Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ahahh kesinlikle diyorum ki bu kadar sessiz ortamda bulunmayalı çooook uzun zaman oldu ortamın huzuruyla uyuyakalırsam falan sakın elleşmeyin

Arkadaşlar herkese başarılar diliyorum. Zurnanın zırt dediği yere geldik

İnşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız

Arkadaşlar herkese başarılar diliyorum. Zurnanın zırt dediği yere geldik

İnşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız
Google
>Ders çalışmak nasıl bırakılır?
>Ele yapışan kalem nasıl çıkarılır?
>Normal insanlar neler yapar?
>Test çözmedende yapılabilecek keyifli aktiviteler?

Amin inşallah canım Allah ım emeklerimizin karşılığını versin. Attığımız tutsun, boşlarımız ve yanlışlarımız az olsun, doğrularımız sayamadığımız kadar çok olsun

Bende sana ve diğer sınava girecek herkese başarılar diliyorum

Aminnnn inşallah canım inşallah

Arkadaşlar sadece kimlik ve giriş belgesi ile giriyoruz değil mi? Bir de pet şişede su. Şimdiden heyecan sardı beni acaba eb nin de giriş belgesi olsa bir şey derler mi?

Arkadaşlar sadece kimlik ve giriş belgesi ile giriyoruz değil mi? Bir de pet şişede su. Şimdiden heyecan sardı beni acaba eb nin de giriş belgesi olsa bir şey derler mi?
Ayy yeni görüyorum yaa . Evet canım o dediklerin dışında bir şey girmiyor diye biliyorum bende. İki sınavın giriş belgesi olunca ne oluyor bu konu hakkında hiçbir fikrim yok

Yaa Otreeer çok tatlışsın çok teşekkür ederiz minnoş daktırım

Eee kızlar naber yaa hiçkimsede ses yok seda yok . Kpss ye girmedik deyinde düşüp bayılayım . Nasıldı sizce sorular zor mu kolay mıydı? Gkgy mi kolaydı Eğitim mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…