Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kv ni bilmem nasıl biridir ama cidden doğru dedin aynı klasik kv ler gibi davranıyor anlattığına göre 😂. Evet evet kesinlikle gitsin başka bir odada ne yapıyorsa yapsın senin işin zaten başından aşkın bide o köstek olmasın

İnşaALLAH biz bu açığı kapatacağız ama sadece zamana ihtiyacımız ve düzenimizin biraz daha oturmasına
Kv karışmaz pek çocuk konusunda başta biraz bi şeyler yaptı ama sonra düzeldi. Hatta kp falan arada şu şöyle daha iyiolur gibi bi yorum yaparsa sen karışma annesi bilir der. Kocam daha çok kv 😄

İnşallah canım ☺️

Kv karışmaz pek çocuk konusunda başta biraz bi şeyler yaptı ama sonra düzeldi. Hatta kp falan arada şu şöyle daha iyiolur gibi bi yorum yaparsa sen karışma annesi bilir der. Kocam daha çok kv 😄

İnşallah canım ☺️
Ay ne güzel Allah huzurunuzu daim etsin inşallah senin atanmanla da taçlandırsın 😍. Neyse eşinde zamanla anne ve babasından bir şeyler kapacaktır diye düşünüyorum hep böyle kv modunda kalacak değil ya 😂

Ay ne güzel Allah huzurunuzu daim etsin inşallah senin atanmanla da taçlandırsın 😍. Neyse eşinde zamanla anne ve babasından bir şeyler kapacaktır diye düşünüyorum hep böyle kv modunda kalacak değil ya 😂
Ayy inşallah kuzum hep birlikte atanırız inşallah :) ben de öyle dua ve temenni ediyorum 😄

Size güncel bilgilerle geldim🤗

IMG_20220205_174125.jpg
IMG_20220205_174111.jpg
IMG_20220205_174055.jpg
IMG_20220205_174029.jpg
IMG_20220205_174015.jpg
IMG_20220205_174001.jpg
IMG_20220205_173946.jpg

Üzülme canım açığı kapatırsın sen biz napalım QuantumPhysics QuantumPhysics le 😄 benim açık gittikçe açılıyor 😄
Haha sizin temel var bir de çocukla beraber mücadele etmek cok daha buyuk bi başarı bana göre😍
İnşallah emmeyi birakma konusu da kolay olur da bi nefes alirsin canim Allah yardim etsin minigine de vicdan versin :KK70: :KK70:
Sen iki katı telafi edersin canım inanıyorum sana 😍🌺
Siz de ekonomideki acigi misliyle kapatcaksiniz inaniyorum size:KK70:

Zengezuru ilk defa duydum nasil bi isim o kiz😂
Daha da unutmam😂
Tesekkurler🌸

Haha sizin temel var bir de çocukla beraber mücadele etmek cok daha buyuk bi başarı bana göre😍
İnşallah emmeyi birakma konusu da kolay olur da bi nefes alirsin canim Allah yardim etsin minigine de vicdan versin :KK70: :KK70:

Daha da unutmam😂
Tesekkurler🌸
Bende ilk defa duydum😂😂😂

Rica ederim ♥️

Temel olsa da yine çok çalışmak gerekiyor ikimizin bölümde de alım az. Amin inşallah bakalım bikaç gün sonra tekrar deneyeceğim. İnşallah insafa gelir canım oğlum 😄😄

Daha da unutmam😂
Tesekkurler🌸
Ekonomideki açığı bilmemde bizim bu farkı kesin kapatmamız lazım 😂😂

Temel olsa da yine çok çalışmak gerekiyor ikimizin bölümde de alım az. Amin inşallah bakalım bikaç gün sonra tekrar deneyeceğim. İnşallah insafa gelir canım oğlum 😄😄
Evet ya birde ezber bilgileri ve bu kadar çok bilgiyi hani çok kısa zaman aralıklarında bol soru ile tekrar etmek lazım ya beni en çok tıkayan yerlerden biri bu yani imkansız olması. Ancak başarabiliriz canım ya sonuçta yapanlar var bak Merve koç muydu öyle bir kız vardı 2 çocukla 96 almış nasıl çalıştığını yaptığını anlatıyor arada bunalırsan izle bence tavsiye ederim. Bizde yapabiliriz ❤️

Selam kızlar

Corona gecirdim, ve zor toparlandım. 2 haftam kayıp yani. Şimdi iyiyim şükür. Pazartesi kızımın da okula başlamasıyla güzel bir program yaptım. Verimli olur inşallah.

Anayasa videolarına baslayacagim. 2 haftada bitirme planım.var bakalım. Bunun yanında bir kitaptaki problemler kısmını ve tarih tekrarı yapacağım 1 soru bankası ile.

Evet ya birde ezber bilgileri ve bu kadar çok bilgiyi hani çok kısa zaman aralıklarında bol soru ile tekrar etmek lazım ya beni en çok tıkayan yerlerden biri bu yani imkansız olması. Ancak başarabiliriz canım ya sonuçta yapanlar var bak Merve koç muydu öyle bir kız vardı 2 çocukla 96 almış nasıl çalıştığını yaptığını anlatıyor arada bunalırsan izle bence tavsiye ederim. Bizde yapabiliriz ❤️
O kız sanırım hala yerlesemedi 😔

Selam kızlar

Corona gecirdim, ve zor toparlandım. 2 haftam kayıp yani. Şimdi iyiyim şükür. Pazartesi kızımın da okula başlamasıyla güzel bir program yaptım. Verimli olur inşallah.
Çok çok geçmiş olsun canım ya ağır mı geçirdin 😔
Anayasa videolarına baslayacagim. 2 haftada bitirme planım.var bakalım. Bunun yanında bir kitaptaki problemler kısmını ve tarih tekrarı yapacağım 1 soru bankası ile.
2 haftada biraz bayabilir ama süreklilik olursa biter.

O kız sanırım hala yerlesemedi 😔
Canım onun kendi tercihi çünkü eşinin çakılı kadrosu varmış ve eşiyle aynı şehirde olsun istiyor ama orada kendi branşında kontenjan açılmıyormuş. Yoksa çıkan yerler varmış tabiki ama gitmemek kendi tercihiymiş yani öyle diyordu videolarının birinde.

Canım onun kendi tercihi çünkü eşinin çakılı kadrosu varmış ve eşiyle aynı şehirde olsun istiyor ama orada kendi branşında kontenjan açılmıyormuş. Yoksa çıkan yerler varmış tabiki ama gitmemek kendi tercihiymiş yani öyle diyordu videolarının birinde.
Allah yardımcısı olsun. Bkadar ayrıntısını bilmiyordum.

Evet ağır oldu.niye öyle oldu anlamadım herkes hafif geçiriyordu bu sıralar. 2 kez acillik oldum. Ama çok şükür şimdi iyiyim.
Tekrardan geçmiş olsun canım ya evet gerçekten sitede bir süre yoktun ancak böyle olduğunu bilmiyordum. Allah korusun inşallah tekrarlarından ve beterlerinden

Allah yardımcısı olsun. Bkadar ayrıntısını bilmiyordum.
Amin inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bende bir ara bakıyordum orada söyleyince şok olmuştum yani hem o puanı almak hemde istediği şehir çıkmıyor diye gitmemek gerçekten inanılmaz bir irade ya benki en ücra yere razı olarak aklım almıyor 😂😂. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah 🌺

X