Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Aynen kuzum çok doğru konusuyor.hayal dünyasında değil. Ben en çok kizin sıfır matematik düzeyindeyken çalışıp (25 net yapmıştı sanırım ) cok iyi düzeye gelmesine çok şaşkınım hâlâ. Olur ama nasıl olur🤷‍♀️ düşünüyorum aklım almiyor😖
Canim matematik emek isteyen bi ders cografya bir istiyosa matematik üc istiyo.. o kız ne diyo her gun istisnasiz 50 paragraf ve en az 40 mat cozuyodum diyo. 1 sene boyunca her gün matematik çözmek ilerletir mutlaka. 2018de de ufak bi temel atmis anladigim kadariyla.
Yani olmucak bir sey inan yok. Ben bu sene gelistigimi hissediyorum az da olsa mat konusunda. Mesela en cok hangi tip sorularda takiliyosun onlari alip bakmadan cözmek cok cok önemli. Gidis yolunu öğrenmek yani.
Derece durağı diye biri canm
Kızlar o kadar çalışıyoruz, sınav başvurusunu unutmayalım burdan da hatırlatalım zamanı geldiğinde, her sene unutma stresi yaşıyorum ben 🥺
Tamam yazariz insallah buraya😘
Selam kizlarr🌸 atama sayilarini gordukten sonra baya bosladim ben çalışmayı dun bi gaza gelmistim onuda fahrettin bey sagolsun söndürdü cok moralim bozuk
Canım sen lisans misin? Bildigim kadariyla lisans alimlari iyi degil mi sizin?

Bugünlük bu kadar oldu 🙄

Eklentiler

• Screenshot_20220323-195346_Office.jpg
    Screenshot_20220323-195346_Office.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 17
Neden canım alımlar iyi sizde aslinda

Canim matematik emek isteyen bi ders cografya bir istiyosa matematik üc istiyo.. o kız ne diyo her gun istisnasiz 50 paragraf ve en az 40 mat cozuyodum diyo. 1 sene boyunca her gün matematik çözmek ilerletir mutlaka. 2018de de ufak bi temel atmis anladigim kadariyla.
Yani olmucak bir sey inan yok. Ben bu sene gelistigimi hissediyorum az da olsa mat konusunda. Mesela en cok hangi tip sorularda takiliyosun onlari alip bakmadan cözmek cok cok önemli. Gidis yolunu öğrenmek yani.

Derece durağı diye biri canm

Tamam yazariz insallah buraya😘

Canım sen lisans misin? Bildigim kadariyla lisans alimlari iyi degil mi sizin?
Hayir kizlar, paramedik mezunuyum ben 🥲🥲

ASSOSyal ASSOSyal sana söylüyorum da ben de istedigim duzeyde degilim matematikte.
Artik elimizden geldigi kadar bol soruyla halletcez napalim😑
Bende istediğim düzeyde değilim.
2020 de 18d 2 y vardı.
Bende bu sene çalışmaya matematikle başladım. 2 ay sadece matematik çalıştım. Sonra da matematik dersinin yanına diğer dersleri ekleyerek devam ettim. Matematik cozmedigim gün yok. Bu ara ALES DGS cozdugum için günde 40-50 çözdüm. Ondan önce de 2-3 test cozuyordum.
Matematik çok emek istiyor. Ve sınavda çok belirleyici malesef.

ASSOSyal ASSOSyal sana söylüyorum da ben de istedigim duzeyde degilim matematikte.
Artik elimizden geldigi kadar bol soruyla halletcez napalim😑
Inş olur kuzum,sen zaten çok kötü değilsin bitanem. Ben bayağı gelişmem lazım. Az buçuk anladığımı hissediyorum ama çözerken bocaliyorum tabi,daha bebek adimlarim🙈

2020 de 18d 2 y vardı.
Bende bu sene çalışmaya matematikle başladım. 2 ay sadece matematik çalıştım. Sonra da matematik dersinin yanına diğer dersleri ekleyerek devam ettim. Matematik cozmedigim gün yok. Bu ara ALES DGS cozdugum için günde 40-50 çözdüm. Ondan önce de 2-3 test cozuyordum.
Şu kadar emek versem bende yürurum herhalde canım dimi🙈

2020 de 18d 2 y vardı.
Kesinlikle öyle.. aslinda zevkli ders de iste.. bazen olay yilan hikayesine dönüyo problemlerde zevki kalmiyo🤦🏼‍♀️
Benim netler denemenin zorluğuna gore cok degisiyo. Zorsa 15 16 net kolaysa 20 25 net oluyo.. keske sinavda 25 30 arasi yapabilsek ahh ne iyi olur.

Ben de seni etiketlicektim bu arada mat icin tavsiye ver bize diye😢 aslinda tek care haşır neşir olup bol soru cozmek biliyorum ama iste insan hep cirpiniyo yapamadikca🤦🏼‍♀️
Inş olur kuzum,sen zaten çok kötü değilsin bitanem. Ben bayağı gelişmem lazım. Az buçuk anladığımı hissediyorum ama çözerken bocaliyorum tabi,daha bebek adimlarim🙈
İnşallah olacak sosyalim. Oldugu kadar. Bakarsin sinav bildiğimiz zorlanmadigimiz kisimlardan 2ser soru falan sorar. Ösym bu belli olmaz sagi solu.

Ben 2020 kpss mati yetistiremedim. Artik denemeye matten basliyorum 40 dk cozebildigimi cozup turkceye ordan genel kültüre geciyorum.. eskiden matematikten basliyorum diyenlere sasirirdim ama simdi bana daha yakin gelmeye basladi. İnşallah elimde patlamaz. 10 15 denemedir o şekilde cozuyorum. Acaba ondan mi artti mat netlerim🤔kafamda deli sorular yine:KK70:

X