir süre alan derslerimden ilerleyeceğim. Sende ne var ne yok 🥰
Bende karışık bir şekilde ilerliyorum. 2 günde bir deneme çözerek.
Sıcakta zor oluyordu çalışmak 2 gündür daha iyi hava.

Kizlar bir şey sorcam bu sınavda coğrafyayı fulleyen var miydi ya? Ben napsam nasıl çalışsam bilmiyorum şu an. Coğrafyadan yanlisim normalde göre çok çıktı. Bi soru bankasiyla tekrar ediyorum şu an ama.. Tam olarak da ne yapsam bilemedim.
Konu tekrarı üstüne düşmek daha mı iyi olurdu..
Mesela yapamadığım sorulardan köprü sorusu, şu en fazla görülen ağaç sorusu.. baktığım zaman iklim ve bitki örtüsünde eksiğim yok gibi geliyor ama bu soruyu yapamadım nedenn zor bi soru da değil aslında?🤷🏼‍♀️
Gerçi cevapları da net hatırlamıyorum da.

Bir de Safransari Safransari ben şu an matematikten ne yapıyım bilmiyorum. Branş deneme var elimde pegemin onu süre tutarak çözeyim diyorum ama genelde branş denemeler süre tutmaya uygun değil diyolar daha ayrıntı sorular olabiliyor diye.
Ya da şu son 12 yılın konularına göre ayrılmış çıkmış sorularını bi tur daha mi döneyim az soru vardı ama az ve öz..
Ya da bi soru bankası var boşta onu mu çözeyim (ama pek begenmedm)

Bana bi fikir ver valla biseyler yapıyorum ama havada kaliyor

Bir de Safransari Safransari ben şu an matematikten ne yapıyım bilmiyorum. Branş deneme var elimde pegemin onu süre tutarak çözeyim diyorum ama genelde branş denemeler süre tutmaya uygun değil diyolar daha ayrıntı sorular olabiliyor diye.
Ya da şu son 12 yılın konularına göre ayrılmış çıkmış sorularını bi tur daha mi döneyim az soru vardı ama az ve öz..

Canim pegemin branş denemesini çöz.
Bu saatten sonra kitap çözmek olmaz.
Bende branş denemesi çözüyorum sadece.
Bence zaman tut, yayila yayila çözmektense daha dikkat toplayarak çözersin.

Branş denemeleri daha uzun sürüyor ve daha az net geliyor. Ben şu anda benim hocam branş denemesi çözüyorum sınavda yaptığım nete çok az ulaştığım oluyor. Ondan netleri çok dikkate alma yapamadıklarını öğrenmeye odaklan.

Kizlar bir şey sorcam bu sınavda coğrafyayı fulleyen var miydi ya? Ben napsam nasıl çalışsam bilmiyorum şu an. Coğrafyadan yanlisim normalde göre çok çıktı. Bi soru bankasiyla tekrar ediyorum şu an ama.. Tam olarak da ne yapsam bilemedim.
Konu tekrarı üstüne düşmek daha mı iyi olurdu..
Mesela yapamadığım sorulardan köprü sorusu, şu en fazla görülen ağaç sorusu.. baktığım zaman iklim ve bitki örtüsünde eksiğim yok gibi geliyor ama bu soruyu yapamadım nedenn zor bi soru da değil aslında?🤷🏼‍♀️
Gerçi cevapları da net hatırlamıyorum da.
Coğrafyayı fullemedim.
Geçen sınavda 2 boş 1 yanlışım var.
Bayram hocanin genel tekrar videolarını izledim
Ders denemesini bitirdim yeni.
Bundan sonra da fırsat buldukça kemal aslanın çıkarttığı coğrafya dergilerini okuyacağım.

Ben biraz tarih ağırlıklı gidiyorum. 4 yanlış 4 bosum var sınavda. Derya deniz tarihte, bitmiyor bir türlü.

Canim benim de boş sorularım köprü ve ağaç sorusu. İkimizde yapamamisiz

Canim pegemin branş denemesini çöz.
Bu saatten sonra kitap çözmek olmaz.
Bende branş denemesi çözüyorum sadece.
Bence zaman tut, yayila yayila çözmektense daha dikkat toplayarak çözersin.

Branş denemeleri daha uzun sürüyor ve daha az net geliyor. Ben şu anda benim hocam branş denemesi çözüyorum sınavda yaptığım nete çok az ulaştığım oluyor. Ondan netleri çok dikkate alma yapamadıklarını öğrenmeye odaklan.
Tamam canim o zaman ben pegemden devam.. zaten sorularını çok beğendim sınava çok yakın.
Coğrafyayı fullemedim.
Bundan sonra da fırsat buldukça kemal aslanın çıkarttığı coğrafya dergilerini okuyacağım.

Ben biraz tarih ağırlıklı gidiyorum. 4 yanlış 4 bosum var sınavda. Derya deniz tarihte, bitmiyor bir türlü.
Benim de tam tersi tarihten az yanlışım coğrafyadan çok çıktı. Coğrafya ilginç bi şekilde beni ters köşe yaptı. Tarihten de o nete çok nadir çıkmıştım genelde denemelerde daha düşük gelirdi.
Hayırlısı olsun inşaallah yeni sınav daha iyi olur.
Şimdiye kadar hiç verimli çalışamadım.. ama yeterli zaman var inşallah toparlarım düzgün bi kampla.
Canim benim de boş sorularım köprü ve ağaç sorusu. İkimizde yapamamisiz
Yani öyle sorular ki ağaç neyse de köprü sorusu bilmiyorsan yapacak hiçbir şeyin yok😄
Genel tekrar videosu da izler miyim bilmiyorum coğrafyadan kaç video var bi bakım öylesine dinlenme niyetine bakarım olmazsa. Artık video kusuyorum ramazan hoca maşallah yani 8 videoya 80 yıllık iş sığdırmış içim çürüdü izlerken😂

Coğrafyayı fullemedim.

Canım dergileri instagramda yok dimi

X