Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar merhaba herkese iyi çalışmalar. Öncelikle QuantumPhysics QuantumPhysics canım geçmiş olsun, hava bir anda soğudu sanki bu günlerde. Dün sadece yargı ünitesini tekrar edip 45 soru çözdüm. Bugün telafisini yapacağım , inanıyorum:rapci:
Evet hava felaket ya birde 3.doz aşıyı olmuştum baya savunmasız bulunmuş oldum 🥴. Evet bende sana inanıyorum yaparsın hatta yapmışsındır 😍

Kizlar kizlar, bugun coğrafya ve tarihten 1er konu bitirdim, tarih coğrafya turkce ve matematikten 1er test cozdum, adam olana cok bile bence hshshsh
Bende diyorum bu kız niye tarihle coğrafyayı iki kez yazmış meğer biri test biri konuymuş 😂 dedim heralde üzerine bastıra bastıra söylüyor bakın aslanlar gibi tarihlen coğ çalıştım diye diyorum kendi kendime 😂. Ama kafam nasıl güzel nasıl güzel 🥴😅😂

Ayy bu kimin sayfası böyle çok tatlı 😍

Bende diyorum bu kız niye tarihle coğrafyayı iki kez yazmış meğer biri test biri konuymuş 😂 dedim heralde üzerine bastıra bastıra söylüyor bakın aslanlar gibi tarihlen coğ çalıştım diye diyorum kendi kendime 😂. Ama kafam nasıl güzel nasıl güzel 🥴😅😂
Ayda yilda bir kere drs calismisimdir gdgdbdb🤣🤣🤣🤣

Hahaha :) Mesajı yeni gördüm. Gece bildirim yapıp yatağa sürünerek gittim :) Gece kuşu oldum kuzum benim minnoş ne zaman müsaade ederse o zaman ders çalıştığım için :)
Ayy çok iyi tahmin edebiliyorum o durumları hergün yaşadığım için 😂. Benimde öyle canım ya çok haklısın değilse asla izin vermiyorlar 😁

Ayy çok iyi tahmin edebiliyorum o durumları hergün yaşadığım için 😂. Benimde öyle canım ya çok haklısın değilse asla izin vermiyorlar 😁
Benim de sürekli baş ağrım oluştu uykusuzluk ve yorgunluktan :) Kızımla etkinlik yapınca terapi gibi geliyor bana da :)

İyi aksamlar kizlar🙋🏼‍♀️

Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️1 genel deneme
🏃‍♀️Deneme analizi
🏃‍♀️Anayasa tarihi tekrar+70 soru
🏃‍♀️Temel hak ve hürriyetler video(bitirdim)
🏃‍♀️Temel hak ve hür. 40 soru
🏃‍♀️Yanlis soru defteri tekrari 25 soru
🏃‍♀️Ekonomik coğrafya video

Yarindan itibaren coğrafya ve tarihte şöyle geldigim yere kadar genel toplu tekrar yapmayi planliyorum. Tarihi 3 4 güne bölcem. Cografyayi da ayni sekilde. Matematikte zaten sürekli tekrar halindeyim :deli:

İyi aksamlar kizlar🙋🏼‍♀️

Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️1 genel deneme
🏃‍♀️Deneme analizi
🏃‍♀️Anayasa tarihi tekrar+70 soru
🏃‍♀️Temel hak ve hürriyetler video(bitirdim)
🏃‍♀️Temel hak ve hür. 40 soru
🏃‍♀️Yanlis soru defteri tekrari 25 soru
🏃‍♀️Ekonomik coğrafya video

Yarindan itibaren coğrafya ve tarihte şöyle geldigim yere kadar genel toplu tekrar yapmayi planliyorum. Tarihi 3 4 güne bölcem. Cografyayi da ayni sekilde. Matematikte zaten sürekli tekrar halindeyim :deli:
Kuzum yaa bu düzeni ne kadar sürede oturttun, maşallah sana süpersin 🤗🤩😍 bende tarih cografya ve vatandaşlığı aynı şekilde bölüp haftalık tekrar planlıyorum.

Kuzum yaa bu düzeni ne kadar sürede oturttun, maşallah sana süpersin 🤗🤩😍 bende tarih cografya ve vatandaşlığı aynı şekilde bölüp haftalık tekrar planlıyorum.
Canım gecen seneden tecrübem oldugu icin oturmasi zor olmadi bu sene.
Gecen sene günde 2 ders calisiyodum sadece mesela. Ama su an bana göre olmadığını anladim.. bu yıl kendime program yaptim haftalık hangi gün hangi dersi çalışacağım belli. Günde 4 5 ders baslarda 50ser dakika dershane mantigi gibi ayarladim. Sadece bi gün önceden yarinin konularini ayarliyorum.
Farkli dersleri calisinca sıkılmıyorum da o yönden iyi oldu benim icin😊

Canım gecen seneden tecrübem oldugu icin oturmasi zor olmadi bu sene.
Gecen sene günde 2 ders calisiyodum sadece mesela. Ama su an bana göre olmadığını anladim.. bu yıl kendime program yaptim haftalık hangi gün hangi dersi çalışacağım belli. Günde 4 5 ders baslarda 50ser dakika dershane mantigi gibi ayarladim. Sadece bi gün önceden yarinin konularini ayarliyorum.
Farkli dersleri calisinca sıkılmıyorum da o yönden iyi oldu benim icin😊
Harikasın 👏😍🤩

X