Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Eki Görüntüle 3002624

Kızlar bir sey sorcam.
Bu soruda cevap A demis ona tamam anladim.
Ama mesela kuvayi milliye birlikleri de önce destek olup sonra birsuru isyan falan cikarmadilar mi?
Bir de zaten kuvayi seyyare de kuvayi milliyenin bi kolu(cerkez ethem önculugunde kurulan?). Neden onu almadik?

Neyi kacirdim ben? Dikkatimi de veremedim bugun pek.. sacma bisey sorduysam kusura bakmayin algilarim kapali bugün🤦🏼‍♀️

Kuvayi milliyecilerin hepsi isyan etmedi diye mi almadik yoksa tamamini? Sadece cerkez ethemle demirci mehmet efe var?
Kafamda deli sorular 🤣🤣🤣🤣
Eveeet azıcık tarih bilgim vardı artık o da yok geçmiş olsun 😂😂
Neyseki ASSOSyal ASSOSyal duruma el atmış şimdi iyiyim 😂😅

Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️36 paragraf
🏃‍♀️15 sözel mantik
🏃‍♀️18 carpanlara ayirma
🏃‍♀️19 üçgende alan
🏃‍♀️15 karisik problem
🏃‍♀️Kurtulus savasi tekrar+ 90 soru
🏃‍♀️İc politika ve inkilaplar 2 video
🏃‍♀️Yargi 15 dk tekrar

Tarih yine dağılmaya basladi subat sonu güzel bi genel tekrar istiyo her sey birbirinden koptu gibi hissediyorum..
Evet bende aynıyım topladıklarım dağılıyor bunun için yeni strateji geliştirmeye çalışıyorum tabi her zamanki gibi çocuk gelip dağıtıyor ama olsundu ne yapalım 😂

20.yyda Osmanlı konusunu çalıştım bugün ben. Alan da çalışacaktım ama oğlanı uyuturken ondan önce ben uyumuşum şimdi uyandım 😄
Helal olsun valla iyi gene uyuyabiliyorsun canım ya ben uyusam ya gözüme kalem sokar ya kendine sokar yada saçlarımı yolar, yüzümü yırtar 😂😂

kızlar merhaba
bişey sorabiliğ miyim acepa :dondurma:
dinamik hafıza diye biyer var
türkçe mat vatandaşllık coğrafya tarih sözel maktık
5 ders flahla görselli anlatım
soru bankası ders özetleri falan set 1830 tl
güvenemedim alsam mı diye
siz de bunlardan faydalanan var?
Çok reklamı var muciskom ama fiyat yüksek, nasıl güvenilir bilemiyorum 🙈

Helal olsun valla iyi gene uyuyabiliyorsun canım ya ben uyusam ya gözüme kalem sokar ya kendine sokar yada saçlarımı yolar, yüzümü yırtar 😂😂
O da uyumak üzereydi canım emiyordu telin ışığı falan uykusunu dağıtmasın diye bakmadım ben de gözümü kapadım uyuduğumu sansın uyusun diye gerçekten uyumuşum 😄 uyanık olsa benimki de aynısını yapıyor göz kapağımı açmaya falan çalışıyor öyle zamanlarda 😄

O da uyumak üzereydi canım emiyordu telin ışığı falan uykusunu dağıtmasın diye bakmadım ben de gözümü kapadım uyuduğumu sansın uyusun diye gerçekten uyumuşum 😄 uyanık olsa benimki de aynısını yapıyor göz kapağımı açmaya falan çalışıyor öyle zamanlarda 😄
Oyyy çok tatlı yaa🤗🤩😍

X