Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bunları bizimle paylaşırsın ha artık ucukcuğum bak bekleşiyoz burda taktikleri duymak için :KK8:
Valla ben sizin yanınızda çömezim. Benim çalışma şeklimle sizinki biraz farklı. Sonuçta siz eğitimcisiniz bense İİBF arada büyük fark. Ben sınav için çalışıyorum. Sınavdan çıkınca bunları kullanmıycam ama siz öğrencilerinize öğretmeye yöntemlerinizi geliştirmeye devam edeceksiniz. Ben arkadaşlarımıza destek olmak için neler yaptıysam bu hafta onlara da örnek olsun diye hırslandırmak istedim ama sanırım çok konuştum. İnandırıcılığımı kaybettim. Neyse size iyi çalışmalar.

Hayırli günler kızlar ben hala eğitim bilimleriyle savaş halindeyim ...kendime sure verdim ayın 1 ine kadar ne kadar ogrenebilirsem kar diye önüme çıkan konuyu videoyu kitabı testi karmakarışık ilerliyorum Allah ne verdiyse ..herkese basarilar

ucukgenclik ucukgenclik Canım grubun rehberlik uzmanlığına yükselişini hem şaşkınlıkla hemde gururla izliyorum valla harikasın maşallah tüü tüüü nazar değmesin 😁🤗😊
İçimden bir ses B Birizz le birlikte burada eğitim koçluğu konferansları verecekmişsiniz diyor 😄
Cok guldum canim ya 😂 koçlarda bazen düşer kalktigimda verebiliriz tabiki neden olmasin 😂😂😂

Valla ben sizin yanınızda çömezim. Benim çalışma şeklimle sizinki biraz farklı. Sonuçta siz eğitimcisiniz bense İİBF arada büyük fark. Ben sınav için çalışıyorum. Sınavdan çıkınca bunları kullanmıycam ama siz öğrencilerinize öğretmeye yöntemlerinizi geliştirmeye devam edeceksiniz. Ben arkadaşlarımıza destek olmak için neler yaptıysam bu hafta onlara da örnek olsun diye hırslandırmak istedim ama sanırım çok konuştum. İnandırıcılığımı kaybettim. Neyse size iyi çalışmalar.
Şşştt noluyoz ya bi anda modun düştü. Biz gerçek hayatta kullancaz diye mod mu düşürülür kız sende kullanmıcan ne güzel işte. Herkesin alanı, uzmanlığı, bilgisi farklı yönde önemli olan burada ortak noktalarımızda buluşabilmek destek olabilmek ve emin ol sende bunu çok iyi yapıyorsun. Elbette düştüğümüz zamanlarda oluyor ama kalkıyoruz böylede olmalı yani kalkamıyorsak sürüneceğiz hiçbir şey kolaylıkla olmuyor bu hayatta. O yüzden bozma moralini sıkma tatlı canını ucukcuğum.

Cok guldum canim ya 😂 koçlarda bazen düşer kalktigimda verebiliriz tabiki neden olmasin 😂😂😂
Tabiiki normal olan bu zaten hepimiz düşüyoruz ama kalkıyoruzda çok şükür. Kimse düşmeden kazanmaz zaten kazanıyorsada 55 le atanmıştır 😂😂😂. Biriside 55 le atanıp gelirmiş bize şöyle ders çalışacaksınız böyle ders çalışacaksınız öööff bişey bilmiyorsunuz diye artistlenirmiş 😂. Alırız ayağımızın altına heralde 😂 😂

Geeel geeel gel sıcak sıcak Piaget, Vygotsky, Kohlberg kuramcılarının notları geeel 😂😂😂.
Aşağıdaki gördüğünüz Gelişim Psikolojisi dersinin Piaget in gelişim dönemleri konusuna aittir
IMG_20210521_133459.jpg

Tabiiki normal olan bu zaten hepimiz düşüyoruz ama kalkıyoruzda çok şükür. Kimse düşmeden kazanmaz zaten kazanıyorsada 55 le atanmıştır 😂😂😂. Biriside 55 le atanıp gelirmiş bize şöyle ders çalışacaksınız böyle ders çalışacaksınız öööff bişey bilmiyorsunuz diye artistlenirmiş 😂. Alırız ayağımızın altına heralde 😂 😂
Ya keske ben muzikci olsaydimda alsaydiniz ayaginizin altiniza dermisim 😂😂 valla benim bir arkadas 64 olsa atanacakti muzikten 2 yıl dersaneye geldi alamadı alan yok ismini yazan alıyor o puani zaten ama iste kinamak icin demiyorum kesinlikle de adaletin bu mu dünya diyorum

Ya keske ben muzikci olsaydimda alsaydiniz ayaginizin altiniza dermisim 😂😂 valla benim bir arkadas 64 olsa atanacakti muzikten 2 yıl dersaneye geldi alamadı alan yok ismini yazan alıyor o puani zaten ama iste kinamak icin demiyorum kesinlikle de adaletin bu mu dünya diyorum
😂😂 Dimi ya haklısın. Valla bişey diyemiyorum çünkü demek istemiyorum ben ne konuşsam başıma gelir o yüzden susuyorum 😄😄.

Geeel geeel gel sıcak sıcak Piaget, Vygotsky, Kohlberg kuramcılarının notları geeel 😂😂😂.
Aşağıdaki gördüğünüz Gelişim Psikolojisi dersinin Piaget in gelişim dönemleri konusuna aittir
Eki Görüntüle 2853857

Aşağıdaki GP dersinin Havinghurst un gelişim görevleri konusuna aittir.
Eki Görüntüle 2853871

😍 ne guzel inci gibi notlar ben hep hazir notlardan calistim dun bunlara calistim icim dışım piaget freud oldu

Kızlarcım birlikte bu yolda beraber daha güçlüyüz hiç şüphesiz. Bu yüzden gelin el ele verelim hem güzel dostluklar kuralım hemde çalışıp motive olalım vee bu işi başaralım. Haydi çıkın çıkın gelin büyüyelim hem çalışarak hemde atanarak :KK68:
Beni kimse etiketlememiş kırıldım :'(

Beni kimse etiketlememiş kırıldım :'(
Kızlarcım unuttuğum olursa kızmayın sizde yardım edin tatlış grubumuzu toparlayalım
Demiştim. Herkesi tek tek hatırlamam mümkün değil bebiş, ders, işlerim, stres, yoğunluk vs. vs. 🤷🏻‍♀️.
O yüzden çıkın çıkın gelin dedim yani her isteyen gelip katılabilir. Yani yakaladığın yerden katıl devam et hoşgeldin 😊.

X