Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar ben bugün pek birşey yapamadım saçımı boyatmaya gittiğimden dolayı 🙈
Eve gelince 100tarih
140 coğrafya ve coğrafyadan konu tekrarları yaptım
Şimdi biraz Türkçe çözüp yatacağım 👐🏻
Hangi renge boyattın kız çok merak ettim
red mi 🤩😁
Ay bide çalışsan nasıl olcak ya olmuş olmuş çalışmışsın süper hem hergünde bütün derslerden 500 er tane çözülmez ama aaa 🤪😄

Amiin inşallah😍 Canım açıkçası uzuuuun saatler fazla fazla sorularla ilerleyemedim malum çocuktan. Az ve öz çalıştım desem daha mantıklı galiba. Bi de ilk defa planlı ilerledim. 45 günlük 3 sete böldüm aralarına 7-10 günlük tekrar haftası koydum. Bu setlerde en fazla 3 dersi bir arada götürdüm. Benim kafam almıyodu doğrusu hem kimya hem matematik hem tarih hem coğrafya vs vs mesela kimyaya başladım beraberinde coğrafya ve bitirmeden diğer derslere geçmedim bitirmek beni çok rahatlattı o şekilde tik atıp ilerleyince ferahlıyosun bence. Tekrarı da çok düzenli yaptım tabi. Bence ennnn önemli şey plan plan plan.
Emeklerinin karşılığını almak bu işte helal olsun canım 😍👍🏻 Kesinlikle zor bu işler zaten kolay olsaydı herkes yapardı 😍❤️. Kendim kazanmış kadar mutluyum senin adına inşallah gönlüne göre bir şehir çıkar Zorbuşum 🌸🌸🌸

Kesinlikle hocam. Benim en büyük sıkıntım coğrafyada. 1kere bitirdim ama daha tekrar etmedim. Nasıl tekrar edilir onu da bilmiyorum
Tek defter yetmiyor. Haritalarıda tekrar etmek lazım birde bazıları güncelleniyor bunları internetten sürekli güncel hallerini paylaşan hocalardan takip etmek gerekiyor. Bunun dışında eğer notlar ve haritalar tamsa işte sürekli oku ve test çöz şeklinde tekrarlar ilerliyor. İnşallah faydasını görürsün canım

Hangi renge boyattın kız çok merak ettim
red mi 🤩😁
Ay bide çalışsan nasıl olcak ya olmuş olmuş çalışmışsın süper hem hergünde bütün derslerden 500 er tane çözülmez ama aaa 🤪😄
Yok red değil 🤣 ombre yaptırdım dedim biraz havam değişsin şu KPSS stresinden 😂
Canım benim için en verimli saat sabah namazından sonra öğlene kadar olan vakit dün onu hiç değerlendiremedim konularımı dinleyemedim o yüzden bana çalışamadım gibi geliyi 😬

Bugün 13 matematik videosu izledim, 2 test çözdüm, eksikleri not aldim. Uzun zaman sonra vaktim oldu fazla çalışabildim ama acısıda benden çıktı çocuğum sağolsun bu saate kadar anırdı bu yüzden pert oldum daha yeni uyuyabileceğim muhtemelen yarında pert olarak devam ederim 😑
Sen de harika çalışmışsın bugün 😍 olsun inşallah karşılığını alırsın bir gün emeklerinin 👍

Hakikaten ya hayır yani birde öyle bir soru soruyorlarki hani sanki adın gibi biliyorsun öyle hissettiriyor işaretleyiveriyorsun sonra bir bakmışsın aaa aslında ben böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum ihihihihi diyorsun 😂
Aynen canımcim, armut sorusunda avokado olduğu aklıma geldi ama hadi canım bu kadar kolay sormazlar dedim başka işaretledim 😂 eğleniyorlar bizimle 😂

Bugün 13 matematik videosu izledim, 2 test çözdüm, eksikleri not aldim. Uzun zaman sonra vaktim oldu fazla çalışabildim ama acısıda benden çıktı çocuğum sağolsun bu saate kadar anırdı bu yüzden pert oldum daha yeni uyuyabileceğim muhtemelen yarında pert olarak devam ederim 😑
13 video nasıl izledin be kuzum helal👏

Yok red değil 🤣 ombre yaptırdım dedim biraz havam değişsin şu KPSS stresinden 😂
Çok iyi yapmışsın canım ☺️
Canım benim için en verimli saat sabah namazından sonra öğlene kadar olan vakit dün onu hiç değerlendiremedim konularımı dinleyemedim o yüzden bana çalışamadım gibi geliyi 😬
Doğru haklısın ya bende takılıyorum işte 😂 neyse bakma sen bana 😂😂

Ben dün 30 paragraf 30 köklü sayı çözdüm evde tadilat vardı baska bir sey calisamadim. Bikac gün cok iyi calisamicam gibi duruyo yagmur suyu giriyo eve direkt onunla ugrasiyorum😔
Tadilat bitince arayı kapatırsın canım inşallah. Gene bu halde iyi çalışmışsın bile bence

X