Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bende Allah ne verdiyse modundayım aynı senin gibi 😂. Bide bebişim sağolsun çıldırmada zirve yaptı gene 😄. Zannımca bağıra bağıra sınava giricez öyle gözüküyor yani sınav günü bari sınav sessizliğiyle dinlenirim diye düşünüyorum. Sabahtan 130 dk öğleden sonra da 100 dk kafam dinlenir şöyle son dakikaya kadar dururum birde en son çıkarım ohhh :confused:
Ahahh kesinlikle😁 diyorum ki bu kadar sessiz ortamda bulunmayalı çooook uzun zaman oldu ortamın huzuruyla uyuyakalırsam falan sakın elleşmeyin 😁

Arkadaşlar herkese başarılar diliyorum. Zurnanın zırt dediği yere geldik 😂

İnşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız🤲

Arkadaşlar herkese başarılar diliyorum. Zurnanın zırt dediği yere geldik 😂

İnşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız🤲
Google
>Ders çalışmak nasıl bırakılır?
>Ele yapışan kalem nasıl çıkarılır?
>Normal insanlar neler yapar?
>Test çözmedende yapılabilecek keyifli aktiviteler?
😂😂😂

Amin inşallah canım Allah ım emeklerimizin karşılığını versin❤️. Attığımız tutsun, boşlarımız ve yanlışlarımız az olsun, doğrularımız sayamadığımız kadar çok olsun 😄

Bende sana ve diğer sınava girecek herkese başarılar diliyorum 😊 🌸

Google
>Ders çalışmak nasıl bırakılır?
>Ele yapışan kalem nasıl çıkarılır?
>Normal insanlar neler yapar?
>Test çözmedende yapılabilecek keyifli aktiviteler?
😂😂😂

Amin inşallah canım Allah ım emeklerimizin karşılığını versin❤️. Attığımız tutsun, boşlarımız ve yanlışlarımız az olsun, doğrularımız sayamadığımız kadar çok olsun 😄

Bende sana ve diğer sınava girecek herkese başarılar diliyorum 😊 🌸
Aminnnn inşallah canım inşallah🤲🤲

Arkadaşlar sadece kimlik ve giriş belgesi ile giriyoruz değil mi? Bir de pet şişede su. Şimdiden heyecan sardı beni🥴 acaba eb nin de giriş belgesi olsa bir şey derler mi?

Arkadaşlar sadece kimlik ve giriş belgesi ile giriyoruz değil mi? Bir de pet şişede su. Şimdiden heyecan sardı beni🥴 acaba eb nin de giriş belgesi olsa bir şey derler mi?
Ayy yeni görüyorum yaa 😬. Evet canım o dediklerin dışında bir şey girmiyor diye biliyorum bende. İki sınavın giriş belgesi olunca ne oluyor bu konu hakkında hiçbir fikrim yok

yaaa KPSS bugünmüüüş ( gece yarısını geçtiğinden mütevellit)

aklıma bu topik geldi,sırf size başarılar dilemek için geldim. umarım hepiniz emeklerinizin karşılığını alır,çok güzel puanlar elde edersiniz hanımlar ♥️♥️
Yaa Otreeer çok tatlışsın çok teşekkür ederiz minnoş daktırım 😍❤️

Eee kızlar naber yaa hiçkimsede ses yok seda yok 😅. Kpss ye girmedik deyinde düşüp bayılayım 😄. Nasıldı sizce sorular zor mu kolay mıydı? Gkgy mi kolaydı Eğitim mi?

X