Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Aynen canim, bende anksiyete var zaten. Sınav dönemi tavan yapiyo önceden hazırlasam kafayı yerim

Aynen canim, bende anksiyete var zaten. Sınav dönemi tavan yapiyo önceden hazırlasam kafayı yerim
Çok haklısın insan bu sınava hazırlanırken akli dengesini yitirecek gibi oluyor her yıl sınavdan sonra kafada huniyle geziyoruz bir süre tabi sonra mecbur huniyi çıkarıp ders çalışmaya devam .
Birde o dediğini ben çocuk yokken yapıp yapıp çıldırıyodum her program aksamasında o yüzden bencede böyle en iyisi saldım çayıra mevlam kayıra

Ee 21 ine bişey kalmadı ki ben nasıl tekrar yapıcam şimdi tutustum
Tüm dersleri 4 günde tekrar etmek zorunda degilsin ki canım. Mesela tarihte inkilabi tekrar etmek(ya da en eksik oldugun üniteyi) yeterli. Zaten deneme yaptikca denemeden sonra yanlis yaptigimiz üniteleri tekrar etmeye devam etcez. O döngü daha yeni basliyo üzülme
Hem tekrarlarin bittikce netlerin yükselir motive olursun

Ballar ben öyle haftalik falan yapmiyorum öyle yapinca mutlaka aksiyo çünkü.. O da motivasyonumu etkiliyo.

Ben senenin en basinda hangi gün hangi dersi caliscagimi bi program yaptim sadece.. bi gece önceden de hangi konulari caliscam falan onlari ayarliyorum tek gunluk yani..

Bir de son 3 aydir mesela bu ay tarihte atiyorum islamiyet öncesi, turk islam tarihi, turkiye tarihi, osmanli kültür bu dört üniteyi yaziyorum bi kagida. Bu ay bitireyim diye. Bittikce onlara da tik atiyorum. Eskiden bunu yapmazdim ama bu da iyi geldi önümü görmek icin.

Bundan kısa bir zaman önce buda yoktu yani gelişme var hiç küçümseme . İnşallah hedeflediğin kadar soru yapabileceksin hatta geçeceksin inanıyorum ben sana
Oyy canım benim ınş gerçekten yaparım, bunu çok istiyorum kuzum benim sınavda heyecan yapmamam lazim bide

Oynatmaya az kaldı doktorum nerde

Ilk deneme çok hüsran çıkmasın yeter, yoksa benim yelkenler yine suda civcikim

Ee 21 ine bişey kalmadı ki ben nasıl tekrar yapıcam şimdi tutustum
Canim deneme yapmaktan korkmayın.
Kimse denemeye 90 netle başlamıyor.
Bu 20 denemeye 70 netle başlarsın, 75 nete çıkarsın.
Başka 20 li deneme kapminda 80 ne 85 e 90 a çıkar inşallah

Geçen sene 90 alan bir fizyoterapist takip ediyorum instada, online bir denemeye katılmış bu seneki ilk denemeai 71.5 net dedi mesela.

Denemeyi yapmayı seviyorum aslında canım ama ya emeğimin karşılığını alamazsam diyorum

Ballar ben öyle haftalik falan yapmiyorum öyle yapinca mutlaka aksiyo çünkü.. O da motivasyonumu etkiliyo.
Evet bencede ya
Ben senenin en basinda hangi gün hangi dersi caliscagimi bi program yaptim sadece.. bi gece önceden de hangi konulari caliscam falan onlari ayarliyorum tek gunluk yani..
Bende haftalarca yapamıyorum işte önümdeki hafta şu ders olsun o zaman yarın o dersi çalışayım deyip başlıyorum sonra hafta bitince başka derse geçiyorum seninkine benziyor canım
Evet evet öyle liste tutmakda iyi oluyor geçmişte neler yapılmış, hangi günler neler tekrar edilmiş, eksikler nelerdir net görülüyor .
Çok sağol canım tecrübelerini paylaştığın için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…